قابلیت هایی نهان در مایکروسافت ورد را بشناسید (بخش 1)

کد: 13960925271777693

https://goo.gl/71Ybbz

، تهران ، (اخبار رسمی): مایکروسافت ورد یا مایکروسافت آفیس ورد، یکی از بهترین و پر استفاده‌ترین نرم‌افزارهای مایکروسافت آفیس است.

قابلیت هایی نهان در مایکروسافت ورد (بخش 1)
قابلیت هایی نهان در مایکروسافت ورد را بشناسید (بخش 1)

در این مقاله چند مورد از ویژگی‌هایی که همیشه از چشم کاربران مخفی می مانند را ارائه می‌دهیم تا شما بتوانید از ویژگی‌های خوب ورد بهره مند شوید

کی بازار؛ استفاده‌ی شما از مایکروسافت ورد چیست؟ آیا فقط از آن به عنوان محیطی برای تایپ کردن نوشته‌های خود استفاده می‌کنید؟ یا گاهی در آن جدول باز می‌کنید و اطلاعات خود را در آن وارد می‌کنید؟ بله نه تنها شما بلکه کاربران بسیاری این کار را انجام می‌دهند و از ورد برای کارهای مفیدی که می‌تواند انجام دهند، استفاده نمی‌کنند. ما قصد داریم در این مقاله چند مورد از ویژگی‌هایی که همیشه از چشم کاربران مخفی می‌مانند را ارائه دهیم تا شما بتوانید از ویژگی‌های خوب ورد بهره مند شوید:

1. ترجمه‌ی سریع و قابل دسترس در ورد

یکی از بخش‌های کاربردی در ورد ترجمه‌ی سریع آن است که البته با یک مرورگر به صورت خودکار مدیریت می‌شود. برای استفاده از این ویژگی به تب Review  بروید و گزینه ی Translate را انتخاب کنید.

2. تنظیم فاصله‌ی بین متون

معمولا بیشتر کاربران حین تایپ کردن خود به فاصله‌ها توجهی نمی‌کنند یا که این کار برای آن‌ها زمان بر و مشکل است. ورد برای این مشکل پاسخی مناسب ارائه داده است. برای تایپیست‌ها تنظیم بین حروف یکی از کاربردی‌ترین ابزارها است. به این منظور روی فلش کوچکی که در بخش فونت در منوی home وجود دارد کلیک کنید. در این پنجره تیک گزینه Kerning for fonts را بزنید، سپس سایز دلخواهی که می‌خواهید تایپ کنید را انتخاب کنید. در نظر داشته باشید برخی از سایز‌ها همیشه با این قابلیت خوب نمایان نمی‌شوند.

3. مخفی کردن بخشی از متن در ورد

شاید قصد داشته باشید که بخشی از متن را پنهان کنید. برای این منظور قسمتی از متن را که می‌خواهید پنهان بماند را انتخاب کنید، به منوی  home  و Font  بروید و سپس Font Dialog box را انتخاب کنید. تیک Hidden را در تصویر زیر بزنید و سپس گزینه ی Print hidden text  را انتخاب و در نهایت OK  را بزنید.

  منبع: کی بازار (فروشگاه آنلاین نرم افزارهای اورجینال)

### پایان خبر رسمی

درباره منتشر کننده:

شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان

شرکت گسترش خدمات تجارت الکترونیک ایرانیان(ایدکو)؛ بعنوان صاحب امتیاز سایت کی بازار، نه تنها به عنوان یکی از سه نماینده برتر و بزرگ کسپرسکی و نخستین Platinum Partner کسپرسکی در حوزه محصولات شرکتی کسپرسکی در ایران فعالیت می کند

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.