اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961015274727955

مقایسه سایت های فروش آنلاین بیمه

مقایسه فنی بیتمه، بیمه بازار و بیمیتو

کد: 13961015274727955

https://goo.gl/drGYzo

، تهران , (اخبار رسمی): برای مقایسه وب سایت‌ها عوامل زیادی را می‌توان در نظر گرفت به طور مثال UI یک سایت و ارتباط آن با کاربر، رنگ آمیزی و زیبایی طراحی آن، UX و نتیجه‌ی کاربری و رفتار کاربر به وب سایت و ده‌ها فاکتور ریز درشت دیگر. اما برای برنامه نویسان حرفه‌ای یک فاکتور کلیدی برتری یک سایت را نشان می دهد و آن ...

مقایسه فنی ، بیتمه ، بیمه بازار و بیمیتو
مقایسه فنی بیتمه، بیمه بازار و بیمیتو

در همه‌ی شاخص‌ها وب سایت بیتمه از بقیه با اختلاف بالایی پیشی گرفته است؛ سرعت لود صفحات بیتمه کمتر از 2 ثانیه و در رتبه دوم بیمیتو با 10 ثانیه و در جایگاه بعد بیمه بازار با 42 ثانیه است.

برای برنامه نویسان حرفه‌ای یک فاکتور کلیدی برتری یک سایت را نشان می‌دهد و آن سرعت یا لود سایت است. مقایسه سه سامانه‌ی مدعی در زمینه‌ی فروش آنلاین بیمه در این مقاله خالی از لطف نیست سایت‌ها و سرورهای زیادی برای مقایسه سرعت بارگزاری وب سایت‌ها و همچنین آنالیز آن‌ها وجود دارند که معتبرترین و معروف ترین آن gtmetrix است . 

ما سه سایت بیتمه، بیمه بازار و بیمیتو را در gtmetrix تست کرده‌ایم و نتیجه‌ی آن را در تصویر نشان داده‌ایم، شاید این آمار برای علاقه‌مندان به این مباحث جالب باشد.

حجم صفحات، سرعت لود تمام صفحات و دستورات برنامه نویسی از فاکتورهایی هستند که در تصویر مشاهده می‌شود.

در همه‌ی شاخص‌ها وب سایت بیتمه از بقیه با اختلاف بالایی پیشی گرفته است. سرعت لود صفحات بیتمه کمتر از 2 ثانیه و در رتبه‌ی دوم بیمیتو با 10 ثانیه و در جایگاه بعدی بیمه بازار با 42 ثانیه است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه انتخاب و خرید آگاهانه بیمه | بیتمه

بیتمه یک سامانه هوشمند برای سر و سامان دادن به شبکه فروش بیمه در سراسر کشور می باشد . این سامانه نه تنها فروش آنلاین بیمه بلکه به بازاریابان در سراسر کشور این امکان را می دهد به عنوان نماینده بیتمه به بازاریابی و فروش انواع بیمه نامه ها بپردازند. بیتمه در حال حاضر در حال تکمیل تنها باشگاه مشتریان بیمه ای در کشور می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]