کد: 13961026276636226

اختصاصی نسیم اقتصاد

«شیراز» متوقف و «میهن» تعلیق شد

کد: 13961026276636226

https://goo.gl/vwdbyD

، تهران , (اخبار رسمی): با شروع معاملات امروز در بازار سهام نماد معاملاتی شرکت پتروشیمی شیراز متوقف و نماد معاملاتی بیمه میهن تعلیق شدند.

«شیراز» متوقف و «میهن» تعلیق شد
«شیراز» متوقف و «میهن» تعلیق شد

به گزارش پایگاه نسیم اقتصاد؛ نماد معاملاتی شرکت پتروشیمی شیراز به استناد ماده 16 مکرر / 12 مکرر دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات برای حداکثر دو روز کاری متوقف شد.

بدین ترتیب، به استناد ماده 16 مکرر دستورالعمل اجرایی نحوه‌ی انجام معاملات در بورس اوراق بهادار تهران و با توجه به ابهامات موجود در اطلاعات با اهمیت منتشر شده توسط ناشر، نماد معاملاتی حداکثر به مدت 2 روز کاری متوقف می‌شود. بدیهی است طی این مدت، ناشر موظف به رفع ابهامات موجود در اطلاعات با اهمیت منتشر شده است.

نماد معاملاتی بیمه میهن نیز به استناد ماده 19 مکرر 1/ 12 مکرر 4 دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات تعلیق شد. براساس این گزارش، به استناد ماده 12 مکرر 4 دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در فرابورس ایران و با توجه به عدم افشای بموقع اطلاعات با اهمیت موضوع ماده 13 دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان مورخ 1396/10/23 از ناشر درخواست شد علت تاخیر در انتشار اطلاعات با اهمیت را تشریح کند.

برهمین اساس به منظور بررسی علت عدم افشای بموقع اطلاعات با اهمیت نماد معاملاتی حداکثر تا تاریخ 1396/11/09 تعلیق می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

نسیم اقتصاد

این پایگاه خبری در تابستان سال 1395 از سوی وزارت ارشاد اسلامی، مجوز خود را به منظور انتشار اخبار اقتصادی و تحلیل آنها، اخذ کرد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.