اطلاعات تماس
  • 044323***** - 044323*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970323300199013

قطعات مورد استفاده در ساخت یخسازهای خانگی

کد: 13970323300199013

https://goo.gl/ciVseJ

، ارومیه , (اخبار رسمی): یخسازهای خانگی تجهیزاتی هستند که از آن ها برای تولید یخ مصرفی منازل مسکونی، رستوران ها، فست فودها، ورزشگاه‌ها و سایر مکان‌ها استفاده می‌شود. این دستگاه‌های یخساز معمولا دارای ابعاد کوچکی هستند و ظرفیت پایین برای تولید یخ دارند.

قطعات مورد استفاده در ساخت یخسازهای خانگی
قطعات یخساز خانگی

در خرید یخ ساز باید حتما به قطعات ساخت آن ها توجه کنید زیرا کیفیت یخ سازها به جنس و مرغوبیت این قطعات بستگی دارد.

یخسازها تجهیزاتی هستند که از آن ها برای تولید یخ مصرفی منازل مسکونی، رستورانها، فست فودها، ورزشگاهها و سایر مکانها استفاده میشود. این دستگاه های یخ ساز معمولا دارای ابعاد کوچکی هستند و ظرفیت پایین برای تولید یخ دارند. نوع دیگر یخ سازها ، یخ سازهای صنعتی هستند که ابعاد بزرگتر و ظرفیت بیشتری برای تولید یخ دارند که به آن ها کارخانه های یخ سازی نیز گفته می شود. اگر شما نیز جزء افرادی هستید که قصد خرید یخ ساز خانگی یا رستورانی را دارید ، برای آشنایی با تجهیزات توصیه می کنیم که این مقاله را با دقت بخوانید.

خرید یخساز بایست از فروشگاه های معتبر صورت گیرد ، از جمله فروشندگان آنلاین این محصول میتوان به فروشگاه اینترنتی eig-shop اشاره نمود همچنین در خرید یخساز باید حتما به قطعات ساخت آن ها توجه کنید زیرا کیفیت یخ سازها به جنس و مرغوبیت این قطعات بستگی دارد.

قطعات مورد استفاده در ساخت یخساز خانگی ، رستورانی و فست فود عبارتند از :

بدنه داخلی یخساز خانگی: بدنه داخلی یخ سازها باید کیفیت و دوام مناسب و همچنین قابلیت شستشوی بهتری داشته باشد. ABS به عنوان یک ماده پلیمری که در پالایشگاه ها ساخته می شود به دلیل شفافیت و خاصیت کشسانی بالایی که دارد جزء مواد بسیار مقاوم و بادوام محسوب می شود. به همین دلیل در ساخت بدنه لوازم الکترونیکی و خانگی مخصوصا یخ سازها از ABS استفاده می شود. بنابراین در خرید یخساز خانگی دقت کنید که دستگاه از بدنه داخلی ABS برخوردار باشد.

بدنه خارجی یخساز خانگی: در خرید یخساز خانگی باید حتما توجه داشته باشید که بدنه خارجی دستگاه به دلیل قرار داشتن در معرض رطوبت ، احتمالا پس از اندکی استفاده با زنگ زدگی مواجه شود. بنابراین باید جنس بدنه خارجی از موادی باشد که خطر زنگ زدگی نداشته باشند. در دستگاه های یخ ساز خانگی ، رستورانی و فست فود با کیفیت ، از استیل استنلس برای ساخت بدنه خارجی استفاده می شود.

موتور یخساز خانگی: موتور یا کمپرسور یخساز خانگی باید کم مصرف و کم صدا باشد. همچنین نوع گاز مبرد استفاده شده در موتور برای ایجاد سرما از معیارهای مهم برای خرید یخ ساز خانگی است. در یخ سازهای خانگی با کیفیت از گاز R134 به عنوان گاز مبرد استفاده می شود که آلاینده محیط زیستی محسوب نمی شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

فروشگاه اینترنتی ای آی جی شاپ -eig-shop

فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP به‌عنوان یکی از معتبرترین سایت‌های فروش تجهیزات صنعتی در ایران از زیرمجموعه‌های گروه صنعتی اسکندری است. این سایت اینترنتی از بهار ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده و رسالت نهایی خود را رفاه و رضایت شما مشتری گرامی ب اعرضه باکیفیت‌ترین محصولات داخلی و خارجی در نظر گرفته است.محصولات عرضه شده در این وبسایت به صورت کاملا اورجینال و ارسال مستقیم از کارخانه می باشند.

اطلاعات تماس
  • 044323***** - 044323*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنعت و تولید