اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970722321649531

معرفی پر بازدیدترین های تارگاه مرکز اطلاعات علمی(SID)

کد: 13970722321649531

https://goo.gl/A91xmj

، تهران , (اخبار رسمی): پربازدیدترین مقالات در بین مقالات نمایه شده در بانکهای نشریات علمی فارسی و انگلیسی ، مجامع علمی فارسی و انگلیسی و طرحهای پژوهشی مشخص و معرفی شدند.

پر بازدیدترین های تارگاه مرکز اطلاعات علمی(SID)  معرفی شدند .
معرفی پر بازدیدترین های تارگاه مرکز اطلاعات علمی(SID)

معیار اصلی سنجش و انتخاب برترینهای تارگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی ، میزان بازدید مقالات از سوی مخاطبان این تارگاه است

به گزارش روابط عمومی مرکز اطلاعات علمی به منظور ارج نهادن به تلاش محققان ایرانی، پربازدیدترین مقالات در بین مقالات نمایه شده در بانکهای نشریات علمی فارسی و انگلیسی ، مجامع علمی فارسی و انگلیسی و طرحهای پژوهشی مشخص و معرفی شدند.

براساس این گزارش از ابتدای سال تا کنون، از بین بیش از 1 میلیون و500مقاله علمی نمایه شده در بانک نشریات علمی فارسی و انگلیسی ، مقاله اثربخشی ضد تب استامینوفن و ایبوپروفن در کودکان شش ماهه تا ده ساله با 35 هزارو 822 بار بازدید و مقاله

COMPARISON OF FATTY ACIDS, MINERAL ELEMENTS OF 17 IRANIAN SHALLOT LANDRACES (ALLIUM HIRTIFOLIUM BOISS.) با 2 هزارو956 بار بازدید بعنوان مقالات برتر فارسی و انگلیسی مشخص شدند.

از بین 150 هزار مقاله نمایه شده در بانک مجامع علمی ، مقاله ادبیات بومی و بررسی های زبانی (ارائه شده به صورت پوستر ) با 11 هزارو182بار بازدید ، و مقاله

STEADY STATE SIMULATION OF HYDROCYCLONE IN EXCEL SPREADSHEET ارائه شده در سمینار (کنفرانس مهندسی معدن ایران ) با 204 بار بازدید بعنوان پربازدیدترین مقالات مجامع علمی فارسی و انگلیسی مشخص و معرفی شدند.

براساس این گزارش طرح مقایسه میزان حاملگی در دو گروه با میوم اینترامورال کمتر از 6cm و گروه بدون میوم در سیکل های ART در پژوهشکده رویان در سال 1380- 1379 از بین 10 هزار طرح پژوهشی، با 4هزارو 64 بازدید بعنوان پربازدید ترین طرح پژوهشی پایگاه اطلاعات علمی انتخاب و معرفی شد.

شایان ذکر است معیار اصلی سنجش و انتخاب برترینهای تارگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی ، میزان بازدید مقالات از سوی مخاطبان این تارگاه است .

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)

پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی با هدف ترویج و اشاعه اطلاعات علمی، گسترش و ارتقای خدمات اطلاع رسانی به محققان، سرعت بخشیدن به کاوش های علمی و دستیابی آسان محققان به آخرین منابع اطلاعاتی منتشر شده در نشریات و دستآوردهای پژوهشی و نهایتاً افزایش اثربخشی تحقیقات در کشور، راه‌اندازی گردید. دریافت منابع علمی در این مرکز رایگان است

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش