اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13960901269106679

خدمات VIP هوآوی برای گوشی های Mate 10 و Mate 10 Pro

کد: 13960901269106679

https://goo.gl/Pg86fm

، تهران , (اخبار رسمی): خدمات پس از فروش برای شرکت‌های عرضه کننده‌ی گوشی‌های هوشمند و مشتریان آنها (به خصوص برای مدل‌های پرچم‌دار که قیمت بالاتری دارند) اهمیت بسیار زیادی دارد.

خدمات VIP هوآوی برای گوشی های Mate 10 و Mate 10 Pro
خدمات VIP هوآوی برای گوشی های Mate 10 و Mate 10 Pro

خدمات VIP هوآوی کاملاً رایگان هستند و نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای حتی برای ارسال و دریافت گوشی معیوب نیست

به گزارش اخبار رسمی به نقل از مات؛ هوآوی همواره تلاش کرده است تا برای گوشی‌های خاص و پرچم دار خود علاوه بر خدمات رایج، خدمات VIP که سطحی بالاتر از خدمات رایج در بازار هستند را ارائه کند تا رضایت حداکثری کاربران با ارائه‌ی این خدمات ویژه تامین شود.

در همین راستا HUAWEI که اخیرا گوشی‌های سری Mate 10 در مدل‌های Mate 10 و Mate 10 Pro را به بازار ایران عرضه کرده است، برای خدمات پس از فروش این گوشی‌های پرچم‌دار، علاوه بر گارانتی رایج گوشی‌های هواوی، طرح ویژه‌ای را در نظر گرفته است که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم.

این طرح ویژه خدماتی شامل تعویض رایگان صفحه نمایش Mate 10 و Mate 10 Pro در صورت شکستن و یا آسیب دیدن بر اثر سقوط، ضربه و هر آسیب فیزیکی است. در شرایط عادی، در صورتی‌که صفحه نمایش گوشی تلفن کاربر دچار آسیب دیدگی شود، این سرویس به او این امکان را می‌دهد که یک بار صفحه‌ی نمایش گوشی خود را به صورت رایگان تعویض کند.

گفتنی است این خدمات به مدت 6 ماه از تاریخ فعال‌سازی و فقط برای یک‌بار قابل ارائه هستند. در صورتی‌ که صفحه‌ی نمایش Mate 10 و Mate 10 Pro در طول مدت 6 ماه از تاریخ فعال‌سازی دچار آسیب دیدگی شود، کارشناسان مربوطه در مرکز تماس هوآوی به شماره‌ی 42000 – 021 در خواست کاربران را ثبت کرده و هماهنگی‌های لازم جهت دریافت دستگاه معیوب از درب منزل و یا محل کار کاربر را انجام خواهند داد.

لازم به ذکر است که خدمات ذکر شده کاملاً رایگان بوده و نیاز به پرداخت هیچ هزینه‌ای حتی برای ارسال و دریافت گوشی معیوب نیست. به علاوه بدیهی است که در این سرویس همانند همه‌ی سرویس‌های مراکز خدمات هوآوی از قطعات اصلی و اورجینال هوآوی استفاده خواهد شد.

جهت استفاده از این سرویس و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن، لطفا با مرکز تماس هوآوی به شماره‌ی 42000 – 021 تماس حاصل کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]