کد: 13970222295256679

Huawei Y7 Prime 2018 لذت تصویربرداری با یک گوشی هوشمند اقتصادی

کد: 13970222295256679

https://goo.gl/Kpei7U

، تهران ، (اخبار رسمی): از زمان اختراع دوربین، مردم شروع به ثبت، کشف و به اشتراک‌گذاری لحظات زیبای خود کردند. بدین ترتیب تمامی اتفاقاتی که در اطراف ما رخ می‌دهد، به نحوی ثبت خواهد شد.

Huawei Y7 Prime 2018 لذت تصویربرداری با یک گوشی هوشمند اقتصادی
Huawei Y7 Prime 2018 لذت تصویربرداری با یک گوشی هوشمند اقتصادی

فلاش LED معمولی به اندازه کافی مناسب نبوده زیرا ممکن است رنگ نقره‌ای و یا رنگ زرد ایجاد کند و حتی ممکن است با نوردهی اشتباه، نقاطی قرمز را در چشم ثبت کند

فرایند ثبت لحظات با رونمایی از اولین گوشی هوشمند به‌صورت جدی‌تری دنبال شد. دستگاهی که می‌توانست انواع فعالیت روزمره مارا پوشش دهد و علاوه بر آن با کمک دوربین تعبیه‌شده، تصویربرداری را آسان‌تر از همیشه کند.

با این‌حال، برای دستیابی به این مزیت در بعضی از گوشی‌های هوشمند باید هزینه زیادی را بپردازید اما این در حالی است که گزینه‌هایی برای خرید گوشی هوشمند اقتصادی وجود دارد که در کنار تمامی امکانات مدنظر، تصویربرداری مناسبی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در حال حاضر اکثر گوشی‌های هوشمند فعلی دارای یک دوربین در پشت دستگاه هستند. برای مثال، دوربین ۱۳ مگاپیکسلی در سامسونگ J7 2017 و OPPO A83 تصاویری کاملاً عادی را ثبت می‌کنند. همچنین دوربین جلو بسیار اهمیت پیداکرده است.

Huawei Y7 Prime 2018 دارای دوربین عقب ۱۳ مگاپیکسلی به‌علاوه ۲ مگاپیکسلی است.  دوربین جلوی ۸ مگاپیکسلی با فلاش خودکار به‌عنوان یک مزیت رقابتی شناخته می‌شود. تکنولوژی دوربین دوگانه تصاویر بسیار خیره‌کننده ارائه می‌دهد درحالی‌که فلاش سلفی اجازه می‌دهد تا تصاویر شخصی طبیعی‌تر به نظر برسند. دوربین در نظر گرفته‌شده بر روی این دستگاه همچنین از حالت AR پشتیبانی می‌کند که باعث می‌شود تا عکس‌برداری بیشتر از همیشه سرگرم‌کننده باشد. اکنون همه می‌توانند لحظات زیبای زندگی خود را ضبط و به اشتراک بگذارند.

دوربین دوگانه برای تصاویر بهتر

مزیت دوربین دوگانه در پشت دستگاه بسیار واضح است. این دو دوربین می‌توانند عمق میدان بیشتری به تصاویر بدهد تا به این صورت در مقایسه با دوربین‌های تکی از کیفیت به‌مراتب بالاتری برخوردار باشد.

Huawei Y7 Prime 2018 دارای دوربین عقب 13 مگاپیکسل همراه با 2 مگاپیکسلی است. لنز 13 مگاپیکسل مسئول عکس‌برداری است، درحالی‌که لنز ۲ مگاپیکسل دارای اثرات بوکه با حداکثر 7 درجه است که امکان پرتره واضح را فراهم می‌کند. بنابراین این موضوع واقعاً می‌تواند موردتوجه قرار بگیرد.

دوربین عقب 13 مگاپیکسلی از ۵ لنز دقیق نوری تشکیل‌شده است که بهترین جزئیات را در اختیار شما قرار می‌دهد. با قرارگرفتن فیلتر IR، کاربران عکس‌هایی بسیار واضح‌تر را ثبت خواهند کرد.

فلاش Selfie Toning برای تصاویری زیباتر

فلاش دوربین یکی از رایج‌ترین روش‌ها برای افزایش نوردهی و میزان روشنایی تصاویر گرفته‌شده در محیط کم‌نور است. با این‌حال، فلاش LED معمولی به‌اندازه کافی مناسب نبوده زیرا ممکن است رنگ نقره‌ای و یا رنگ زردرنگ ایجاد کند و حتی ممکن است با نوردهی اشتباه، نقاطی قرمز را در چشم ثبت کند.

فلاش سلفی باعث می‌شود نور به‌طور مساوی بر روی موضوع موردنظر قرار گیرد. تصاویر با دمای رنگ پایدار، جزئیات قابل‌توجه و رنگ‌های روشن از اثرات استفاده از فلاش خواهد بود.

اکثر گوشی‌های اقتصادی دارای نورپردازی خودکار نیستند و تنها از فلش LED معمولی استفاده می‌کنند، بنابراین کیفیت این دوربین‌ها ایده آل نیست. HUAWEI Y7 Prime 2018 دارای دوربین جلویی ۸ مگاپیکسل با نورپردازی Selfie tone است که می‌تواند هوشمندانه میزان روشنایی را تنظیم کند تا تصاویر را طبیعی‌تر  به ثبت برساند. این را نیز اشاره‌کنیم که برای تصویربرداری سلفی می‌توانید تا ۱۰ درجه از حالت زیبایی استفاده کیند.

HUAWEI Y7 Prime 2018 همچنین دارای نور مادون‌قرمز است که می‌تواند نور را برای ارائه بهتر تنظیم کند. فلاش Selfie tone می‌تواند به‌طور خودکار نور را در چهره موضوع تشخیص دهد و هوشمندانه میزان روشنایی را تنظیم کند تا رنگ پوست بهتر ایجاد شود. فلاش Selfie toning دارای یک CRI پیشرفته است که دقت رنگ در ثبت تصاویر را افزایش می‌دهد.

Huawei Y7 Prime 2018 نشان از تکنولوژی پیشرفته Huawei است. Huawei عکاسی بهتر را به گوشی‌های میان رده و اقتصادی عرضه می‌کند. در حال حاضر کاربران می‌توانند از عکس‌هایی باکیفیت بالا لذت ببرند حتی در یک گوشی هوشمند اقتصادی!

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مات

کانون بازاریابی و ارتباطات مات، به عنوان یک سازمان یادگیرنده تلاش می کند بر مبنای دانش و تجارب کارکنان، به تمامی مشتریان خود خدمات خلاقانه و سودمندی را ارایه دهد.

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.