اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970209293367639

پیدا کردن برترین تولیدکنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات داربست در ایران

کد: 13970209293367639

https://goo.gl/MZda2U

، تهران , (اخبار رسمی): تا به حال به این فکر کرده‌اید که کجا می‌شود برترین شرکت‌های داربستی را پیدا کرد و یا از کجا می‌شود داربست و ملزومات آن را با بالاترین کیفیت تهیه کرد؟ در این مقاله راه‌حل مناسبی برای پیدا کردن تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات داربست ارائه خواهد شد.

پیدا کردن برترین تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات داربست  در ایران
پیدا کردن برترین تولیدکنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات داربست در ایران

برترین‌های داربست را در داربستان بیابید

وبسایت داربستان با هدف مرجعیت داربست و صنعت ساختمان از سال 95 فعالیت خود را آغاز کرد. در داربستان سعی شده که بهترین خدمات و کیفیت ارائه یا معرفی شود. در این راستا بیش از 300 شرکت داربستی در سراسر کشوربه این وب‌سایت پیوسته‌اند تا مشتریان بتوانند با رضایت کامل به اهداف خود برسند.

تولیدکنندگان داخلی

یکی از اهداف داربستان از ابتدا حمایت از تولیدات با کیفیت داخلی بوده است و در این راستا با شرکت‌های مطرحی همچون پویا بست فعالیت می‌کند. در حال حاضر حوزه گسترده‌تری از محصولات در داربستان وجود دارد که نیازهای مشتریان داربست را به طور کامل برطرف می‌کند. از جمله می‌توان به محصولات و تولیدات لوله داربست، لوازم داربست (پیچ اتومات داربستی، انواع بست) اشاره کرد. راه‌اندازی کمپین حمایت از تولید ملی یکی دیگر از فعالیت‌های داربستان است و شرکت‌های تولید کننده در حوزه داربست و ساختمان می‌توانند به صورت رایگان محصولات و تولیدات خود را معرفی کنند.

شرکت‌های اجاره و نصب داربست

امروزه داربست نقش مهمی را در صنعت ساخت‌وساز ایفا می‌کند، داربست به دلیل دسترسی آسان کارگران در تعمیرات ساختمان، بازسازی نماها و غیره بسیار ضروری به نظر می‌رسد. بارها در مورد جنس داربست و نحوه اجرای آن صحبت شده است که این مورد موجب حوادث زیادی در ایران شده است. اخیراً نیز سقوط داربست‌ها در سعادت آباد بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشت.

باید در انتخاب شرکت‌های داربستی برای نصب و اجاره داربست دقت کافی را در نظر گرفت زیرا عوامل زیادی سبب می‌شود که علاوه بر عدم انجام کار شما به درستی، سبب بروز حوادث ناگواری خواهد شد که جبران آن بسیار سخت خواهد بود. برای این موضوع لازم است ابتدا به سوابق شرکت داربستی رجوع کرده و تعداد کارهای موفق شرکت را با در نظر گرفتن شرایط کار که مهمترین آن بیمه است مخصوصاً در برج‌ها و ساختمان‌های بلند را بررسی کرد.

در حال حاضر داربست‌های مختلفی مورد استفاده قرار می‌گیرد مثلا داربست فلزی، داربست آلومینیومی یا متحرک، داربست فنجانی و ... که متداول‌ترین آن در ایران داربست فلزی است البته اخیراً چهارپایه‌های داربستی در تعمیرات و بازسازی به دلیل سهولت در نصب و بدون نیاز به کسی که بخواهد آن را نصب کند جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است و مشتریان با مشاهده یک کلیپ ساده می‌توانند به راحتی خودشان این چهارپایه‌ها را برپا کنند. بیشتر این داربست‌ها برای فروش هستند اما داربستان به تازگی اقدام به ارائه خدمات اجاره این چهارپایه‌ها کرده است که برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به وبسایت داربستان مراجعه کنید.

در داربستان مشتریان می‌توانند اطلاعات کاملی از شرکت‌های داربستی و نحوه ارائه خدمات آن‌ها دریافت کنند و این خدمات کاملاً رایگان است. علاوه بر آن مشتریان می‌توانند سفارش آنلاین دهند،قیمت بگیریند و مقایسه کنند. ارائه همه این خدمات در یک بستر سبب شده تا محیط کاملا تخصصی نسبت به سایر سایت‌ها وجود داشته باشد.

شابان ذکر است کهداربستان به زودی نسخه تجاری اپلیکیشن خود را رونمایی خواهد کرد که در این نسخه تمامی امکانات سایت در اپلیکیشن نیز وجود خواهد داشت.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبسایت داربستان مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

داربستان

داربستان مرجع تخصصی خدمات در حوزه صنعت ساختمان و داربست

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

مسکن و ساختمان