اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970205292835041

بلیط قطار را آنلاین و ارزان‌تر از همه جا بخرید

کد: 13970205292835041

https://goo.gl/7ai9Cq

، تهران , (اخبار رسمی): امروزه اکثریت مردم برای خریدهای خود گزینه خرید اینترنتی را انتخاب می‌کنند. این کار باعث می‌شود که هم در زمینه وقت و هم هزینه صرفه‌جویی شود. سفر با قطار و تهیه بلیط آن نیز از این غائله مستثنا نیست.

بلیط قطار را آنلاین و ارزان‌تر از همه جا بخرید
بلیط قطار را آنلاین و ارزان‌تر از همه جا بخرید

خیلی اوقات در زندگی ما پیش می‌آید که برای انجام کاری یا دیدار آشنایان و فامیل احتیاج به بلیط قطار داریم و برای خرید آن به صورت حضوری در آژانس‌ها وقت نداریم. همین موضوع باعث می‌شود که در خانه یا محل کار با تنها چند کلیک بلیط مورد نظر خود را بی‌هیچ دردسر و حضور در ترافیک خریداری کنیم.

انتخاب قطار برای سفرها چند دلیل می‌تواند داشته باشد.

اول اینکه قطار نسبت به هواپیما و اتوبوس ممکن است حاشیه امنیت بیشتری داشته باشد و خیلی کمتر از حوادثی شنیدیم که یک طرف آن قطار بوده است.

دوم این است که هزینه بلیط قطار برای مسافران خیلی گران نیست و قشرهای مختلف مردم قادر به خریداری آن هستند.

سوم اینکه خیلی از افراد دوست دارند در حین سفر از طبیعت بین دو شهر لذت ببرند و این در حالی امکان‌پذیر است که یا قطار، اتوبوس و یا با وسیله شخصی صورت بگیرد. اما در این مورد باز هم قطار از بقیه موارد آسان‌تر و ایمن‌تر است.

دلیل چهارم هم راحت بودن قطار برای مسافر است. امکان استراحت بر روی تخت و همچنین امکانات بیشتری که قطار نسبت به اتوبوس و وسیله نقلیه دارد مثل سرویس بهداشتی داخل قطار، رستوران و.. خود عاملی است که سبب انتخاب و تمایز قطار می‌شود.

دلیل پنجم نیز زمان کمتر در مسافرت با قطار نسبت به اتوبوس و ماشین شخصی است. مسافتی که با ماشین و اتوبوس ممکن است 10 ساعت به درازا بکشد با قطار بسیار کم‌تر می‌شود. همچنین هزینه بسیار زیادی که سوخت برای ماشین شخصی به همراه دارد را نباید فراموش کرد. این هزینه در سفر با قطار وجود ندارد.

یک مطلب بسیار مهم که درباره سفر با قطار باید عنوان کرد این است که برنامه‌های سفر با قطار خیلی به ندرت پیش می‌آید که دچار کنسلی و یا تاخیر شود و این در حالی است که در مورد هواپیما این موضوع کاملا متفاوت است. سفر با هواپیما به دلیل مشکلات جوی و دیگر مسائل با تاخیر و کنسلی بسیاری مواجه است. این موضوع فرق بسیار مشهود بین سفر با قطار و هواپیما است که باعث تمایز این دو از هم می‌شود.

سفر به مشهد از آن دسته سفرهایی است که مردم بیشتر دوست دارند که با قطار آن را انجام دهند. بودن با خانواده در کوپه‌های نزدیک به هم تا مقصد و لذت بردن از مناظر، تجربه بسیار قشنگی است که در زندگی خیلی کم ممکن است رخ می دهد.

در بسیاری از مواقع خصوصا تعطیلی‌ها که اکثریت مردم آن زمان را برای سفر انتخاب می‌کنند محور تهران به مشهد و برعکس بسیار شلوغ می‌شود و کار را برای سفر با ماشین سخت می‌کند و ساعت‌ها باید در جاده‌های خشک و خسته کننده رانندگی کرد. به همین دلیل مسیر تهران به مشهد با قطار یکی از پرترددترین مسیرها است و خیلی از افراد دوست دارند این مسیر را با قطار مسافرت کنند.

همچنین میزان سفرهایی که با قطار به سمت مشهد انجام می‌پذیرد نسبت به سایر شهرها بسیار بیشتر است و این باعث می‌شود که سیستم حمل و نقل قطار مشهد به سمت تهران و تهران مشهد نسبت به باقی شهرها کمی تفاوت داشته باشد و باید گفت که این خط از قطارهای تهران تا مشهد از واگن‌های جدید و پیشرفته‌ای بهره می‌برد.

در مسیر تهران مشهد قطارهای مختلفی در حال رفت و آمد است که بسته به نوع قطار، ساعات حرکت، امکانات داخلی آن، تمیزی و کم صدا بودن کوپه‌ها قیمت‌های آن‌ها تفاوت دارد. شما به‌راحتی می‌توانید با ورود به سایت تخفیفان از قیمت‌های بلیط‌های قطار مشهد تهران باخبر شوید و بلیط سفر خودتان را با قیمتی پایین‌تر نسبت به سایر آزانس‌های مسافرتی خریداری کنید.

هدف تخفیفان از ارائه این سرویس راحتی در سفر به مشهد و همچنین ذخیره بیشتر پول در جیب‌های شما است.

علاقه‌مندانی که قصد اقامت در شهر مشهد را دارند می‌توانند از پیشنهادهای تخفیفان برای هتل مشهد استفاده کرده و هزینه سفر خود را به حداقل برسانند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تخفیفان

تخفیفان نخستین و پرطرفدارترین بستر تخفیف و خرید گروهی در ایران است که با هدف ارائه خدمات متمایز و ایجاد «حس خوب هیجان» در مردادماه سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است. تخفیفان بستری است برای ارائه تمامی انواع خدمات و محصولات مورداستفاده در زندگی روزمره. خدماتی شامل انواع رستوران‌ها، مراکز تفریحی،‌ مراکز بهداشتی و آموزشی،‌ سفر تا انواع کالاها و محصولات متنوع.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]