اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970626316985230

از سوی صنایع غذایی مهیا پروتئین صورت گرفت:

عرضه‌ی رقیب جدید در بازار بلدرچین تازه ایران

کد: 13970626316985230

https://goo.gl/Pa26Xt

، تهران , (اخبار رسمی): مهیا پروتئین، تولیدکننده فعال در عرصه محصولات پروتئینی کشور، محصول جدید خود با عنوان بلدرچین تازه با پوست را از ابتدای سال 1397 روانه بازار کرده است.

عرضه‌ی رقیب جدید در بازار بلدرچین تازه ایران
بلدرچین تازه مهیا پروتئین - محصولی جدید در بسته بندی جدید

بلدرچین تازه مهیاپروتئین محصولی جدید در بسته بندی جدید است

به گزارش روابط عمومی صنایع غذایی مهیا پروتئین، این شرکت در ارائه‌ای تازه، بلدرچین تازه با پوست را در بسته‌های 900 گرمی، از ابتدای سال 1397 در کلیه فروشگاه‌های معتبر کشور عرضه کرد.

این محصول به صورت تازه تا 72 ساعت در دمای 0 الی 4 درجه سانتی گراد و پس از انجماد تا 9 ماه در دمای 18- درجه سانتی گراد قابل نگهداری خواهد بود.

مصرف‌کنندگان می‌توانند با مراجعه به مراکز فروش و سوپر مارکت‌‌های معتبر، این محصول را با برند مهیا پروتئین خریداری کنند.

گفتنی است مهیا پروتئین از آغاز تاکنون همواره در تلاش بوده تا با تکمیل سبد محصولات خود و ارائه محصولات با کیفیت، سهم خود را در ارتقای سلامت جامعه ایفا کند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت مهیاپروتئین به آدرس www.mahyaprotein.com و یا به آدرس اینستاگرام این شرکت مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مهیا پروتئین

مجتمع صنایع غذایی مهیا پروتئین ، فعالیت خود را از سال 1381 در زمینه تولید و بسته بندی گوشت گوسفند ، گوساله و مرغ آغاز نموده است. در حال حاضر نزدیک به 150 محصول متفاوت در سبد محصولات مهیا پروتئین قرار داشته و مصرف کنندگان می‌توانند بسته به نیاز با مراجعه به نزدیکترین فروشگاه معتبر محل سکونت خویش ، محصولات مدنظر خود را خریداری کنند.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنایع غذایی و کشاورزی