کد: 13961112279546679

برنامه های ویژه هوآوی برای کاربران در ایام عید نوروز؛

77 گوشی PORSCHE DESIGN Mate 10 و هزاران جایزه دیگر در انتظار کاربران هوآوی

کد: 13961112279546679

https://goo.gl/i2R4th

، تهران , (اخبار رسمی): با نزدیک شدن به ایام عید نوروز کاربران زیادی به فکر خریداری گوشی‌های جدید با امکانات بهتر برای خود یا خانواده و دوستان خود خواهند بود. هوآوی امسال برای کاربرانی که قصد خرید گوشی جدید دارند برنامه‌ی ویژه‌ای دارد تا عید آنان را به یک عیدِ دیدنی تبدیل کند.

77 گوشی  PORSCHE DESIGN Mate 10 و هزاران جایزه دیگر در انتظار کاربران هوآوی
77 گوشی PORSCHE DESIGN Mate 10 و هزاران جایزه دیگر در انتظار کاربران هوآوی

هوآوی 77 گوشی ارزشمند PORSCHE DESIGN Mate 10 را به همراه برخی جوایز ارزشمند دیگر مانند اسپیکرهای با کیفیت JBL را نیز برای قرعه کشی های هفتگی در نظر گرفته است

در رویداد «عیدِ دیدنی با هوآوی» که از 12 بهمن ماه تا پایان تعطیلات نوروز ادامه خواهد داشت، کاربرانی که گوشی‌های پرفروش هوآوی در سری‌های مختلف شامل هشت مدل:

  • Y5 2017
  • Y7
  • Prime
  • P Smart
  • P10 lite Nova
  • 2 plus Mate
  • 10 lite Mate
  • 10 Mate 10 Pro

 را خریداری کنند، علاوه بر بهره‌مندی از کیفیت و امکانات بالای گوشی‌های فوق در کنار قیمت مناسب آنها، از هزاران جایزه ارزشمند نیز بدون هیچ‌گونه قرعه‌کشی بهره مند خواهند شد با خرید هر گوشی، یک هدیه از طرف هوآوی دریافت می‌کنند.

علاوه بر هزاران جایزه‌ای که برای کاربران بدون قرعه‌کشی در نظر گرفته شده، هوآوی 77 گوشی ارزشمند PORSCHE DESIGN Mate 10 را به همراه برخی جوایز ارزشمند دیگر مانند اسپیکرهای با کیفیت JBL را نیز برای قرعه‌کشی‌های هفتگی در نظر گرفته است.

به این ترتیب کاربران از 12 بهمن ماه تا پایان تعطیلات نوروز به ازای خرید هر گوشی، علاوه بر دریافت هدیه بدون قرعه‌کشی، فرصت حضور در قرعه‌کشی هفتگی هوآوی برای جوایز ارزشمندی مانند 77 گوشی PORSCHE DESIGN Mate 10 ، اسپیکر‌های JBL و... را خواهند یافت.

برای اطلاع از نحوه‌ی دریافت جوایز و شرکت در قرعه‌کشی هفتگی هوآوی و همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه‌های هوآوی در رویداد «عیدِ دیدنی با هوآوی» می‌توانید به وب سایت این رویداد به نشانی زیر مراجعه کنید:

www.huaweidi.com

منتظر خبرهای جدید در خصوص جشنواره‌ی «عیدِ دیدنی با هوآوی» باشید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.