کد: 13960916270666679

سرعت بالای تعویض گوشی ها در خدمات پس از فروش هوآوی

کد: 13960916270666679

https://goo.gl/QPmFVn

، تهران , (اخبار رسمی): بخش خدمات پس از فروش هوآوی همواره علاوه بر تلاش جهت ارئه‌ی خدماتی با کیفیت در سرتاسر ایران به سرعت و امنیت ارائه‌ی خدمات نیز توجه ویژه‌ای داشته است.

سرعت بالای تعویض گوشی ها در خدمات پس از فروش هوآوی
سرعت بالای تعویض گوشی ها در خدمات پس از فروش هوآوی

بخش خدمات پس از فروش هوآوی مفتخر است که توسط شبکه‌ای گسترده از خدمات که تمام شهرهای ایران را در برگرفته است و با بهره گیری از خدمات ارسال و دریافت سریع و مطمئن پاسخگوی نیاز‌های هموطنان عزیزمان بوده‌ است. علاوه بر این هوآوی برای دستگاه‌های تعویض شده شرایط ویژه‌ای را نیز در نظر گرفته است، به این صورت که اگر دستگاهی در مدت زمان 15 روز بعد از خرید و فعالسازی به مراکز خدمات و یا ارسال و دریافت هوآوی در هر کجای ایران تحویل داده شود، پس از تایید شدن تعویض، دستگاه جدید به صورت رایگان به درب منزل مشتری ارسال خواهد شد. مدت زمان این سرویس در شهر‌های بزرگ نهایتا 48 ساعت و در شهرهای کوچک حداکثر 72 ساعت است.

برای کسب هرگونه اطلاعات در خصوص خدمات ارسال و دریافت رایگان هوآوی می‌توانید با 02142000 تماس گرفته و یا با کلیک بر دکمه‌ی زیر به به بخش چت با کارشناسان هوآوی مراجعه کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.