اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970626316985230

از سوی صنایع غذایی مهیا پروتئین صورت گرفت:

عرضه‌ی رقیب جدید در بازار بلدرچین تازه ایران

کد: 13970626316985230

https://goo.gl/Pa26Xt

، تهران , (اخبار رسمی): مهیا پروتئین، تولیدکننده فعال در عرصه محصولات پروتئینی کشور، محصول جدید خود با عنوان بلدرچین تازه با پوست را از ابتدای سال 1397 روانه بازار کرده است.

عرضه‌ی رقیب جدید در بازار بلدرچین تازه ایران
بلدرچین تازه مهیا پروتئین - محصولی جدید در بسته بندی جدید

بلدرچین تازه مهیاپروتئین محصولی جدید در بسته بندی جدید است

به گزارش روابط عمومی صنایع غذایی مهیا پروتئین، این شرکت در ارائه‌ای تازه، بلدرچین تازه با پوست را در بسته‌های 900 گرمی، از ابتدای سال 1397 در کلیه فروشگاه‌های معتبر کشور عرضه کرد.

این محصول به صورت تازه تا 72 ساعت در دمای 0 الی 4 درجه سانتی گراد و پس از انجماد تا 9 ماه در دمای 18- درجه سانتی گراد قابل نگهداری خواهد بود.

مصرف‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به مراکز فروش و سوپر مارکت‌‌های معتبر، این محصول را با برند مهیا پروتئین خریداری کنند.

گفتنی است مهیا پروتئین از آغاز تاکنون همواره در تلاش بوده تا با تکمیل سبد محصولات خود و ارائه محصولات با کیفیت، سهم خود را در ارتقای سلامت جامعه ایفا کند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت مهیاپروتئین به آدرس www.mahyaprotein.com و یا به آدرس اینستاگرام این شرکت مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مهیا پروتئین

مجتمع صنایع غذایی مهیا پروتئین ، فعالیت خود را از سال 1381 در زمینه تامین ، تولید ، بسته بندی و توزیع مواد پروتئینی و فرآورده های گوشتی آغاز نموده است. مهیا پروتئین توانسته است به عنوان اولین عرضه کننده محصولات پروتئینی بسته بندی شده به روش اتمسفر اصلاح شده MAP گامی مهم در جهت ارتقای کیفیت محصولات غذایی کشور بردارد. در حال حاضر نزدیک به 200 محصول متفاوت در سبد محصولات مهیا پروتئین قرار داشته و مصرف کنندگان می‌توانند بسته به نیاز با مراجعه به نزدیکترین سوپرمارکت ، فروشگاه های زنجیره ای ، تخفیفی و اینترنتی معتبر ، محصولات مدنظر خود را خریداری نمایند. شبکه توزیع صنایع غذایی مهیا پروتئین با ناوگانی بالغ بر 250 دستگاه ماشین ویژه حمل محصولات تازه و منجمد علاوه بر تهران بیش از نیمی از استان های کشور را پوشش داده و در استان هایی پهناور همچون استان فارس اقدام به احداث سایت در شهر شیراز نموده است تا محصولات مهیا پروتئین هر چه سریعتر در دسترس مشتریان گرامی قرار گیرد. در آینده ای نزدیک نیز سایت های دیگری در کلان شهرهایی مانند اصفهان ، مشهد ، تبریز و دیگر شهرهای ایران عزیز به منظور رفاه حال مشتریان مهیا پروتئین افتتاح خواهد گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنایع غذایی و کشاورزی