اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961119281157955

بیتمه از کارگزاران حقیقی بیمه دعوت به عمل می آورد

امکان همکاری با بیتمه برای کارگزاران حقیقی بیمه همچنان ادامه دارد

کد: 13961119281157955

https://goo.gl/5ZFAhb

، تهران , (اخبار رسمی): کلیه کارگزاران حقیقی بیمه می‌توانند به عنوان عامل صدور بیمه در شهرهای مختلف ایران با بیتمه همکاری کنند. بیتمه این امکان را برای فعالان صنعت بیمه فراهم کرده است  که بدون پرداخت هزینه یا شراکت در کارمزد تعیین شده در آئین نامه 83 بیمه مرکزی بتوانند از یک سامانه آنلاین فروش بیمه بهره‌مند شوند.

کلیه کارگزاران حقیقی بیمه می‌توانند به عنوان عامل صدور بیمه در شهرهای مختلف ایران با بیتمه همکاری کنند. بیتمه این امکان را برای فعالان صنعت بیمه فراهم کرده است  که بدون پرداخت هزینه یا شراکت در کارمزد تعیین شده در آئین نامه 83 بیمه مرکزی بتوانند از یک سامانه انلاین فروش بیمه بهره‌مند شوند.

کلیه کارگزاران حقیقی بیمه می‌توانند از آدرس https://www.bitmeh.com/hamkari اقدام به پیش ثبت نام کرده و پس از بررسی کارشناسان بیتمه فعالیت خود را آغاز کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

سامانه انتخاب و خرید آگاهانه بیمه | بیتمه

بیتمه یک سامانه هوشمند برای سر و سامان دادن به شبکه فروش بیمه در سراسر کشور می باشد . این سامانه نه تنها فروش آنلاین بیمه بلکه به بازاریابان در سراسر کشور این امکان را می دهد به عنوان نماینده بیتمه به بازاریابی و فروش انواع بیمه نامه ها بپردازند. بیتمه در حال حاضر در حال تکمیل تنها باشگاه مشتریان بیمه ای در کشور می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بانک، بیمه و سرمایه