اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970806324359324

مرکز تحقیقات اینترنت اشیا برگزار می‌کند

برگزاری دوره آموزش کاربردی پلتفرم اینترنت اشیا (IoT PLAT2) برای دومین بار

کد: 13970806324359324

https://goo.gl/ELefFK

، تهران , (اخبار رسمی): دومین دوره آموزش کاربردی پلتفرم اینترنت اشیا (IoT PLAT2) توسط مرکز تحقیقات اینترنت اشیا برگزار خواهد شد.

برگزاری دوره آموزش کاربردی پلتفرم اینترنت اشیا (IoT PLAT2) برای دومین بار
برگزاری دوره آموزش کاربردی پلتفرم اینترنت اشیا (IoT PLAT2) برای دومین بار

در این دوره به بررسی پلتفرم‏‌های مهم و رایج دنیا می‌پردازیم. همچنین شرکت‌کنندگان چند سناریوی عملی را روی یکی از پلتفرم‌‏‌های رایج دنیا پیاده‌سازی خواهند کرد

با همکاری اعضای مرکز تحقیقات اینترنت اشیا ایران، دوره اول پلتفرم اینترنت اشیا در تاریخ دوازدهم مهرماه 1397 در تهران با موفقیت برگزار شد.

این دوره با هدف ارتقاء سطح دانش و انتقال فن آوری اینترنت اشیا به کشور با حضور بیش از 30 نفر از متخصصان و علاقه‌مندان این فناوری به مدت هشت ساعت برگزار شد. پلتفرم IoT به عنوان قلب این فناوری معرفی شده و برای پیاده سازی تمامی کاربردهای اینترنت اشیا به این پلتفرم نیاز داریم.

همانطور که گارتنر در پیش بینی‌های تکنولوژی خود در سال 2018 اشاره کرد، نسل بعدی اکوسیستم‌های کسب و کار به طور فزاینده‌ای بیشتر دیجیتال، هوشمند و متصل خواهد شد و اینترنت اشیا نقش مهمی در آنچه که آنها «یک شبکه دیجیتال هوشمند» نامیده‌اند، خواهد داشت.

در این دوره علاوه بر شناخت کامل و مفهومی پلتفرم اینترنت اشیا و نقش آن در پیاده سازی‏ به صورت کاربردی، به بررسی پلتفرم‏‌های مهم و رایج دنیا می‌پردازیم. فاکتورهای انتخاب بهترین پلتفرم، برای کاربردهای خاص، از دیگر مباحثی است که در این دوره به آن پرداخته می‌شود. همچنین با پیاده سازی چند سناریوی عملی روی یکی از پلتفرم‌‏‌های رایج دنیا، شرکت‌کنندگان می‌توانند بعد از دوره مسیر مشخصی برای انجام پروژه‏ های خود داشته باشند.

اگر کنجکاو هستید که بدانید آخرین دستاوردهای حوزه فناوری اینترنت اشیا چیست و یا علاقه‏‌مند به مباحث پلتفرم‏‌های اینترنت اشیا هستید این دوره برای شما است.

سرفصل‌های دوره:

-آشنایی کامل با مفهوم پلتفرم اینترنت اشیا
-جایگاه پلتفرم در راهکارهای اینترنت اشیا
-ارزیابی پلتفرم های رایج اینترنت اشیا در دنیا
-نحوه اتصال سنسورها و گجت‌ها به پلتفرم
-تعریف آنالیز داده‌ها در پلتفرم اینترنت اشیا
-طراحی دشبوردهای مدیریتی اینترنت اشیا
-برنامه نویسی پلتفرم اینترنت اشیا
-اجرای عملی سناریوها

به شرکت کنندگان در دوره کاربردی پلتفرم اینترنت اشیا گواهی معتبر از مرکز تحقیقات اینترنت اشیا ایران اعطا می‌شود. هم اکنون این امکان برای اشخاص و یا شرکت‌ها و سازمان‌های علاقه‌مند فراهم است تا در صورت تمایل به برگزاری دوره‌های آموزشی حضوری، از طریق ایمیل [email protected] و یا تلفن 02177199154 با مرکز ارتباط برقرار کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

موسسه اینترنت اشیا ایرانیان

مرکز پژوهش های فناوری اینترنت اشیاء، با همکاری جمعی از اعضای هیئت علمی، دانشجویان و پژوهشگران دانشگاه های معتبر کشور به منظور تحقیق و پژوهش سازمان یافته در زمینه این فناوری در کشور ایجاد گردیده است. ایجاد بستر مناسب تحقیقاتی و نیز فراهم سازی اطلاعات مورد نیاز پژوهش، کارکرد اصلی این مرکز می باشد که با عنایت به لطف پروردگار و همت اعضای مرکز امکان پذیر خواهد گردید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش