کد: 13961210285216840

به وب‌سایت خود نیز مانند فضای کار خودتان اهمیت ویژه‌ای بدید

وب‌سایت‌ها نیز به خانه‌تکانی نیاز دارند

کد: 13961210285216840

https://goo.gl/Fwf6U2

، اصفهان , (اخبار رسمی): با مشاهده وب‌سایت‌هایی که بازدیدکننده زیادی ندارند و یا بازدیدکننده‌های آنها تبدیل به مشتری نمی‌شوند، به مشکلات اساسی در طراحی آنها پی می‌بریم.در طراحی اولیه این وب‌سایت‌ها نکات زیادی رعایت نشده است از جمله انتخاب سیستم مدیریت محتوای نامناسب و همچنین نبود یک استراتژی محتوای مناسب است.

وب سایت ها نیز به خانه تکانی نیاز دارند
راهکارهای کامل دیجیتال مارکتینگ در آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو

دیجیتال مارکتینگ مجموعه‌ای از اقدامات مانند سئوسایت، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا، تبلیغات آنلاین و .... را شامل می‌شود. برای شما پیشنهادات قوی برای حضور موفق در فضای آنلاین داریم

به احتمال فراوان عنوان این مقاله بیشتر از همه نظر صاحبان کسب‌و‌کاری را به خود جلب کرده است که وب‌سایتی را با امید فراوان به موفقیت، برای تجارت خود راه‌اندازی کرده‌اند ولی به آن اهدافی که از طراحی سایت انتظار داشتند، نرسیدند. این افراد می‌دانند که قطعا یک جای کار آنها ایراد دارد، چرا که با مشاهده عملکرد موفق رقبای خود در فضای آنلاین به کارایی طراحی سایت شرکتی پی برده‌اند. اما پرسش پیش روی آنها این است که چرا وب سایت کسب‌و‌کار من کارایی لازم را ندارد. برای پاسخ به این پرسش پیشنهاد می‌کنیم که با این مقاله از آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو همراه شوید.

ضرورت طراحی مجدد وب سایت

با مشاهده وب‌سایت‌هایی که بازدیدکننده زیادی ندارند و یا بازدیدکننده‌های آنها تبدیل به مشتری نمی‌شوند، به مشکلات اساسی در طراحی آنها پی می‌بریم. در طراحی اولیه این وب‌سایت‌ها نکات زیادی رعایت نشده است. از جمله انتخاب سیستم مدیریت محتوای نامناسب ، عدم توجه به دستر‌پذیری، رنگ‌بندی غیر اصولی، بهینه نبودن کدها و همچنین نبود یک استراتژی محتوای جامع و ایرادات کوچک و بزرگ دیگر.

راه‌حل پیش روی کسب‌و‌کارهایی که با این مشکلات روبرو هستند، طراحی مجدد وب‌سایت است. یک کسب‌و‌کار با طراحی مجدد وب‌سایت می‌تواند شانس رسیدن به اهداف خود در فضای آنلاین را بالا ببرد. شاید هم‌اکنون این پرسش برای شما به وجود آمده باشد که چگونه طراحی مجدد وب‌سایت می‌تواند، اهداف کسب‌و‌کار را دست یافتنی کند. پس همچنان با ما همراه باشید تا چند نکته مهم و کوتاه را درباره طراحی مجدد وب سایت با شما در میان بگذاریم.

تصویر بزرگتر را ببینید

همواره در مقالات وب‌سایت بهیدو به این نکته اشاره می‌شود که طراحی وب‌سایت اولین گام ورود یک کسب‌و‌کار به فضای آنلاین است و با پایان طراحی وب‌سایت، کاری تمام نمی‌شود، بلکه تازه باید اقدامات فراوانی در جهت کسب موفقیت در بازار رقابتی  فضای مجازی انجام شود که به این مجموعه اقدامات، دیجیتال مارکتینگ می‌گوییم. در واقع منظور ما از توجه به تصویر بزرگتر ، دیدن طراحی وب‌سایت در یک فرآیند بزرگ‌تر به نام دیجیتال مارکتینگ است.

دیجیتال مارکتینگ مجموعه‌ای از اقدامات مانند سئو سایت، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی، تولید محتوا، ویدیو مارکتینگ، تبلیغات آنلاین و .... را شامل می‌شود. پس اگر بار اولی که برای کسب و کار خود به این موضوعات توجه نکردید، نتیجه‌ای جز یک وب سایت ناکارآمد برای شما حاصل نشد، صمیمانه به شما پیشنهاد می‌کنیم که حضور موفق در فضای آنلاین را در چارچوب کامل راه‌حل های دیجیتال مارکتینگ ببینید تا بازگشت سرمایه شایسته‌ای را از سرمایه‌گذاری خود به دست بیاورید.

در صورتی که نیاز به مشاوره در خصوص خدمات دیجیتال مارکتینگ دارید، می توانید با کارشناسان آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو تماس بگیرید تا در یک جلسه به صورت رایگان نیازهای کسب‌و‌کار شما را بررسی کرده و بهترین راه‌حل‌ها را به شما ارئه بدهیم.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

بهیدو

شرکت بهین مبتکران ایده با نام اختصاری «بهیدو» یک مجموعه تخصصیِ فعال در زمینه تجارت الکترونیک است . ارائه خدمات حرفه ای در حوزه طراحی وب سایت ، اپلیکیشن های موبایل ، سئو و دیجیتال مارکتینگ در دپارتمان تجارت الکترونیک به طور تخصصی انجام می شود.ما به تجارت شما کمک می‌کنیم در فضای مجازی حضوری قدرتمند و تاثیرگذار داشته باشید. یکی دیگر از دپارتمان های فعال شرکت در حوزه اینترنت اشیا مشغول بکار است.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.