اطلاعات تماس
  • 011725***** - 091166*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970420304428803

حسین نیازآذری نماینده مردم بابل، امیرکلا و بندپی در مجلس شورای اسلامی:

آموزش‌های مهارتی باید دغدغه و اولویت مدیران استان باشد

کد: 13970420304428803

https://goo.gl/RiHy2k

، ساری , (اخبار رسمی): حسین نیاز آذری نماینده مردم بابل، امیرکلا و بندپی در مجلس و سید حسین درویشی سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان مازندران با حضور در کارگاه‌های مرکز آموزش فنی‌وحرفه‌ای شهید باهنر بابل از روند آموزشی این مرکز بازدید کردند.

آموزش های مهارتی باید دغدغه و اولویت مدیران استان باشد
آموزش‌های مهارتی باید دغدغه و اولویت مدیران استان باشد

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهید باهنر بابل در این حضور پس از بازدید، مهمانان به همراه مربیان مرکز، همکاران اداری و مدیران آموزشگاه‌های بخش خصوصی در سالن اجتماعات به تبادل نظر و همفکری پرداختند.

حسین نیازآذری بیان داشت: آموزش‌های مهارتی باید دغدغه و اولویت مدیران استان باشد و با وجود زیرساخت‌های خوبی که در بخش کشاورزی و صنعت در منطقه مازندران وجود دارد، باید با گسترش فضاها و کارگاه‌های آموزشی و افزایش رشته‌ها، این فضا برای توسعه، رونق بازار کار منطقه و ایجاد اشتغال برای مردم فراهم شود.

وی ادامه داد: زمینه رشد کشور بیش از گذشته فراهم شده و باید از اساتید فنی و حرفه‌ای استفاده شود تا سرعت و قدرت بیشتری را در رقابت با سایر کشورها در عرصه تولید و نوآوری‌های اقتصادی داشته باشیم.

در بخش دیگری از این مراسم، سید حسین درویشی سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان مازندران، لازمه توسعه مشاغل را خلق شغل‌های جدید و مطرح دانست و اظهار داشت: این امر نیازمند کار پژوهشی عالمانه و مدبرانه است.

وی افزود: مرحله اول ایجاد شغل، انجام امور پژوهشی است و پس از آن باید تکنولوژی‌ها و فناوری‌های جدید را نیز به خدمت گرفت.

در ابتدای این بازدید، تقی قبادی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهید باهنر بابل عملکردی از مرکز ارایه داد و بیان داشت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای می‌تواند در اندک زمان، فرد را برای بازار کار آماده کند و هرآنچه که استان و شهرستان نیاز دارد با جلوگیری از سرمایه سوزی و منطبق با نیاز بازار کار، تامین کند؛ بر همین اساس برونداد سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای، در راستای ایجاد اشتغال و افزایش تولید داخلی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای شهید باهنر بابل از کمبود تجهیزات و منابع مالی در خصوص تجهیز برخی کارگاه‌ها نیز نکاتی را بیان داشت.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

روابط عمومی اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان مازندران

مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان جویبار

اطلاعات تماس
  • 011725***** - 091166*****
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش