کد: 13961027277036679

دستاوردهای هوآوی در نمایشگاه CES 2018

Huawei Mate10Pro در زمره انتخاب برترین محصولات نمایشگاه

کد: 13961027277036679

https://goo.gl/LRi3Dh

، تهران ، (اخبار رسمی): هوآوی در نمایشگاه CES 2018 حضور فعالی داشت. این حضور در سایه عرضه گوشی‌های جدید سریMate 10 و موفقیت اخیر این سری از گوشی‌های پرچم‌دار در بازارهای جهانی، مورد استقبال چشمگیر بازدیدکنندگان CES 2018 قرار گرفت.

Huawei Mate10Pro در زمره انتخاب برترین محصولات نمایشگاه
Huawei Mate10Pro در زمره انتخاب برترین محصولات نمایشگاه

حضور هواوی در CES 2018 مورد توجه رسانه های تخصصی حوزه تلفن همراه هم قرار گرفت و از این حیث هوآوی موفق به دریافت چند نشان ارزشمند در CES 2018 از این رسانه های تخصصی شد

هوآوی قصد دارد به زودی عرضه محصولات خود را در فروشگاه‌های آن لاین بزرگ آمریکا مانند Best Buy، Amazon، Newsegg و ... توسعه دهد و با توجه بیشتری به بازار آمریکا به جنگ با رقبای خود در بازار گوشی‌های هوشمند بپردازد. ریچاردیو، مدیر عامل هوآوی در سخنرانی خود در این نمایشگاه گفت: هوآوی رشد قابل توجهی در بازارهای جهانی داشته است و تلاش هوآوی این است که این رشد در بازارهایی مانند بازار آمریکا نیز ادامه دار باشد. 

هوآوی در CES 2018 همکاری تجاری خود با چند شرکت صاحب نام را رسانه‌ای کرد که از این جمله می‌توان به همکاری هوآوی با برند محصولات لوکس مونت بلان (Mont Blanc) اشاره کرد. این برند به زودی یک کیس چرمی‌ویژه برای گوشی HUAWEI Mate 10 Pro که به رنگ مشکی است به بازار چین عرضه خواهد کرد. به علاوه HUAWEI در CES 2018 همکاری تجاری خود با دو شرکت IMAX و Xerpi در حوزه‌ی توسعه‌ی تکنولوژی‌های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی VR/AR را نیز اعلام کرد. بر همکاری پیشین و مسبوق به سابقه هوآوی با پورشه دیزاین (PORSCHE DESIGN) هم در این نمایشگاه همچنان تاکید شد.

حضور هوآوی در CES 2018 مورد توجه رسانه‌های تخصصی حوزه تلفن همراه هم قرار گرفت و از این حیث هوآوی موفق به دریافت چند نشان ارزشمند در CES 2018 از این رسانه‌های تخصصی شد که در ادامه به سه نمونه از آنها اشاره می‌شود:

Tech Radar گوشی Huawei Mate 10 Pro  را به عنوان بهترین گوشی هوشمند یا Best Smart Phone نمایشگاه معرفی کرد.

همچنین Android Central گوشی Huawei Mate 10 Pro را به عنوان انتخاب برتر یا Top Pick نمایشگاه CES 2018 معرفی کرد.

به علاوه Android Police هم گوشی Huawei Mate 10 Pro را به عنوان یکی از بهترین محصولات نمایشگاه یا Best of CES انتخاب و معرفی کرد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. مات با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد. این کانون با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان نهایی، راه حلی یکپارچه و جامع را برای پاسخگویی به خواسته های بازارهای داخلی و خارجی فراهم می سازد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.