اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13970809325129531

مرکز اطلاعات علمی برگزار می‌کند:

کارگاه نگارش پایان‌نامه و پروپوزال‌نویسی ویژه گروه علوم انسانی و اجتماعی

کد: 13970809325129531

https://goo.gl/5pGXch

، تهران , (اخبار رسمی): مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) در آبان ماه سال جاری کارگاه آموزشی با عنوان «نحوه نگارش پایان‌نامه و پروپوزال‌نویسی ویژه گروه علوم انسانی و اجتماعی» برگزار می‌کند تا دانش‌پژوهان با شرکت در این دوره اصولی مهم نگارش پایان نامه و پروپوزال نویسی را به شیوه علمی فرا بگیرند.

 کارگاه  نگارش پایاننامه وپروپوزال نویسی ویژه گروه  علوم انسانی واجتماعی
کارگاه نگارش پایان‌نامه و پروپوزال‌نویسی ویژه گروه علوم انسانی و اجتماعی

هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی، آموزش نحوه صحیح نگارش علمی پایان‌نامه و پروپوزال‌نویسی است

به گزارش روابط عمومی مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی در کارگاه یک روزه «نگارش پایان‌نامه و پروپوزال‌نویسی ویژه گروه  علوم انسانی واجتماعی» مواردی چون آموزش نگارش پایان نامه به صورت کاملاً کاربردی، آموزش پروپوزال‌نویسی به صورت کاملاً کاربردی و آموزش سایر مهارت‌های نگارش علمی مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

شرکت‌کنندگان در این کارگاه ضمن فراگیری آموزش‌های لازم در خصوص نگارش پایان نامه و پروپوزال‌نویسی، مهارت‌های لازم در خصوص نگارش علمی را فرامی‌گیرند.

این کارگاه  آموزشی یک روزه در تاریخ  26 آبان‌ماه در مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) برگزار می‌شود. 

علاقمندان به شرکت در این کارگاه می‌توانند با مراجعه به آدرس www.sid.ir  و یا آدرس ایمیل [email protected] ثبت نام کرده و در صورت تمایل به دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره تماس 44265001 داخلی 119 تماس بگیرند. 
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)

پایگاه مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی با هدف ترویج و اشاعه اطلاعات علمی، گسترش و ارتقای خدمات اطلاع رسانی به محققان، سرعت بخشیدن به کاوش های علمی و دستیابی آسان محققان به آخرین منابع اطلاعاتی منتشر شده در نشریات و دستآوردهای پژوهشی و نهایتاً افزایش اثربخشی تحقیقات در کشور، راه‌اندازی گردید. دریافت منابع علمی در این مرکز رایگان است

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

علم و آموزش