اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960830268877251

نرم افزار مدیریت سهام چیست و چه استفاده هایی دارد؟

کد: 13960830268877251

https://goo.gl/gZqgtj

، تهران , (اخبار رسمی): آیا می‌دانستید که به کمک نرم افزار سهام می‌توانید از نتایج سرمایه‌گذاری و مشارکت خود آگاهی یابید و آخرین اطلاعات از وضعیت سود و زیان مالی خود را به دست آورید؟

نرم افزار مدیریت سهام چیست و چه استفاده هایی دارد؟
نرم افزار مدیریت سهام - نرم افزار امور سهام

نرم افزار مدیریت سهام چیست؟ نرم افزار سهام یا نرم افزار امور سهام آرین سیستم به عنوان ابزاری قدرتمند در مجموعه نرم افزار مدیریت پرتفوی سهام، برای تکامل بخشیدن به نرم افزارهای یکپارچه شرکت‌ها است

به گزارش اخبار رسمی به نقل از آرین سیستم؛ با توسعه‌ی تکنولوژی و تکنیک‌های حسابداری، بهره‌گیری از نرم‌افزار سهام تأثیر زیادی در کاهش زمان و هزینه‌ها دارد. همچنین با استفاده از نرم‌افزار سهام توانایی مدیریت منابع انسانی، مالی و گرفتن آخرین اطلاعات از وضعیت سود و زیان برای تصمیم‌گیری درست و در زمان مناسب را خواهید داشت.

تا‌کنون مردم ترجیح می‌دادند که اموال خود را در بانک پس‌انداز کنند و با راه‌های دیگر آشنا نبودند. با پیشرفت سطح دانش و آگاهی از حسابداری شرکت‌های سهامی‌، مردم حاضر به مشارکت در مالکیت واحد‌های تجاری و تولیدی شده‌اند و به کمک نرم‌افزار سهام از نتایج سرمایه‌گذاری و مشارکت خود آگاه می‌شوند.  آشنایی با بازار حسابداری سهام و نرم‌افزار مدیریت سهام یکپارچه می‌تواند در زندگی اقتصادی اثربخش باشد.
از طرف دیگر تحلیل سهام بورس از ابزارهای ضروری و لازم برای موفقیت در خرید فروش سهام و ایجاد سهام‌های قوی و مدیریت منابع انسانی و مالی است که با اطلاع از نحوه‌ی فروش سهام، آخرین اطلاعات لازم را بدست می‌آیند. همچنین با استفاده از نرم‌افزار مدیریت سهام از آخرین وضعیت سود و زیان آگاه می‌شوید و برای تصمیم‌گیری درست در زمان مناسب از آنها استفاده می‌کتید.

نحو‌ه‌ی محاسبه سود سهام
بسیاری از افرادی که تصمیم دارند وارد بازار بورس شوند و سهام بخرند، فکر می‌کنند با پرس و جو از اطرافیان می‌توانند سهام مناسب در بازار را شناسایی کرده و سود زیادی را کسب کنند. اما در واقع محاسبه‌ی سود سهام به این شکل نیست و در اکثر مواقع به خصوص در زمان رکود بازار سهام، دچار زیان جبران ناپذیری می‌شوند. با آموزش بورس و سهام، آشنایی با نرم‌افزار بورس و نحوه خرید سهام، شما نیز می‌توانید همانند یک تحلیل‌گر کارگزاری بازار سهام از اطلاعات و ماده‌ی اولیه‌ی کارخانه سود سازی خود بهره ببرید و با پردازش، آن‌ها را تبدیل به سود فراوان کنید.

مزایای استفاده از نرم‌افزار سهام

 • درج معاملات در نرم‌افزار مدیریت سهام و دریافت فایل معاملات از بورس
 • ثبت عملیات دریافت و پرداخت در نرم‌افزار سهام
 • ثبت افزایش سرمایه‌های احتمالی حسابداری شرکت‌های سهامی‌ و بورسی
 • مدیریت سودهای پرداخت شده با نرم‌افزار سهام
 • مدیریت صورتحساب کارگزاران مرتبط با حسابداری سهام
 • مدیریت صورتحساب حسابداری شرکت‌های سهامی‌ و بورسی طرف حساب
 • نمودار کلیه شاخص‌های بورس و قیمت‌های جهانی طلا و ارز
 • مجموعه‌ی کامل اندیکاتورهای تحلیل تکنیکی نرم‌افزار امور سهام
 • اندیکاتورهای پیش‌بینی کننده و هدایت‌ کننده‌ی نرم‌افزار مدیریت سهام
 • قابلیت مشاهده‌ی نمای کلی حسابداری سهام بازار
 • امکان پرداخت وجه معاملات از طریق حساب‌های بانکی در نرم‌افزار سهام

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نرم افزار ERP آرین سیستم

شرکت داده پردازی آرین سیستم در سال 1383 توسط جمعی از متخصصین و نخبگان تحلیل نرم افزار و حسابداری با شعار | انعطاف پذیری بسیار بالای نرم افزار آرین سیستم | فعالیت خود را آغاز کرد. گروه آرین توانست با هدف همگام سازی و تولید نرم افزار مدیریت یکپارچه ، بسیاری از سایت های نرم افزار موجود در بازار را بررسی و تحلیل کند و نیاز مشتریان را به خوبی شناسایی کرده و اقدام به تولید نرم افزار حسابداری آرین سیستم کند. پشتکار و دقت تا حدی بود که شرکت آرین سیستم توانسته است با گذشت کمتر از دو دهه از فعالیت خود ، گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات و مشاوره نرم افزار در حوزه نرم افزار اتوماسیون اداری و حسابداری بردارد. گروه آرین در سال های اخیر با بکارگیری آخرین دست آوردهای فناوری اطلاعات و با در نظر گرفتن استانداردهای جهانی در زمینه اجرا و پشتیبانی شبکه نیز توانسته است نسبت به رقبای خود سرعت عمل بیشتری داشته باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه