اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13961226288160353

مصاحبه با مدیران برگزیده فراگستر

دریافت چهارمین تندیس ملی به پاس حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان

کد: 13961226288160353

https://goo.gl/L3Njmt

، تهران , (اخبار رسمی): فراگستر منتخب اولین دارنده گواهینامه و تندیس ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان در میان شرکت‌های تولیدکننده اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها در کشور شد.

مفتخر به دریافت چهارمین تندیس ملی به پاس حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان
دریافت چهارمین تندیس ملی به پاس حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان

ما در شرکت دانش بنیان فراگستر محصولی با نام اتوماسیون فرآیندها برای مدیریت فرآیندهای سازمانی تولید کرده‌ایم که سرشار از خلاقیت و نوآوری مهندسی شرکت است

در راستای کسب چهارمین جایزه ملی حمایت از حقوق مصرف‌کننده، روابط عمومی فراگستر مصاحبه‌ای با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت، در خصوص دستاوردها و اهداف بلندمدت و آتی این شرکت و همچنین دلایل کسب چهارمین گواهینامه و تندیس ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان صورت داده است.

در ادامه مشروح این مصاحبه را مطالعه کنید.

1- در راستای کسب تندیس ملی حقوق مصرف‌کنندگان برای چهارمین سال متوالی چه اقداماتی صورت پذیرفته است؟

ما در شرکت دانش بنیان فراگستر محصولی با نام اتوماسیون فرآیندها برای مدیریت فرآیندهای سازمانی تولید کرده‌ایم که سرشار از خلاقیت و نوآوری مهندسی شرکت است. در واقع این محصول براساس آخرین فناوری‌های روز تولید شده و به همین دلیل توانایی داشته است که پروژه‌های ملی موفقی را به انجام برساند. ما همواره در زمینه تحقیق و پژوهش و ارتقای سطح علمی کارکنان خود فعالیت کرده تا بتوانیم محیطی پویا با کارکنانی فعال و باانگیزه داشته باشیم.

2- در سخنان خود اشاره به محصول اتوماسیون فرآیندها داشتید. لطفا توضیح دهید جهت ایجاد یک محصول با کیفیت چه اقداماتی انجام داده‌اید؟

سعی می‌کنیم شناخت دقیقی از مخاطبان و کاربران داشته باشیم تا محصولی کاملا منطبق با نیازهای آن‌ها تولید کنیم تا حدی که بتوانیم یک نرم‌افزار منحصر به فرد و متمایز که باعث ایجاد انگیزه و اشتیاق کاربران شود در اختیار آنها قرار دهیم.

تکنولوژی به سرعت در حال رشد است و برای پاسخ‌گویی به نیاز روز باید از آخرین فناوری‌ها استفاده کرد. بر همین اساس ما همواره از برترین و کارآمدترین فناوری‌ها در نرم‌افزارهای یکپارچه خود استفاده می‌کنیم. همچنین با توجه به طیف گسترده مشتریان ما همواره تلاش می‌کنیم نرم‌افزار سازگار و انعطاف‌پذیری طراحی کنیم. ما پروژه‌های حساس و بزرگی داریم که امنیت اطلاعات آن بسیار حیاتی است؛ به همین دلیل از مکانیسم‌هایی استفاده می‌کنیم که نرم‌افزاری امن و دقیق را در اختیار کاربران قرار دهد.

 

3- به نظر شما چه اقداماتی در سال گذشته سبب شد تا تندیس برنزی حمایت از حقوق مصرف‌کننده فراگستر امسال به تندیس نقره‌ای تبدیل شود؟

ما در تولید محصول به صورت دقیق استانداردهای کیفیت را رعایت می‌کنیم و طی یک سال گذشته پیشرفت چشم‌گیری در زمینه تحقیق و توسعه (R&D) داشته‌ایم. ما توانسته‌ایم ویژگی‌های منحصربه فردی را در محصول ایجاد کنیم. به شکلی که کیفیت محصول قابل رقابت با محصولات خارجی باشد. همانطور که می‌دانید یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در کسب تندیس حمایت از حقوق مصرف‌کننده ممانعت از واردات به واسطه تولید کالای با کیفیت قابل رقابت با محصول مشابه خارجی است. همچنین طی یک سال گذشته ما توانسته‌ایم با مدیریت بهینه به شکل چشم‌گیری قیمت فروش محصول و خدمات را برای رفاه حال مشتریان کاهش دهیم.

 

4- دلایل کیفیت نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر از دیدگاه شما چیست؟

ثبات و پایداری در کیفیت نرم‌افزار یک رکن اساسی است و از این روز مکانیسم‌های دقیقی برای تست و ارزیابی محصول نهایی در نظر گرفته شده است. همواره ما بازخوردهای مشتریان برای بهبود مستمر به واحد تولید نرم‌افزار انتقال می‌دهیم تا بتوانیم در فضای رقابتی پیشرو ، محبوب باشیم.

 

5- باتوجه به میزان رضایت بالای مشتریان فراگستر، برای ارتقاء میزان رضایت مشتریان خود در آینده چه تمهیداتی را اتخاذ کرده‌اید؟

ما در بخش استقرار نرم‌افزار واحد ویژه‌ای برای برنامه‌ریزی، تضمین کیفیت و مراقبت از مشتری ایجاد کردیم تا بتوانیم با برنامه‌ریزی دقیق و ارزیابی کیفیت پیاده‌سازی همواره مشتریانی راضی داشته باشیم، ما همواره توجه ویژه‌ای به نظرات و بازخوردهای مشتریان داریم و تمام فعالیت‌ها مورد نظارت و بررسی قرار میگیرد تا یک سطح پایداری از کیفیت خدمات را به مشتریان ارایه کنیم.

همچنین در بخش پشتیبانی، ما از طریق مدیریت صحیح و تخصیص مناسب کارها به متخصصین، ظرفیت پاسخگویی را افزایش دادیم. ما تلاش کردیم با استفاده از بستر آکادمی فراگستر آموزش‌های کامل و جامعی را به کاربران و مشتریان ارایه کنیم. در طی یک سال گذشته طرح‌های تحقیقاتی به منظور ارتقای کیفیت ارائه خدمات انجام شد که باعث شد مستندات فنی دقیقی ایجاد شود که نتیجه آن بهبود خدمات پشتیبانی بود. همچنین اطلاع رسانی و روابط عمومی مدرن به مشتریان مانند کانال تلگرام و شبکه‌های اجتماعی در ارائه خدمات بهتر و رضایت مشتریان تاثیر بسزایی داشت.

شرکت فراگستر به عنوان سرلوحه حمایت از حقوق مصرف‌کننده هم خود یکی از برترین‌های این عرصه است، هم تولید نرم‌افزارهای یکپارچه آن به دیگر سازمان‌ها در این راستا کمک بسیاری کرده است. نرم افزارهای اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها، مدیریت منابع انسانی، مدیریت مالی و بازرگانی در صورت پیاده‌سازی در سازمان به کاهش هزینه‌ها، افزایش بهره‌وری و در نهایت رضایت مشتریان کمک شایانی خواهد کرد.

نشان حمایت از حقوق مصرف کنندگان می‌تواند این اطمینان خاطر را برای مصرف‌کنندگان به وجود آورد که بنگاه اقتصادی دارای این نشان در حوزه مرتبط با حقوق مصرف کننده از قابلیت مناسبی برخوردار بوده است. به مصرف‌کنندگان کشور توصیه می‌شود در هنگام خرید کالا یا اخذ خدمات از بنگاه اقتصادی، نشان رعایت حقوق مصرف‌کنندگان را به عنوان یک شاخص مهم در ارزش‌گذاری کالا مدنظر قرار دهند، چرا که توسط ده‌ها دستگاه ارزیاب در شاخص‌های تخصصی توانسته است در یک فرآیند قریب به هفت ماه تایید آنها را اخذ کند.

 

کلام آخر؛

در پایان این گفتگو ضمن تبریک و تهنیت به مناسب ”فرار رسیدن سال نو” بیان کردند؛ که امید است با توکل بر عنایات حضرت حق، در سالی که در پیش رو داریم این تلاش‌ها در راستای دستیابی بیشتر به چشم انداز، حفظ و ارتقاء جایگاه برتر شرکت با ارائه محصولات نرم افزاری با کیفیت، خدمتگزاری بهتر و رضایتمندی مشتریان، بیشتر از پیش ادامه یابد.

 

جهت مشاهده ویدیو مصاحبه با مدیران فراگستر جهت کسب تندیس حمایت از حقوق مصرف کننده کلیک کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت مهندسی و پژوهشی فراگستر

شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر (سهامی خاص)، بعنوان یک شرکت دانش بنیان، با در اختیار داشتن رتبه ۱ شورایعالی انفورماتیک، اجرای موفق‎ترین پروژه‎های نرم‎افزاری کشور را در سابقه خود داشته است و مهمترین فعالیت این شرکت ارائه سبد کاملی از نرم‌افزارهای یکپارچه سازمانی در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS)، اتوماسیون اداری، منابع انسانی و مالی برای سازمان‎هایی با اندازه‎ی متوسط و بزرگ می‎باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]