کد: 13970123290856679

سلفی‌های جذاب و متفاوت با امکانات حرفه‌ای گوشی HUAWEI nova 3e

کد: 13970123290856679

https://goo.gl/4pFqGS

، تهران ، (اخبار رسمی): در دورانی هستیم که مردم هرروز میلیون‌ها سلفی از خودشان می‌گیرند. تصاویر سلفی، نشان‌دهنده لحظات به یاد ماندنی و هیجان‌ انگیز ما در زندگی است.

سلفی های جذاب و متفاوت با امکانات حرفه ای  گوشیHUAWEI nova 3e
سلفی‌های جذاب و متفاوت با امکانات حرفه‌ای گوشی HUAWEI nova 3e

با وجود امکان تشخیص دقیق‌تر چهره در این گوشی، nova 3e دقیقاً جزئیات پوست، بافت و جزئیات صورت را ضبط می‌کند و آن‌ها را تنظیم می‌کند تا نگاه طبیعی شما را در هر محیطی به ارمغان بیاورد

بدیهی است هنگامی‌که تصویری از خودمان را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذاریم، اگر این تصویر به زیبایی کامل باشد، ما در مورد خودمان احساس خوبی پیدا می‌کنیم.

گوشی HUAWEI nova 3e به عنوان یک سوپر استار جدید از هوآوی به زودی به بازار وارد می شود تا بازی سلفی‌ها هیجان انگیزتر کند. این گوشی ویژگی‌های شگفت‌انگیزی دارد که با کمک آن می‌توانید پست‌های بی‌نظیری را در شبکه‌های اجتماعی خلق کنید. در اینجا به مواردی در خصوص این گوشی جدید را که موجب می‌شود همانند یک ستاره بدرخشید اشاره می‌کنیم.

زیباسازی سه‌بعدی و دقیق سلفی‌ها:

HUAWEI nova 3e  تجربه عکاسی منحصربه‌فردی ارائه می‌دهد زیرا ویژگی‌های شگفت‌انگیز مانند الگوریتم‌های افزایش زیبایی را فراهم می‌کند که زیبایی طبیعی را افزایش داده و نقص‌ها را برطرف می‌کند.

با وجود امکان تشخیص دقیق‌تر چهره در این گوشی، nova 3e دقیقاً جزئیات پوست، بافت و جزئیات صورت را ضبط می‌کند و آنها را تنظیم می‌کند تا نگاه طبیعی شما را در هر محیطی به ارمغان بیاورد. حذف آکنه و نواقص بر روی پوست صورت شما، باعث می‌شود زیبایی های چهره شما پر رنگ تر شود. علاوه بر این، زیباسازی سه بعدی با توجه دقیق به 96 نقطه در صورت سوژه ها و تنظیم جزئیات تصویر با توجه به این نقاط موجب زیبایی دقیق تر سلفی‌ها می شود که حاصل آن زیبا به نظر رسیدن بیشتر چشم‌ها، لب‌ها و سایر اجزای صورت است. قابلیت‌های ذکر شده به‌صورت نرم‌افزاری چشم‌های شمارا بزرگ‌تر و واضح‌تر نشان می‌دهد و مژه‌های شما را برجسته‌تر ‌کند. همچنین تنظیمات زیبایی لب به‌صورتی انجام می‌شود که لب‌های شما کاملاً صاف و سالم باشد.

عوض کردن پس زمینه و افزودن موارد خنده‌دار به چهره در حین عکاسی:

در HUAWEI nova 3e با وجود قابلیت واقعیت افزوده (AR) جلوه‌های ویژه مانند جایگزینی پس زمینه‌های عکس‌ها با سوژهای فانتزی یا خنده دار را می‌توانید در حین عکاسی انجام دهید. این قابلیت به شما اجازه می‌دهد تصاویر شخصی خود را با جایگزین کردن پس‌زمینه‌ها با مکان‌های جالب عوض کنید. شما می‌توانید پس‌زمینه‌ها را از گالری خودتان انتخاب کنید.

این گوشی 16 شکل مختلف قالب‌های سرگرم‌کننده را برای شما فراهم می‌کند تا از خلاقیت خودتان به بهترین شکل استفاده کنید! HUAWEI nova 3e به شما اجازه می‌دهد تا از صورت‌های گربه و یا دیگر ماسک‌های خنده‌دار هم در حین عکاسی استفاده و آنها را صورت صورت خود قرار دهید.

تصاویری مانند استودیو عکاسی

HUAWEI nova 3e دارای حالت‌های دوربین پیشرفته مانند حالت پرتره و یا حالت دیافراگم گسترده برای ارائه تصاویری در حد استودیو عکاسی است تا توسط آن بتوانید تصاویری را خلق کنید که دنبال‌کنندگان شما در شبکه‌های اجتماعی متعجب شوند. با استفاده از اثر بوکه، که پس‌زمینه تصاویر را تیره می‌کند و تمرکز بیشتری بر روی موضوع می‌دهد، می‌توانید یک احساس هنری به‌عکس خود اضافه کنید.

اکنون با دانستن این قابلیت‌ها می‌توانید با HUAWEI nova 3e سلفی‌هایی بگیرید که تاکنون نمونه آن‌ها را نگرفته بودید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.