اطلاعات تماس
  • 092141*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970324300479012

خط تولید کورن فلکس

کد: 13970324300479012

https://goo.gl/f35ygp

، تبریز , (اخبار رسمی): خطوط تولید انواع دستگاه اکستروژنی یکی از خدماتی است که شرکت فروزان فام فجر ارائه می‌دهد. خط تولید کورن فلکس یکی از خدمات این شرکت است.

خط تولید کورن فلکس
خط تولید کورن فلکس

خط تولید کورن فلکس, کانوایر ماردون, Screw conveyor, فیدر اکسترودر, Extruded

خطوط تولید انواع دستگاه اکستروژنی یکی از خدماتی است که شرکت فروزان فام فجر ارائه می‌دهد. خط تولید کورن فلکس یکی از خدمات این شرکت است.

کورن فلکس یک محصول بسیار عامه پسند برای صبحانه است که همراه با شیر یا شیر کاکائو مصرف می‌شود.در این خط تولید از خرده ذرت یا آرد ذرت و گندم و سایر غلات به عنوان مواد اولیه استفاده می‌شود.

در این خط تولید مواد اولیه با افزودنی‌های مختلف داخل میکسر مخلوط شده و توسط کانوایر ماردون به داخل فیدر اکسترودر و اکسترودر رفته و محصول (Extrudedd) یا بافت دار شده، مغزدار یا بدون مغز تولید می‌شود. سپس بسته به نوع محصول یا به صورت مستقیم به خشک کن و یا به دستگاه فلیکر منتقل شده وتبدیل به فلیک می‌شود و بعد از این مرحله بسته به نوع محصول دلخواه می‌تواند خشک شده یا سرخ شده شود که تمامی این پروسه‌ها توسط دستگاه‌های تمام استیل و فول اتو ماتیک انجام گرفته و به دستگاه دراژه یا طعم دهنده (Coating-Flavoring) منتقل می‌شود. سپس محصول آماده برای بسته بندی می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد دستگاه‌های شرکت فروزان فام فجر تماس بگیرند.

تمامی دستگاه آلات تمام استیل و فول اتوماتیک بوده و دارای موتور اینورتردار دلتا (ژاپن) است وکار با آنها بسیار راحت است همچنین دارای یک سال گارانتی و هفت سال خدمات پس از فروش است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

شرکت فروزان فام فجر

شرکت فروزان فام فجر در سال 1390 فعالیت خود را با مدیریت آقای دکتر محمد حسن پورآقا در بخش بازرگانی با واردات انواع دستگاه آلات مواد غذایی از کشور چین ،تایوان ،هند وترکیه آغاز نمود .این شرکت دفتر فروش امریچی AMC و سان پرینگ SunPring چین در بخش ماشین آلات تولید مواد غذایی،دستگاه آلات انواع مواد غذایی و اکسترودرهای دو ماردون و اکسترودرهای تک ماردون ، انواع خشک کن ها و ماشین آلات تولید غذای حیوانات و طیور در ایران بوده و فعالیت خود را در زمینه واردات انواع دیگر کالاها و راه اندازی انواع سیستمهای باز پرورش ماهی و سیستمهای بسته پرورش ماهی انجام می دهد.این شرکت با دارا بودن استانداردهای بین المللی 9001 ،14001 ، 18001، IMS و ایزو 10006 (سیستم کنترل پروژه ورضایت مندی مشتری) امید دارد که با خدمت به بخش تولید در ایران گامی بزرگ در راستای اقتصاد مقاومتی ، افزایش و توسعه تجارت، و پیشرفت ایران اسلامی بردارد.

اطلاعات تماس
  • 092141*****
[نمایش اطلاعات]