اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970301296737635

عصر تراکنش در آستانه یک سالگی

یازدهمین شماره ماهنامه «عصر تراکنش» منتشر شد

کد: 13970301296737635

https://goo.gl/MFZ5QR

، تهران , (اخبار رسمی): شماره خردادماه عصر تراکنش منتشر شد. عصر تراکنش به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تِک منتشر می‌شود. فین‌تک به معنای کاربرد نوآورانه فناوری در ارائه خدمات بانکداری، پرداخت، بورس و بیمه است.

یازدهمین شماره ماهنامه «عصر تراکنش» منتشر شد
یازدهمین شماره ماهنامه «عصر تراکنش» منتشر شد

گزارش اصلی این شماره با عنوان «تکنوکرات هنرمند» است که در آن عبدالحمید منصوری از سال‌های گذشته فناوری‌های مالی ایران می‌گوید

شماره خردادماه عصر تراکنش منتشر شد. عصر تراکنش به‌صورت تخصصی درزمینهٔ فین‌تِک منتشر می‌شود. فین‌تک به معنای کاربرد نوآورانه فناوری در ارائه خدمات بانکداری، پرداخت، بورس و بیمه است. عصر تراکنش در هر شماره به سراغ یکی از چهره‌های شناخته‌شده فین‌تک ایران می‌رود. عبدالحمید منصوری، تصویر جلد این ماهنامه را به خود اختصاص داده و عصر تراکنش در گفت‌وگویی با او به سال‌ها فعالیت منصوری در فضای فناوری ایران پرداخته است. منصوری از چهره‌های شناخته‌شده و قدیمی فناوری اطلاعات در ایران است.

ماهنامه عصر تراکنش دارای سه بخش کلی ایران، جهان و راهنما است. برخی از مطالب این شماره عبارت‌اند از: جایی که فین‌تک، اینشورتک و ولث‌تک به هم می‌رسند، کجاست؟ (بورس، بانکداری و بیمه برای رسیدن به امروز در ۱۳۰ سال گذشته چه مسیری را طی کردند؟)؛ یکپارچگی پرداخت، تجارت الکترونیکی و خدمات فروشگاهی (گفت‌وگو با آرش حسین‌پور مدیرعامل شرکت شاپ)؛ جریان بی‌هیاهوی بلاکچین در شریف (گزارشی از آزمایشگاه بلاکچین شریف)؛ با بله برای بانکداری اجتماعی (گزارشی از استارت‌آپ بله)؛ یک اپ و سه نشان (گزارشی درباره استارت‌آپ موبایلت)؛ اولین اختلاس بانکی ایران چگونه رقم خورد؟ (گزارشی درباره نقش تیمورتاش در اختلاس بانک ملی ایران در دوران رضاخان)؛ پس از فین‌تک (نگاهی به گزارش جدید مجمع جهانی اقتصاد درباره فین‌تک)؛ و بالاخره ورود پرسروصدای آمازون به عرصه بانکداری؛ آرامش پس از طوفان (فین‌تک ایران در یک نگاه)؛ متامورفوسیس (بانکداری باز مؤثرترین رویکرد کارآمدی و برتری‌جویی بانک‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت در آینده نزدیک)؛ اشتراکی‌سواری (بررسی فین‌تک و کسب‌وکارهای اشتراک تاکسی)؛ اینفوگرافیک ۱۶ ساختارشکنی زنجیره بلوک و راهنما و پیشنهاد ویژه.

احمد مرآت‌نیا، سید ناصر طاهری، حسین اسلامی و محمدنژاد صداقت چهره‌های ایران این شماره عصر تراکنش هستند. در بخش فوکوس هم تصاویری از دومین دورهمی راه پرداخت و نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران کار شده است.

گزارش اصلی این شماره با عنوان «تکنوکرات هنرمند» است که در آن عبدالحمید منصوری از سال‌های گذشته فناوری‌های مالی ایران می‌گوید.

ماهنامه عصر تراکنش در ۱۱۶ صفحه رنگی با کاغذ گلاسه به قیمت 20 هزار تومان ابتدای هر ماه منتشر می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت اشتراک این ماهنامه در سراسر کشور، می‌توانید با شماره 46010539 تماس بگیرید. همچنین دریافت اشتراک از طریق وب‌سایت راه پرداخت (Way2Pay.ir) هم ممکن است؛ نسخه الکترونیکی و قابل دانلود نشریه عصر تراکنش در اپلیکیشن‌های جار و طاقچه نیز ارائه می‌شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شبکه راه پرداخت

شبکه راه پرداخت پرمخاطب‌ترین شبکه تحلیلی و خبری فین‌تک ایران است. این شبکه در 6 کانال مختلف از سال 90 برای فین‌تک ایران تولید محتوای رسانه‌ای می‌کند. پایگاه خبری راه پرداخت دارای مجوز به شماره ۷۴۵۷۲ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. این پایگاه خبری از دوم اردیبهشت ماه ۱۳۹۰ فعالیت خود را آغاز کرده و اکنون پرمخاطب‌ترین وب‌سایت‌ در زمینه فناوری‌های پرداخت، بانکداری، و فین‌تک ایران است. نشریه چاپی عصر تراکنش که از سال 1392 به صورت ویژه‌نامه الکترونیکی در وب‌سایت راه پرداخت منتشر می‌شد از تیرماه ۱۳۹۶ به صورت نشریه ماهانه چاپی منتشر می‌شود. فین‌تک لند پربازدیدترین کانال ویدیویی فین‌تک ایران در آپارات بخشی از شبکه راه پرداخت است. رویداد فین‌تک ایران، انتشارات و آموزش و کافه فین‌تک سه بخش دیگر شبکه راه پرداخت هستند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]