اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961102277794763

معرفی جدیدترین دستاوردهای پی پینگ در همایش بانکداری الکترونیک

کد: 13961102277794763

https://goo.gl/AjEqZf

، تهران , (اخبار رسمی): در همایش بانکداری الکترونیک که در روزهای دوم و سوم بهمن ماه برگزار می‌شود، پی پینگ به معرفی خدمات متنوع حوزه‌ی مالی خود خواهد پرداخت و با تست و ارائه‌ی سرویس‌های جدید به استقبال بازدید کنندگان محترم خواهد رفت.

معرفی جدیدترین دستاوردهای پی پینگ در همایش بانکداری الکترونیک
نحوه عضویت و احراز هویت در پی پینگ

شرکت ها و صاحبان کسب و کار می‌توانند جزئیات خدمات یا محصولات خود را به عنوان یک آیتم مالی در پی پینگ ثبت کنند و ضمن دریافت لینک کوتاه آن را در شبکه‌های اجتماعی جهت پرداخت به اشتراک بگذارند

هفتمین همایش سالانه بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت با هدف معرفی بازیگران جدید نظام‌های پرداخت با حضور برترین‌های حوزه‌ی بانکداری الکترونیک در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار می‌شود. پی پینگ به عنوان یکی از مجموعه‌های مطرح حوزه فناوری‌های مالی در این همایش حاضر می‌شود.

به گزارش روابط عمومی‌ پی پینگ؛ در همایش بانکداری الکترونیک که در روزهای دوم و سوم بهمن ماه برگزار می‌شود، پی پینگ به معرفی خدمات متنوع حوزه‌ی مالی خود خواهد پرداخت و با تست و ارائه‌ی سرویس‌های جدید به استقبال بازدیدکنندگان محترم خواهد رفت.

محصولات حوزه‌ی پرداخت پی پینگ بدون در نظر گرفتن اینکه کاربر عضو کدام بانک باشد، هویت بانکی را به یک نام کاربری (@username) و صفحه‌ی اختصاصی payping.ir/username تبدیل می‌کند که می‌توان آن را با دیگران با امنیت بالاتر به اشتراک گذاشت تا ارسال پول ساده‌تر از همیشه صورت پذیرد. به این ترتیب به راحتی می‌توانید از دوستان و مشتریان خود پول دریافت کنید و هیچ بهانه‌ای برای پرداخت آسان و امن باقی نمی‌ماند.

پی پینگ برای اشخاص و سازمان‌ها به صورت جداگانه برنامه‌ریزی کرده و برای نیازهای مالی همه راهکارهایی اندیشیده است.

شرکت‌ها و صاحبان کسب و کار می‌توانند جزئیات خدمات یا محصولات خود را به عنوان یک آیتم مالی در پی پینگ ثبت کنند و ضمن دریافت لینک کوتاه آن را در شبکه‌های اجتماعی جهت پرداخت به اشتراک بگذارند.

از دیگر راهکارهای ارائه شده توسط پی پینگ فاکتور آنلاین است که برای تمامی‌ کسب‌وکار‌ها به ویژه آزاد کارها قابلیت استفاده گسترده‌ای دارد.

علاقه‌مندان می‌توانند با حضور در غرفه‌ی فینوا با جدیدترین دستاوردهای حوزه‌ی فین تک پی پینگ آشنایی پیدا کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

پی پینگ (payping)

پی پینگ یک درگاه پرداخت آنلاین است. در پی پینگ هر شخص یا بیزینس درگاه پرداخت خود را دارد. با عضویت در پی پینگ شما نام کاربری برای خود انتخاب می کنید و بعداز آن صفحه هر عضو بصورت payping.ir/username می شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]