اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970417303907505

حضور آسان بار در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ (INOTEX)

کد: 13970417303907505

https://goo.gl/1ZsFJA

، تهران , (اخبار رسمی): هرساله نمایشگاه‌هایی برای معرفی استارت‌آپ‌ها برگزار می‌شود که در این نمایشگاه‌ها آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت‌افزار و نرم‌افزار به علاقه‌مندان عرضه می‌شود و فرصتی برای تبادل‌نظر و مذاکره در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد.

حضور آسان بار در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ (INOTEX)
حضور آسان بار در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ (INOTEX)

آسان بار در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ به ارائه شرح اقدامات خود پرداخت و فعالیت‌های خود را به‌عنوان یک شرکت دانش‌بنیان و الکترونیکی در زمینه حمل‌ونقل جاده‌ای و اعلام بار مجازی معرفی کرد

استارت آپ را در لغت، همان شرکت‌های نوپا ترجمه می‌کنند. در تعریف دقیق استارت‌آپ تأکیدی وجود ندارد که حتماً فعالیت آن در حوزه تکنولوژی یا فن‌آوری اطلاعات باشد، اما در سال‌های اخیر، این شرکت‌ها و ایده‌ها حول این زمینه‌ها شکل‌گرفته‌اند.

ویژگی‌های مهم در استارت آپ‌ها:

کسب‌وکاری که قصد دارد ارزش‌آفرین باشد.

استارت آپ مبتنی بر فن‌آوری اطلاعات،

کسب‌وکارهای نوپای آینده‌نگر،

این شرکت‌ها معمولاً مبتنی بر ایده‌های ریسک‌پذیر هستند و بازار هدفشان در حد فرض است. شرکت‌های نوپا می‌توانند در هر حوزه‌ای ایجاد می‌شوند، ولی اغلب به شرکت‌هایی گفته می‌شود که رشد سریعی دارند و در زمینه تکنولوژی فعالیت می‌کنند.

شرکت‌های نوپا می‌توانند در هر شکلی و به هر اندازه‌ای ایجاد شوند و برای رشد سریع خود نیاز به حمایت و جذب سرمایه‌دارند. این شرکت‌ها معمولاً به دنبال جذب حمایت مالی هستند و هم‌زمان به دنبال ایجاد مزیت‌های رقابتی نسبت به سایر رقبا هستند. ازاین‌رو حمایت‌های دولت و سرمایه‌گذاران بر روی این کسب‌وکارها می‌تواند زمینه موفقیت آن‌ها را ایجاد کند و به نحوی می‌تواند با برپایی نمایشگاه‌ها و شناساندن آنان به سرمایه‌گذاران این شرکت‌ها را به‌گونه‌ای معرفی کند.

در کشورهای مختلف با توجه به این‌گونه کسب‌وکارها شرایطی را فراهم کرده‌اند تا صاحبان ایده و استارت آپ ها بتوانند از خدمات و امکاناتی که برای معرفی آن‌ها در نظر گرفته‌شده است استفاده کنند و در معرفی خود و ایده و کارشان با موانع کمتری روبه‌رو شوند و همچنین بتوانند رقبا و شرایط را از همه نظر بسنجند.

در همین فضای معرفی شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توان به فعالیت شرکت‌هایی همچون شرکت آسان بار اشاره کرد که به‌عنوان یک بازارگاه اینترنتی حمل‌ونقل بار در کشور در حال فعالیت است و تجربه‌ای متفاوت را به رانندگان حمل بار ارائه می‌کند. به‌طوری‌که امروزه این استارت آپ ها هستند که فضای جدیدی را در زمینه اقتصادی ایجاد کرده‌اند. خلق ایده، کارآفرینی، کسب‌وکارهای متنوع و جدید و مبتنی بر فناوری‌های نوآورانه همه از عواملی هستند که این کسب‌وکارها را موفق و محبوب ساخته‌اند.

دنیای تکنولوژی و استارت آپ هرروز در حال پیشرفت و معرفی ایده‌های جدید است. در همه دنیا این اتفاق با سرعت خیلی بالا در حال شکل‌گیری بوده و در ایران و تهران هم رشد استارت آپ ها از این رقابت عقب نیفتاده است. هرروز ایده‌های جدیدی در ایران از طریق استارت آپ مطرح‌شده و ایده پرورانده و درنهایت تبدیل به یک بیزنس پردرآمد می‌شود.

هرساله نمایشگاه‌هایی برای معرفی استارت آپ ها برگزار می‌شود که در این نمایشگاه‌ها آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت‌افزار و نرم‌افزار به علاقه‌مندان عرضه می‌گردد و فرصتی برای تبادل‌نظر و مذاکره در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌گیرد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری‌های تجاری و تکنولوژیکی فی‌مابین دست‌اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی‌داری در تحرک بخشیدن به این حوزه‌ی صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفا می‌نماید.

ازجمله این نمایشگاه‌ها می‌توان به نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۱۸  اشاره کرد که هفتمین دوره برگزاری خود را طی می‌کند.اینوتکس ۲۰۱۸ به‌عنوان یک رویداد مهم برای کسب‌وکارها در تهران دایر شد و قرار است کار رسمی خود را با حضور چهره‌های شاخص و وزیر ارتباطات و دیگر مسئولان کشوری آغاز کند اما نکته حائز اهمیت استقبال کم‌نظیر شرکت‌های دانش‌بنیان از این نمایشگاه بود که با حضور گسترده شرکت‌های موفق همراه بود. در طی شش دوره برگزاری نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ میزبان بیش از ۷۵۰ شرکت فناوری از ۲۵ کشور مختلف بوده است که حدود ۱۳۰ قرارداد و تفاهم‌نامه میان شرکت‌کنندگان در نمایشگاه منعقدشده است.

در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ هم مانند سایر نمایشگاه‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان زیادی به ارائه دستاوردهای خود به بازدیدکنندگان می‌پردازند ازجمله شرکت آسان بار که در زمینه شرکت‌های حمل‌ونقل، حمل بار آنلاین و مجازی در حال فعالیت است.

حضور آسان بار در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ (INOTEX)

رخدادهای نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ تحت پوشش کامل خبری در حالی ارائه می‌شود که شرکت‌های دانش‌بنیان در آن به توضیح و تفسیر کار و فعالیت‌های خود می‌پردازند تا بتوانند نحوه عملکرد و خدمات خود را برای مشتریان توضیح دهند.

شرکت آسان بار در نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ به ارائه شرح اقدامات و اپلیکیشن خود پرداخت و فعالیت‌های خود را به‌عنوان یک شرکت دانش‌بنیان و الکترونیکی در زمینه حمل‌ونقل جاده‌ای و اعلام بار مجازی معرفی کرد تا به عبارتی آسان بار به‌عنوان پل ارتباطی رانندگان و شرکت‌های حمل‌ونقل (باربری‌ها) در بستر اینترنت، در این نمایشگاه و در سطوح دیگر معرفی شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آسان بار

آسان بار تخصصی ترین و محبوب ترین سامانه اینترنتی ارائه دهنده خدمات حمل و نقل کالا در سراسر ایران به رانندگان پایه یک و شرکت های حمل و نقل (باربری) می باشد، به عبارت دیگر آسان بار پل ارتباطی رانندگان و شرکت های حمل و نقل در بستر اینترنت می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]