اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961021275908197

برتر دیجیتال

فروش اقساطی موبایل به مدت محدود و با شرایط ویژه

کد: 13961021275908197

https://goo.gl/jVM94c

، تبریز , (اخبار رسمی): شعار برتر دیجیتال، «راحتی خرید آنلاین» است و مشتری مداری و ایجاد تجربه خرید راحت و جلب رضایت مشتریان کانون مرکزی و اصلی کلیه تصمیم‌ها و فعالیت‌های ماست. با توجه به این هدف، طرح جدید فروش اقساطی موبایل با شرایط آسان، ویژه و به مدت محدود اجرا می‌شود.

فروش اقساطی موبایل به مدت محدود و با شرایط ویژه
برتر دیجیتال - فروش اقساطی موبایل و تبلت به مدت محدود و با شرایط ویژه

برتر دیجیتال مفتخر است این طرح را به مجموعه‌ی طرح‌های متنوعی که در جهت رفاه حال مشتریان، همچون طرح تخفیف برای مشتریان برتر دیجیتال و جشنواره زمستانه ۹۶ (شامل دو بخش مشتریان و اعضای برتر دیجیتال در شبکه‌های اجتماعی) اجرا شده‌اند، اضافه کند. امیدواریم بتوانیم با شرایط ویژه پرداخت اقساطی، این فرصت محدود را برای خرید گوشی مورد علاقه شما عزیزان ایجاد کنیم.

با شرایطی آسان صاحب گوشی مورد علاقه خود شوید

با چک آزاد (دارندگان پروانه‌ی کسب) و یا چک کارمندی بدون نیاز به ضامن و پرداخت یک سوم مبلغ به صورت نقدی و مابقی در اقساط ۲ تا ۶ ماهه با شرایطی استثنایی، صاحب گوشی مورد علاقه خود شوید.

برای اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه‌ی خرید اقساط اینجا کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

برتر دیجیتال

برتر دیجیتال ایده برتر دیجیتال از آذر ماه ۱۳۹۵ شروع شد و فعالیت رسمی خود را از مهر ماه ۱۳۹۶ آغاز کرد. برتر دیجیتال که به عنوان پشتوانه، تجربه ۱۰ ساله در زمینه فعالیت در بازار موبایل و تبلت، و تجربه ۲۰ ساله در زمینه فروش انواع محصولات حوزه بازی را با انبوهی از مشتریان ثابت در کارنامه خود دارد،با انگیزه گسترش خدمت رسانی خود به اقشار و جمع بیشتری از مردم عزیز ایران، فروشگاه اینترنتی خود را دایر نمود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]