کد: 13960922271476679

مشخصه خارق العاده HUAWEI Mate 10 که بدون آن نمی توانید زندگی کنید!

کد: 13960922271476679

https://goo.gl/CJUyxB

، تهران , (اخبار رسمی): این روزها گوشی‌های هوشمند به بخشی جدا نشدنی از زندگی روزمره‌ی ما بدل شده‌اند. ما از آنها برای ارتباط، عکس گرفتن، فیلم دیدن یا گوش کردن به موسیقی بهره می‌گیریم.

مشخصه خارق العاده HUAWEI Mate 10 که بدون آن نمی توانید زندگی کنید!
مشخصه خارق العاده HUAWEI Mate 10 که بدون آن نمی توانید زندگی کنید!

به دلیل وجود این سیستم شارژ سریع امن، HUAWEI Mate 10 برای اولین بار در دنیا موفق به دریافت گواهینامه‌ی شارژ امن از شرکت صاحب نام TUV آلمان شده است.

با تنوع بالای گوشی‌های هوشمند موجود در بازار که تقریباً مشخصات مشابهی دارند، در گوشی‌های HUAWEI Mate 10 ویژگی وجود دارد که نمی‌توانید بدون آن زندگی کنید! طول عمر باتری یکی از اصلی‌تری نکاتی است که همه‌ی ما در هنگام خرید تلفن همراه به آن توجه می‌کنیم. هیچ کدام از ما نمی‌خواهیم درست در زمانی که بسیار به گوشی خود نیاز داریم، باتری گوشی تمام شود و هیچ چیز از این عصبانی کننده‌تر نیست که در وسط یک روز شلوغ که کارهای زیادی باید انجام دهید باتری گوشی شما تمام شود.

با HUAWEI Mate 10 می‌توانید از یک دوام باتری خارق العاده بهره‌مند باشید! Mate 10 می‌تواند نه تنها شما در تمام ساعات یک روز شلوغ برای تماس‌های تلفنی، مرور صفحات اجتماعی، مرور اینترنت، گوش کردن به موسیقی، دیدن فیلم و... همراهی کند؛ بلکه همچنان برای روز بعد هم می‌تواند از باقیمانده شارژ باتری شما را بهره‌مند کند. تنها با شارژ 30 دقیقه، HUAWEI Mate 10 می‌تواند برای یک و یا حتی دو روز برای شما ظرفیت باتری لازم برای لذت بردن از 22 ساعت ویدیو و مرور وب، 25 ساعت تماس 3G و 80 ساعت گوش کردن به موسیقی را فراهم کند؛ اما چه رازی پشت این باتری باورنکردنی وجود دارد؟ در ادامه به چند مورد اشاره می‌کنیم.

 باتری هوشمند

HUAWEI Mate 10 و HUAWEI Mate 10 Pro از باتری با ظرفیت چشمگیر 4000mAh بهره می‌برند و این ظرفیت باتری در میان سایر پرچم‌داران بازار از دیگر برندها کاملاً بی رقیب است. با وجود سیستم مدیریت انرژی که از هوش مصنوعی یا AI بهره می‌برد، این گوشی استفاده عادی در دو روز را با یک بار شارژ کامل باتری برای شما تضمین می‌کند. به علاوه Mate 10 از حالت صرفه جویی در مصرف انرژی هم پشتیبانی می‌کند که در این حالت تنها با 10 دقیقه شارژ گوشی می‌توانید تمام روز از آن بهره گیری کنید.

سیستم مدیریت انرژی این گوشی با هوش مصنوعی خود قادر است در هنگام اجرای نرم افزارهای سنگین مانند بازی‌هایی که به توان زیاد پردازشی نیاز دارند، بسته به دمای گوشی منابع پردازشی مورد نیاز، منابع لازم به نرم افزار در لحظه بررسی و تخصیص یابد که با این روش این سیستم در یک لحظه می‌تواند گوشی را از لحاظ کارایی و هم از لحاظ امنیت و از همه مهم‌تر مصرف انرژی در بهترین حالت کاری خود قرار دهد.

شارژ سریع HUAWEI

سیستم شارژ سریع هوآوی یا HUAWEI SuperCharge برای شارژ سریع که برای همه‌ی ما اهمیت زیادی دارد، طراحی شده است. این سیستم از سیستم جریان پایین 5V/4.5A استفاده می‌کند و می‌تواند تنها با 30 دقیقه شارژ، انرژی لازم برای یک روز کامل را تامین کند. علاوه بر سرعت شارژ، در این سیستم به ایمنی هم توجه زیادی شده و یک از سیستم امنیتی 5 لایه برای کنترل ولتاژ، جریان و دما برای آن در نظر گرفته شده است که سیستم شارژ سریع هوآوی در Mate 10، علاوه بر سریع بودن، کاملاً هم امن باشد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.