کد: 13970118290126679

گذشته، حال و آینده صفحه نمایش‌های FullView

گوشی جدید Huawei nova 3e از صفحه نمایش‌های FullView 2.0 بهره می‌برد

کد: 13970118290126679

https://goo.gl/m1Tbrq

، تهران ، (اخبار رسمی): توسعه و پیشرفت تکنولوژی بر صنعت گوشی‌های هوشمند شاید سریع‌تر از صنایع دیگر اثرگذار باشد. برای نمونه تکنولوژی صفحه نمایش‌های FullView یا تمام صفحه را در نظر بگیرید که هم اکنون به یک روند ثابت در میان گوشی‌های هوشمند پیشرو در بازار بدل شده است.

گوشی جدید Huawei nova 3e از صفحه نمایش های FullView 2.0 بهره می برد
گوشی جدید Huawei nova 3e از صفحه نمایش‌های FullView 2.0 بهره می‌برد

از طراحی روان و صیقلی با گوشه‌های گرد در حاشیه و بخش صفحه نمایش که موجب بیشتر شدن نسبت صفحه نمایش به بدنه شده برخوردار است

در 12 ماه گذشته ما شاهد بودیم که استفاده از صفحه نمایش‌های FullView یا تمام صفحه به یک امر نه چندان عجیب در میان گوشی‌های هوشمند بدل شده ولی با ورود ما به سال 2018 ما شاهد نسل دوم صفحه نمایش های FullView هستیم که حاشیه‌های نازک‌تری نسبت به نسل قبل دارند.

Huawei nova 3e گوشی جدید هواوی است که اصلی‌ترین شاخصه آن صفحه نمایش FullView 2.0 یا نسل جدید صفحه نمایش‌های تمام صفحه است که تجربه کاربری بهتر و لذت بخش‌تری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. هوآوی همواره تلاش کرده با سرمایه‌گذاری و توجه مداوم به تحقیق و توسعه امکانات جدیدی در گوشی‌های هوشمند خود به کاربران عرضه کند و پیشرفت صورت گرفته در صفحه نمایش های جدید FullView مصداقی برای این استراتژی هوآوی است.

از Huawei mate 10 تا Huawei nova 3e، صفحه نمایش FullView برای همه کاربران:

هوآوی همواره تلاش کرده طراحی و قابلیت‌های گوشی‍‌های خود را با توجه به جامعه مخاطب آن در نظر بگیرد،  با توجه به این رویکرد هم اکنون سری P برای کاربران دوستدار عکاسی و مد، سری mate برای کاربران با کاربردهای تجاری و سری nova برای جوانان طراحی و عرضه می ‌شوند.

در شش ماهه دوم سال 2017، با توجه به تقاضای کاربران و نیاز آنها به تجربه کاربری لذت‌بخش‌تر، صفحه نمایش‌های بدون حاشیه به دغدغه اصلی مطرح در طراحی گوشی‌های هوشمند بدل شد و هوآوی هم خیلی سریع به این دغدغه با عرضه گوشی‌های سری Huawei Mate 10 پاسخ گفت! با توجه به استقبال کاربران هم اکنون صفحه نمایش‌های FullView یا تمام صفحه، شاخصه اصلی مورد انتظار در گوشی‌های مطرح از سوی کاربران است که این امر هوآوی را تشویق به توسعه بیشتر تکنولوژی FullView و به کارگیری آن در تعداد بیشتری از گوشی‌های خود کرده است.

هواوی در Huawei nova 3e تمام تلاش خود را کرده است که با بهره‌گیری از FullView Display 2.0 بتواند تجربه کاربری بهتری را در میان گوشی‌های میان‌رده در اختیار کاربران خود قرار دهد. اما این پایان رشد تکنولوژیک صفحه نمایش‌های FullView نیست و هوآوی تلاش خود را در جهت توسعه و به کارگیری صفحه نمایش‌های بدون حاشیه در تجهیزات بیشتری انجام می‌دهد.

صفحه نمایش FullView پیشرفته = تجربه کاربری پیشرفته

Huawei nova 3e بسیار بیشتر از یک سری بهینه‌سازی‌های سخت‌افزاری ساده است. صفحه نمایش FullView در این گوشی موجب شده تا استایلی مدرن‌تر و در عین حال دوستانه‌تری که مطابق نیاز جوانان است در این گوشی هوشمند در اختیار کاربران قرار گیرد.

Huawei nova 3e از طراحی روان و صیقلی با گوشه‌های گرد در حاشیه و بخش صفحه نمایش که موجب بیشتر شدن نسبت صفحه نمایش به بدنه شده برخوردار است. روی سطح گوشی ممکن است که این یک تغییر کوچک به نظر آید ولی در هنگام استفاده واقعی ارزش این طراحی هوآوی بیشتر مشخص می‌شود.

به علاوه Huawei nova 3e از طراحی جدیدی با یک ناچ به طول فقط 18 میلی‌متر بهره می‌برد که حدود 50 درصد نسبت به ناچ آیفون ده با اندازه 34.6 میلی متر کوچک‌تر است. این شکل طراحی موجب نسبت نمایش 19:9 در این گوشی شده و امکان نمایش در سطح بیشتری روی آن فراهم شده است.

با توجه به عادت امروزی کاربران نسبت به بهره‌گیری بیشتر از محتوای چند رسانه‌ای، نیاز به بهره‌گیری از صفحه نمایش‌های بزرگ هر روز بیش از گذشته مطرح است و به همین دلیل استفاده از صفحه نمایش‌های FullView هر روز بیش از گذشته رواج خواهند یافت و در همین مسیر هوآوی همواره خود را متعهد به عرضه آخرین تکنولوژی‌های صفحه نمایش چونFullView Display 2.0 در محصولات خود مانند Huawei nova 3e به کاربران خود می‌داند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.