کد: 13970508308368217

چاپ اکوسالونت چیست؟

کد: 13970508308368217

https://goo.gl/W1f5wa

، تهران ، (اخبار رسمی): این روزها از چاپ اکوسالونت به عنوان یک چاپ ایده‌ال و مدرن یاد می‌شود. یکی از مهم‌ترین عوامل این امر بهبود در فناوری استفاده از جوهر در این نوع چاپ است.

چاپ اکوسالونت چیست؟
چاپ اکوسالونت چیست؟

این روزها از چاپ اکوسالونت به عنوان یک چاپ ایده‌ال و مدرن یاد می‌شود یکی از مهم‌ترین عوامل این امر بهبود در فناوری استفاده از جوهر در این نوع چاپ است

این روزها از چاپ اکوسالونت به عنوان یک چاپ ایده‌ال و مدرن یاد می‌شود. یکی از مهم‌ترین عوامل این امر بهبود در فناوری استفاده از جوهر در این نوع چاپ است.

در گذشته چاپ به وسیله جوهرهای سالونت انجام می‌شد می‌شد. این جوهرها علاوه بر اینکه به سلامت افراد و محیط زیست آسیب وارد می‌کرد کیفیت و مرغوبیت بالایی را در بر نداشت.

به همین خاطر چاپ جدیدی با کیفیت بسیار بهتر و مرغوب‌تر با جوهرهای اکوسالونت مورد استفاده قرار گرفت که معایب کارهای قدیم را از بین برد.

مواردی که با استفاده از دستگاه اکوسالونت به چاپ می‌رسد:

با توجه به اینکه چاپ اکوسالونت از مزایای بی‌شماری بهره برده کاربردهای بسیار زیادی نیز به خود اختصاص داده است. شما با استفاده از چاپ اکوسالونت به راحتی می‌توانید به چاپ بنرهای تبلیغاتی در ابعاد بزرگ و با کیفیت و رزولوشن بالاتر دست پیدا کنید. چاپ کاغذ دیواری که این روزها مصارف بسیار دارد به وسیله این دستگاه ممکن شده است.

چاپ استیکر اتاق‌های کودک و دکوراسیون منزل نیز به وسیله این جوهر بادقت و کیفیت بسیار بالایی به انجام می‌رسد. چاپ سولیت یک‌رو و دو رو، چاپ چرم مصنوعی و کارتن پلاست به همراه چاپ فلکس و بنرهای شبرنگ از دیگر کاربردهای چاپ اکوسالونت محسوب می‌شود. در نهایت می‌توانیم به چاپ کاغذ pp، چاپ بوم نقاشی، چاپ فلکسو کاغذ گلاسه نیز اشاره کنیم.

مزایای استفاده از چاپ اکوسالونت

اگر بخواهیم از مزایای چاپ اکوسالونت را بگویم می‌توانیم در مرحله اول به کیفیت و مرغوبیت جوهر استفاده شده در این چاپ اشاره کنیم. به شکلی که شما اثر چاپی و بالا بودن قدرت روزولوشن را در فاصله کمتر از یک متر بر روی بنرهای تبلیغاتی به خوبی مشاهده می‌کنید. جوهرهای استفاده شده در این سبک از چاپ از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است و همین امر سبب شده است کیفیت اولیه کار در برابر گرد و خاک و آب از بین نرود و در فاصله زمانی دیرتری به فرسایش نزدیک شود.

این امر از دست به جیب شدن شما برای چاپ در فاصله زمانی کوتاه جلوگیری می‌کند. قیمت بسیار مناسب این نوع چاپ به طرفداران این نوع چاپ افزوده است. در نهایت می‌توانیم به شفافیت بسیار بالای چاپ اشاره کنیم که تمام نگاه‌ها را به سمت خود خیره نگه می‌دارد. 

جوهرهای چاپ اکوسالونت به دو دسته دیر خشک شونده و زود خشک‌شو تقسیم می‌شود و بسته به کاربرد بر روی پارچه، شیشه، سنگ و سطوح پلاستکی نوع چاپ انتخاب می‌شود. بوی کمی که جوهرهای استفاده شده از خود پراکنده می‌کنند خود نیز یک مزیت بارز محسوب می‌شود.

انواع جوهر اکوسالونت

جوهرها برای چاپ بر روی سطوح مختلف انواع متفاوتی دارند و با توجه به نوع آن کیفیت و قیمت آن‌ها نیز متفاوت است. انواع جوهر اکوسالونت شامل جوهر دای، جوهر پیگمنت و جوهر فلورسنت است. قیمت جوهر دای از دو جوهر دیگر بالاتر است اما کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی را در انتهای کار به شما عرضه می‌کند. برخی از مشتریان که تمایلی به استفاده از جوهر در کارهای خود به دلیل قیمت بالای آن ندارند به پیشنهاد فروشنده از ترکیب جوهر پیگمنت بهره می‌برند. این امر زیاد در کیفیت کار اثر نمی‌گذارد اما قیمت کار را برای کاربر کاهش می‌دهد.

جوهر اکوسالونت پیگمنت عموما برای چاپ‌هایی که استفاده زیادی ندارد استفاده می‌شود. به عنوان مثال این نوع چاپ را به راحتی بر روی تیشرت‌هایی که هر روز استفاده می‌کنید مشاهده می‌کنید. همچنین چاپ بر روی سطوح پلاستیکی و پلیمری به وسیله این چاپ صورت می‌گیرد. سومین جوهر به نام جوهر اکوسالونت فلونست از نمونه چاپ‌های جدید به شمار می‌آید که قابلیت درخشش و شفافیت بیشتر کار را به عهده دارد.

از جوهر اکوسالونت برای چه دستگاه‌هایی استفاده می‌شود؟

جوهر اکوسالونت به دلیل اینکه غلظت زیادی ندارد و چسبندگی آن در مقایسه با سایر جوهرها در برابر هد دستگاه کمتر است بسیار طرفدار پیدا کرده است. به دلیل اینکه یک جوهر خوب و باکیفیت است نمی‌توانیم بگوییم دستگاه را برای استفاده از آن باید تعویض کنیم باید بگوییم از این جوهر در اکثر دستگاه‌های چاپ به راحتی می‌توان بهره گرفت که خود یک مزیت بارز محسوب می‌شود.

فرمول جدید این جوهر به حذف حلال‌های مضر پرداخته است که از آسیب رساندن آن به دستگاه‌های چاپ جلوگیری می‌کند. همچنین دستگاه‌ها به صورت ضربه‌ای جوهر را بر روی این دستگاه با پرتاب کمتر منتقل می‌کنند که همین امر در طی گذر زمان فرسودگی چاپ را کمتر می‌کند.

به شکلی که در طی مدت زمان طولانی که برخی از رنگ‌ها به دلیل پوسیدگی پوسته پوسته می‌شوند شما این امر را در این سبک از چاپ توسط دستگاه‌هایی که از چاپ اکوسالونت استفاده می‌کنند کمتر مشاهده می‌کنید.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

خانه طراحان سام

خانه طراحان سام با مهجرترین دستگاه های چاپ دیجیتال و چاپ بنر در کشور آماده ارائه خدمات رسانی در زمینه چاپ دیجیتال استیکر,چاپ روی شیشه,چاپ دیجیتال کارت ویزیت,چاپ دیجیتال روی پارچه,چاپ دیجیتال تراکت,چاپ بنر,چاپ کاتالوگ,برش لیزر,چاپ دیجیتال کاغذ دیواری و سازه های نمایشگاهی می باشد. راه های ارتباطی با خانه طراحان سام : Telegram : http://telegram.me/samdhprintt تلفن تماس :88334079 - 88333627 -88632539

منتشر شده در سرویس:

تبلیغات و روابط عمومی

با چند کلیک خبرساز شوید: رایگان شروع کنید
رایگان اخبارتان را در اولین نیوزوایر آنلاین ایران منتشر و لذت همراهی با شبکه‌ای از رسانه‌ها و خبرنگاران را لمس کنید.