کد: 13961203283866679

تجربه عکاسی فوق العاده با گوشی Huawei P Smart

کد: 13961203283866679

https://goo.gl/A3YTn2

، تهران ، (اخبار رسمی): Huawei P Smart گوشی میان رده مناسبی برای عکاسی در زندگی شهری امروزی است. دوربین این گوشی هوآوی از چهار شاخصه اصلی بهره می‌برد که در بین گوشی‌های در این رده، قیمتی کم نظیر دارد.

تجربه عکاسی فوق العاده با گوشی Huawei P Smart
تجربه عکاسی فوق العاده با گوشی Huawei P Smart

این گوشی میان رده هواوی در قسمت پشت از دو دوربین 13 و 2 مگاپیکسلی بهره می‌برد که برای گوشی‌های در این رده قیمتی بی‌رقیب است

قیمت مناسب Huawei P Smart موجب شده این گوشی برای عکاسی در هر دو حالت عکاسی با دوربین سلفی و دوربین اصلی به مدلی ایده‌آل بدل شود. چهار شاخصه دوربین این گوشی هواوی شامل موارد زیر است:

تشخیص جزئیات چهره، تشخیص جنسیت سوژه، بهبود کیفیت پوست سوژه و درک شرایط محیطی

چهار شاخصه فوق به Huawei P Smart این امکان را داده است که عکس‌هایی زیبا از حیث نور، رنگ و جزئیات زیاد حتی در نور کم گرفته شود. این دوربین حتی از قابلیت‌هایی چون حالت Bokeh ، زیبا‌سازی و عکاسی با تشخیص حالت دست هم برخوردار است.

این گوشی میان رده هواوی، در قسمت پشت از دو دوربین 13 و 2 مگاپیکسلی بهره می‌برد که برای گوشی‌های در این رده قیمتی بی‌رقیب است. این دوربین برای عکاسی با عمق زیاد، فوکوس شفاف و امکان محو کردن پس زمینه تا 16 سطح، امکان گرفتن عکس‌های کم نظیری را فراهم کرده است. به علاوه دقت زیاد دوربین به جزئیات صورت سوژه، موجب عکاسی دقیق از صورت سوژه‌ها و امکان زیباسازی آن به شکل بهینه را فراهم کرده است. همچنین عکاسی در نور کم و در شب هم با درک شرایط نور محیطی با این دوربین به خوبی انجام می‌شود.

در بخش دوربین سلفی هم P Smart از یک دوربین 8 مگاپیکسلی بهره می‌برد که از قابلیت ‌های عکاسی پرتره و زیباسازی هم برخوردار است. با یادگیری هوشمندی نمونه محصولات قبلی، دوربین این گوشی Huawei صورت سوژه را دقیق‌تر تشخیص داده و حتی قادر به تشخیص جنسیت سوژه هم است. به علاوه الگوریتم بهینه‌سازی رنگ هواوی و زیباسازی پوست سلفی‌ها، با این گوشی چشم نوازتر خواهد بود.

علاوه بر دوربین، این گوشی از یک مانیتور تمام صفحه بزرگ FullView در ابعاد 5.65 اینچ بهره می‌برد که تصاویر را با رزولوشن FHD+ و با نسبت نمایش 18:9 نشان می‌دهد. نسبت صفحه نمایش به مانیتور در این گوشی 76 درصد است که خود نشان از طراحی بهینه در این گوشی دارد. با صفحه نمایش بزرگ می‌توانید به خوبی با دو برنامه به صورت همزمان روی این گوشی با قابلیت تقسیم صفحه نمایش در دو بخش کار کنید.

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد. مات با بهره گیری از تیم های حرفه ای و خلاق و ایجاد ارزش افزوده برای کسب و کارها از طریق دنبال کردن روندهای جدید و فناوری های مدرن بازاریابی و ارتباطات، بهترین خدمات این حوزه را در اختیار صاحبان برند قرار می دهد. این کانون با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان نهایی، راه حلی یکپارچه و جامع را برای پاسخگویی به خواسته های بازارهای داخلی و خارجی فراهم می سازد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.