اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960704262177584

تد تالک و شباهت آن با بخش لیسنینگ آیلتس

کد: 13960704262177584

https://goo.gl/TSzvvj

، تهران , (اخبار رسمی): سعی کنید تصویری ذهنی از موضوع مورد صحبت در بخش Listening آیلتس برای خود بسازید تا با آمادگی بیشتری به آن گوش کنید. سعی کنید به منابعی که مشابه بخش چهارم Listening آیلتس هستند گوش دهید مانند TED TALK منابع شنیداری آکادمیک به تقویت مهارت شنیداری و افزایش نمره ی شما در این بخش کمک می‌کنند.

اگر داوطلب به نمره ی ۷ یا پایین تر از آن نیاز دارد؛ بهتر است بیشتر تمرکز خود را بر روی سه بخش اولیه ی Listening آیلتس بگذارد و در این سه بخش تمرین زیادی انجام دهد

اکثر زبان آموزان بخش چهارم Listening  آیلتس را سخت ترین بخش آزمون آیلتس تلقی میکنند. زیرا گوینده بدون هیچ مکثی به سرعت صحبت می کند و حجم وسیعی از کلمات شنیده می شود. در بیشتر موارد، سوالات ابتدایی آزمون آیلتس Gap filling  و سوالات انتهایی Multiple choice هستند. در این بخش به دلیل کمبود وقت برای چک کردن سوالات، باید از زمان داده شده در بخش سوم استفاده کنید. در پایان بخش ۳Listening آیلتس، سی ثانیه برای چک کردن پاسخ های خود دارید. به جای این کار به سرعت به بخش ۴ بروید و سوال ها را بخوانید.

هنگام خواندن سوالات آزمون آیلتس، زیر کلمات کلیدی خط بکشید و تنها به خواندن سوالات اکتفا نکنید. به این ترتیب راحت تر میتوانید بر روی نکات کلیدی تمرکز کنید. وقتی سوالات را میخوانید، سعی کنید تصویری ذهنی از موضوع مورد صحبت در بخش Listening  آیلتس برای خود بسازید تا با آمادگی بیشتری به آن گوش کنید.سعی کنید به منابعی که مشابه بخش چهارم Listening آیلتس هستند گوش دهید مانند TED TALK  منابع شنیداری آکادمیک به تقویت مهارت شنیداری و افزایش نمره ی شما در این بخش کمک میکنند.

بعد از تست زدن باید لیست اشکالات، جدول هم معنی ها، خلاصه برداری و به ذهن سپردن را تهیه و تمرین کنید. تهیه لیست اشکالات برای یافتن دلیل اشتباه و پرهیز از تکرار آن است. جدول هم معنی برای دانستن معادل کلمات که معمولا در Listening  آیلتس استفاده می‌شود. برای این دو جدول، نیاز نیست وقت زیادی صرف کنید. درپایین هر بخش از تست شماره سوالات اشتباه و روبروی آن دلیل اشتباه را بنویسید. برای جدول هم معنی از متن Listening  آیلتس استفاده کنید، کلمه معادل را در متن پیدا کنید و کنار آن کلمه ای که در سوال بکار رفته را بنویسید. خلاصه برداری برای سوالات چهارجوابی و Matching کاربرد دارد که وقت ندارید همزمان گوش کنید و گزینه ها را بخوانید.

اگر داوطلب به نمره ی ۷ یا پایین تر از آن نیاز دارد؛ بهتر است بیشتر تمرکز خود را .بر روی سه بخش اولیه ی Listening  آیلتس بگذارد و در این سه بخش تمرین زیادی انجام دهد تا بتواند از سکشن اول ۱۰/۱۰ ، سکشن دوم ۸/۱۰ و سکشن سوم ۷/۱۰ سوال را پاسخ دهد. به این ترتیب تنها با جواب دادن به ۵سوال از سکشن چهارم میتوان به نمره ی ۷ رسید.

دپارتمان آموزشی کالج بین المللی آریام امیدوار است، این مطلب مورد توجه شما زبان آموزان قرار گرفته باشد.برای دسترسی به سایر مطالب آموزشی به صفحه مطالب آموزشی کالج آریام مراجعه کنید.
همچنین نکات کوتاه و مفید برای آزمون آیلتس را می توانید در کانال تلگرام آریام مشاهده کنید.
لینک کانال تلگرام کالج بین المللی آریام

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کالج بین المللی آریام

کالج بین المللی آریام، برگزارکننده دوره های خصوصی و فشرده آیلتس و پی‌تی‌ای (PTE) با تضمین 110% بازگشت هزینه در تهران است فلسفه کاری کالج آریام حول شعار Plan Your Study, Plan Your Life و بر اساس ارائه خدمات در راستای برنامه آینده شغلی، تحصیلی زندگی شما بنا شده است. اگر می‌خواهید موفقیت را در کنار خود ببینید برنامه‌ریزی آینده بین‌المللی خود را ضمن مشاوره های رایگان به ما بسپارید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش