کد: 13961206284268217

چاپ کارت ویزیت فوری و مزایای آن

کد: 13961206284268217

https://goo.gl/Vgc1wY

، تهران ، (اخبار رسمی): ‏کارت ویزیت نشانگر سلیقه، گرایشات، نظرات و دیدگاه‌های کاری یک شخص یا سازمان است. برای ‏نیازهای فوری و تیراژهای زیر 1000، چاپ کارت ویزیت بهترین انتخاب است. در مجموعه خانه طراحان سام، چاپ دیجیتال کارت ویزیت با دستگاه Konica Minolta انجام می‌شود. 

چاپ کارت ویزیت فوری و مزایای آن
چاپ کارت ویزیت فوری و مزایای آن

‏کارت ویزیت نشان‌گر سلیقه، گرایشات، نظرات و دیدگاه‌های کاری یک شخص یا سازمان است که برای ‏نیازهای فوری و تیراژهای زیر 1000، چاپ کارت ویزیت بهترین انتخاب است

کارت ویزیت نشانگر سلیقه، گرایشات، نظرات و دیدگاه‌های کاری یک شخص یا سازمان است. برای ‏نیازهای فوری و تیراژهای زیر 1000، چاپ کارت ویزیت بهترین انتخاب است. چاپ دیجیتال کارت‏ ویزیت به این صورت انجام می‌شود که ابتدا از فایل طراحی شده پرینت گرفته می شود و پس از آن از ‏روکش های سلفون و لمینت برای پوشش روی کارت استفاده می‌شود.‏ 
کارت ویزیت روش اولیه‌ای است که افراد اطلاعات تماس خود را به سایر افراد، مشتریان و مشتریان بالقوه ارائه می‌دهند .حتی در عصر دیجیتال هم همچنان کارت ویزیت رایج و در کشورهایی مانند چین و ژاپن تبادل کارت ویزیت تقریبا یک مراسم است. کارت ویزیت معمولا حاوی اطلاعاتی از جمله نام شخص، سمت، نام شرکت و اطلاعات تماس است. 
چاپ کارت ویزیت غالبا روی گلاسه، کتان آلمان، کتان اندونزی، کاغذ سوزنی، کاغذ صدفی،کاغذ کارتی صورت می گیرد . در خانه طراحان سام طرح هایی از کارت ویزیت خاص به صورت خلاقانه با استفاده از مواد مختلف مانند چوب، پلاستیک، فلز و پارچه ساخته می‌شود . 
چاپ دیجیتال کارت ویزیت روی کتان، لمینت نمی شود زیرا کتان بافت‌دار است و اصطلاحا لمینت روی آن نمی‌نشیند و هوا می‌گیرد. حداکثر سایز چاپ کارت ویزیت 5/9در 5/5 است و در ابعاد 5/4در 5/8 و 5 در9 نیز چاپ می‌شود. 
اگر کارت ویزیت به صورت دورو چاپ شود در ارسال فایل هر دو طرف کارت ویزیت به صورت جداگانه باید ارسال شود. در چاپ کارت ویزیت رزولوشن (وضوح تصویر) فایل کارت ویزیت باید dpi600 باشد. 

نکات مورد نظر در استفاده از کارت ویزیت
در طراحی کارت ویزیت لوگوی خود را به عنوان پایه استفاده کنید چرا که بزرگترین عنصر در کارت ویزیت است . کارت ویزیت را ساده نگه دارید و با اطلاعات بیش از حد روی کارت ویزیت آن را خراب نکنید. اطمینان حاصل کنید که فونت استفاده شده در کارت ویزیت بسیار راحت قابل خواندن است . 

در طراحی کارت ویزیت یک یا دو رنگ غالب است
کارت‌های ویزیت توسط اشخاص در ابتدا یا پایان یک گفتگو رد و بدل می‌شوند .هنگامی که یک کارت ویزیت دریافت می‌کنید، همیشه باید آن کارت ویزیت را بررسی کنید و اصلا کارت ویزیت را در جیب خود قرار ندهید. 
براساس نوع کار و سلیقه و خواست مشتری امکان چاپ بر روی انواع جنس‌ها همراه با روکش‌های مختلف وجود دارد. در خانه طراحان سام چاپ دیجیتال کارت ویزیت در انواع جنس‌ها و در کمترین زمان ممکن چاپ انجام می‌شود. 
کارت ویزیت بخشی از طرح بازاریابی شرکت شما است، از این رو، کارتی را طراحی و چاپ کنید تا روح فرهنگ شرکت شما را منتقل کند. کارت ویزیت قادر به توضیح کامل داستان شرکت نیست اما شخصیت حرفه‌ای شما و شرکت شما را نشان می‌دهد . رنگ و جوهر چاپ کارت ویزیت، بافت کارت ویزیت. با شخصیت کسب و کار شما گره خورده است. 
اگر کار شما در بازار اسباب بازی و بازی‌های کودکان باشد، ممکن است سعی کنید با استفاده از رنگ‌های روشن در کارت ویزیت، این موضوع را نشان دهید. از سوی دیگر، اگر شما خدمات مشاوره مالی می‌دهید، می‌خواهید کارت ویزیت خود اطمینان را به مخاطب شما القا کند، بنابراین ظاهر سنتی مانند چاپ سیاه در یک پس زمینه خاکستری برای شما مناسب خواهد بود. 

کاربرد های کارت ویزیت :

یکی از کاربردهای کارت ویزیت آن است که روی آن به طور معمول اطلاعات کسب و کار مانند نام و نام خانوادگی، نام و آدرس محل کار، خدمات یا محصولات عرضه شده و شماره تلفن، شماره فکس، وب‌سایت، آدرس ایمیل و لوگو چاپ می‌شود. 
پشت کارت ویزیت معمولا خالی است. به عنوان مثال، اگر برای کار به خارج از کشور سفر می‌کنید، یک طرف کارت ویزیت را به زبان مناسب کشور مورد نظرتان ترجمه کند. در واقع کارت ویزیت یک ابزار تبلیغاتی محسوب می‌شود که افراد با استفاده از آن می‌توانند کسب و کار خود را تبلیغ کنند.
در مجموعه خانه طراحان سام چاپ دیجیتال کارت ویزیت با دستگاه Konica Minolta انجام می شود. 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خانه طراحان سام

خانه طراحان سام با مهجرترین دستگاه های چاپ دیجیتال و چاپ بنر در کشور آماده ارائه خدمات رسانی در زمینه چاپ دیجیتال استیکر,چاپ روی شیشه,چاپ دیجیتال کارت ویزیت,چاپ دیجیتال روی پارچه,چاپ دیجیتال تراکت,چاپ بنر,چاپ کاتالوگ,برش لیزر,چاپ دیجیتال کاغذ دیواری و سازه های نمایشگاهی می باشد. راه های ارتباطی با خانه طراحان سام : Telegram : http://telegram.me/samdhprintt تلفن تماس :88334079 - 88333627 -88632539

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.