کد: 13961229288688580

آشنایی با فریت بار به کانادا

کد: 13961229288688580

https://goo.gl/vaD3Qx

، تهران ، (اخبار رسمی): خیلی از افراد دوست دارند در سفر به کشور کانادا اکثر لوازم خود را با خود به کشور کانادا ببرند این لوازم شامل موارد زیادی از قبیل وسایل شخصی و یا حتی وسایل منزل مثل مبلمان ،ال سی دی و... است. از این رو در این زمینه برای کسب مشاوره می‌توان با شرکت جهان کالا کارگو ارتباط برقرار کرد.

فریت بار به کانادا
جهان کالا کارگو

کانادا کشوری در شمال قاره آمریکای شمالی است که شامل 10 استان است. این کشور از اقیانوس اطلس تا اقیانوس آرام و از شمال تا اقیانوس منجمد شمالی گسترده ‌است. کانادا دومین کشور پهناور جهان از نظر مجموع مساحت و چهارمین کشور پهناور جهان از نظر مساحت خشکی است. مرز مشترک کانادا با ایالات متحده، بلندترین مرز زمینی در جهان است. بخش زیادی از خاک کانادا به دلیل سرمای هوا و نزدیکی به قطب شمال، خالی از سکنه است. 

کشور کانادا با توجه به امکاناتی که در اختیار مهاجرین قرارمی‌دهد مقصدی برای بسیاری از ایرانیان به خصوص قشر تحصیل‌کرده است. 
از شهرهای معروف و ایرانی‌نشین این کشور می‌توان به تورنتو، مونترال و ونکوور نام برد. ایرانی‌های زیادی مقیم این کشور هستند لذا همه ساله تعداد مسافرین از ایران به کانادا زیاد است. یکی از مسائل مهم برای مسافرانی که قصد سفر به کانادا را دارند، نحوه فریت بار به کانادا یا همان ارسال بار به کانادا است.

مسافران اقدام به فرستادن وسایل خود قبل از پرواز به صورت فریت بارهوایی می‌کنند. از جمله موارد رایج که ارسال بار به کانادا صورت می‌پذیرد می‌توان به لیست زیر اشاره کرد. ارسال و صادرات وسائل منزل به کانادا، ارسال و صادرات مبلمان به کانادا، ارسال و صادرات تابلو فرش به کانادا، ارسال و صادرات فرش به کانادا، ارسال و صادرات صنایع دستی‌ و ... است. در زیر برخی از مهمترین نکات برای فریت بار به کانادا را بیان می‌کنیم.

خیلی از افراد دوست دارند در سفر به کشور کانادا اکثر لوازم خود را با خود به کشور کانادا ببرند این لوازم شامل موارد زیادی از قبیل وسایل شخصی و یا حتی وسایل منزل مثل مبلمان، ال سی دی و... است. از این رو در این زمینه برای کسب مشاوره می‌توان با شرکت جهان کالا کارگو ارتباط برقرار کرد و سوالات خود را از قبیل قیمت فریت بار به کانادا،شرایط فریت بار به کانادا، قوانین مربوط به فریت بار به کانادا بپرسید کارشناس شرکت به تمامی سوالات پاسخ می‌دهند

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

جهان کالا

حمل و نقل بین المللی | فریت بار | ارسال لوازم منزل

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.