اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960606259537251

بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری چه ویژگی هایی دارد؟

کد: 13960606259537251

https://goo.gl/RrJ7Kt

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه با توجه به گسترش روز افزون ارتباطات و شکل های مختلف ارتباط به خصوص در سیستم های اداری ما از لحاظ تبادل اطلاعات تجاری اهمیت به سزایی دارد. وجود بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری یکپارچه برای جمع آوری و طبقه بندی اطلاعات که حجم عظیم مکاتبات را در بر بگیرد به وضوح احساس می شود.

بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری چه ویژگی هایی دارد ؟
بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری چه ویژگی هایی دارد ؟

به گزارش آرین سیستم ، امروزه با توجه به گسترش روز افزون ارتباطات و شکل های مختلف ارتباط به خصوص در سیستم های اداری ما از لحاظ تبادل اطلاعات تجاری اهمیت به سزایی دارد. وجود بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری یکپارچه برای جمع آوری و طبقه بندی اطلاعات که حجم عظیم مکاتبات را در بر بگیرد به وضوح احساس می شود. به همین جهت لزوم استفاده از سیستم های اتوماسیون اداری روز به روز اهمیت بیشتری می یابد ، تا جایی که امروزه اکثر سازمان های بزرگ از نرم افزار بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری برای افزایش عملکرد درون سازمانی و برون سازمانی استفاده می کنند.

اتوماسیون اداری چیست؟ 

سیستم اتوماسیون اداری ، ارتباط بین اطلاعات اشخاص درون و برون سازمان به کمک سیستم های الکترونیک رسمی و غیر رسمی می باشد.

مزایای برنامه اتوماسیون اداری 

 • حذف مکاتبات کاغذی در سازمان
 • انجام کارهای سازمان در هر زمان و مکان
 • ثبت و نگهداری اسناد در حجم کمتر و ایمنی بالا
 • ردیابی و پیگیری مراحل کار با تولید گزارشات متنوع مدیریتی
 • استفاده از عملیات خودکارسازی فرآیند های اداری

نرم افزار اتوماسیون اداری 

با توجه به هزینه های زیاد تهیه محصولات کاغذی و بایگانی اسناد و همچنین زمان بر بودن جستجو میان اسناد ، استفاده از بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری یکی از الزامات یک سازمان هدفمند می باشد. در میان تعدادی از شرکت های کوچک ولی هدفمند در اقتصاد ، به دلیل ناتوانی در خرید اتوماسیون اداری ، ترجیح می دهند از دانلود نرم افزار اتوماسیون اداری استفاده کنند. قبل از استفاده نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان باید نوع عملکرد و فعالیت ارتباطی شرکت با امکانات نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان مطابقت داشته باشد.

نرم افزار تحت وب چیست؟ 

اتوماسیون اداری تحت وب ، امکان مکاتبات اداری را از هر نقطه جغرافیایی با سهولت و محیطی امن به صورت الکترونیکی ضمن سازماندهی فرآیندهای سازمان فراهم می کند. نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب ، بستری مناسب برای پیگیری دقیق ، گزارش اقدامات لازم ، ثبت و گردش نامه ها و امکان تعامل الکترونیک مکاتبات درون و برون سازمان را فراهم می کند. هنگام استفاده از اتوماسیون اداری تحت وب ، در هر زمان و مکان به کمک یک مرورگر ، امکان انجام کار با بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری وجود دارد.

اجزای نرم افزار اتوماسیون اداری

 • دبیرخانه
 • فرم ساز و موتور گردش فرم
 • مدیریت جلسات و سامانده
 • آرشیو الکترونیک
 • پرتال مکاتبات برون سازمانی
 • کارتابل آفلاین

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نرم افزار ERP آرین سیستم

شرکت داده پردازی آرین سیستم در سال 1383 توسط جمعی از متخصصین و نخبگان تحلیل نرم افزار و حسابداری با شعار | انعطاف پذیری بسیار بالای نرم افزار آرین سیستم | فعالیت خود را آغاز کرد. گروه آرین توانست با هدف همگام سازی و تولید نرم افزار مدیریت یکپارچه ، بسیاری از سایت های نرم افزار موجود در بازار را بررسی و تحلیل کند و نیاز مشتریان را به خوبی شناسایی کرده و اقدام به تولید نرم افزار حسابداری آرین سیستم کند. پشتکار و دقت تا حدی بود که شرکت آرین سیستم توانسته است با گذشت کمتر از دو دهه از فعالیت خود ، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات و مشاوره نرم افزار در حوزه نرم افزار اتوماسیون اداری و حسابداری بردارد. گروه آرین در سال های اخیر با بکارگیری آخرین دست آوردهای فناوری اطلاعات و با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی در زمینه اجرا و پشتیبانی شبکه نیز توانسته است نسبت به رقبای خود سرعت عمل بیشتری داشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی