اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961128282567712

8 راز زنانی که همیشه خوشبو هستند

کد: 13961128282567712

https://goo.gl/s25G2x

، تهران , (اخبار رسمی): خانم‌هایی هستند که همیشه بوی خوب می‌دهند. گذشته از انتخاب صحیح عطر یک سری استراتژی‌های خاص در رابطه با زمان و مکان استفاده از عطر وجود دارد که روی اثر بخشی بوی عطر و ماندگاری آن تاثیر بسزایی دارد و این ها همان مواردی هستند که این خانم ها هنگام استفاده از عطر رعایت می‌کنند.

8 راز زنانی که همیشه بوی خوب می دهند
8 راز زنانی که همیشه خوشبو هستند

قبل از استفاده از عطر پوست را با کرم مرطوب کننده مرطوب کنید. پوست خشک عطر را به خود جذب می‌کند و باعث سریع‌تر از بین رفتن عطر می‌شود. پوست مرطوب باعث می‌شود عطر ماندگاری بیشتری داشته باشد

آن‌ها عطرهای قوی انتخاب می‌کنند

هیچ کدام از عطرها بوی یکسانی ندارند. عطرهای مرکبات خیلی زود از بین می‌رود؛ اما عطرهای تند و چوبی مثل چوب صندل ماندگاری بیشتری دارند. بنابراین اگر ماندگای عطر برایتان اهمیت زیادی دارد سعی کنید عطرهای این خانواده را هنگام خرید انتخاب کنید.

آن‌ها چند لایه عطر استفاده می‌کنند

بیشتر عطرهای مورد علاقه شما از ژل شستشو گرفته تا لوسیون بدن و روغن بدن رایحه متفاوتی دارند. وقتی چند تا از این محصولات را با هم استفاده کنید بدن‌تان عطرهای مختلفی به خودش می‌گیرد و در تمام روز همراه شما می‌ماند.

آن‌ها می‌دانند عطر و ادکلن را روی کدام قسمت از بدن استفاده کنند

هنگام استفاده از عطر فراتر از مچ دست بروید و روی قسمت‌های گرم بدن مثل شکم، سینه، پشت زانو و پشت گوش‌ها اسپری کنید. حرارت این قسمت‌های بدن باعث می‌شود بوی عطر بیشتر شود و نت میانی و نت پایه آن کاملا بیرون بزند.

آن‌ها عطر را روی پوست نمی‌مالند

بیشتر ما طبق عادت بعد از این که عطر را روی مچ دست می‌زنیم، مچ هر دو دست را به هم می‌مالیم. این کار باعث می‌شود بوی عطر کم شده و ماندگاری آن هم از بین برود.

آن‌ها می‌دانند که چه زمانی از عطر استفاده کنند

بهترین زمان برای استفاده از عطر بعد از حمام و زمانی است که بدن مرطوب است. رطوبت، بوی عطر را روی پوست حفظ می‌کند. این کار مانع لکه‌دار شدن لباس یا تیره شدن جواهرات‌تان می‌شود.

آن‌ها پوست را مرطوب نگه می‌دارند

قبل از استفاده از عطر پوست را با کرم مرطوب کننده مرطوب کنید. پوست خشک عطر را به خود جذب می‌کند و باعث سریع‌تر از بین رفتن عطر می‌شود. پوست مرطوب باعث می‌شود عطر ماندگاری بیشتری داشته باشد.

آن‌ها از عطر به خوبی نگهداری می‌کنند

مولکول‌های عطر اگر در معرض رطوبت و گرما باشند، زود از بین می‌روند. بنابراین سعی کنید عطرها را داخل حمام نگهداری نکنید و همیشه در مناطق خشک و خنک نگهداری کنید. به عنوان مثال بالای کمد یا روی میز آرایش.

آن‌ها در طول روز عطر استفاده می‌کنند

تا زمانی که پوست‌تان به عنوان عضوی از بدن زنده هست و نفس می‌کشد، نمی‌تواند عطر را روی خود به مدت طولانی نگه دارد. البته نکاتی که در بالا اشاره کردم تا حد زیادی تاثیر گذار هستند. بنابراین هر وقت قرار بود زمان زیادی بیرون از خانه باشید (به عنوان از محل کار می‌خواهید به یک قرار ملاقات بروید.) سعی کنید یکی از عطرهای مورد علاقه تان را همراه خود داخل کیف داشته باشید تا بتوانید از آن در طول روز استفاده کنید.

ال سی کالا

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ال سی کالا

فروشگاه ال سی کالا یکی از بزرگترین فروشگاه ها در زمینه عطر و ادکلن اورجینال می باشد و انواع عطر و ادکلن را با قیمت مناسب و با تضمین اصالت کالا برای شما فراهم اورده است ( دارای نماد اعتماد الکترونیک وزارت صنعت و معدن )

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مد و لباس