اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139708203271110181

دانلود بهترین آنتی ویروس‌های 2019 رایگان برای کامپیوتر

کد: 139708203271110181

https://goo.gl/R2mfLH

، (اخبار رسمی): اگر به دنبال دانلود بهترین آنتی ویروس‌های 2018 و 2019 رایگان و پولی برای کامپیوتر خود هستید، پیشنهاد می‌شود که حتما این مقاله را بخوانید و برترین آنتی ویروس‌های دنیا را دریافت کنید.

دانلود بهترین آنتی ویروس های 2019 رایگان برای کامپیوتر
لیست بهترین آنتی ویروس های 2018 برای کامپیوتر در مجله pcworld منتشر شد

به گزارش اخبار فناوری تک نیوز، از روزی که کامپیوترها پا به دنیا گذاشتند، بحث امنیت نیز به یکی از پرچالش‌ترین مبحث‌های جامعه بشری تبدیل شد. نرم افزارهای امنیتی مخصوصا بهترین آنتی‌ویروس برای کامپیوتر که که در این مطلب معرفی می‌شوند، می توانند کاربر را از ورود ویروس به سیستم آگاه کنند.

اگر عادت به بازکردن تمام ایمیل‌های‌تان دارید و روی هر لینکی کلیک می‌کنید حتما یک آنتی ویروس روی سیستم خود نصب کنید. مجله معتبر Pcworld اخیرا بهترین آنتی ویروس‌های 2018 برای کامپیوتر را معرفی کرده است که در این رتبه بندی، ملاک‌هایی مثل رابط کاربری، قیمت، سبک بودن، هوشمندی موتور تشخیص، به روزرسانی و… تاثیر گذار بوده است. در رتبه بندی آنتی ویروس‌های 2018 که این مجله انجام داده است، از متخصصان و کارشناسان امنیتی مثل موسسه SE Labs برای رتبه‌بندی بهترین آنتی ویروس 2018 استفاده شده است. نکته جالب در این رده‌بندی این است که نرم افزار Bitdefender در لیست نیست! رده بندی برترین آنتی ویروس‌های جهان سال 2018 به این ترتیب است:

رتبه اول : Norton Security Premium
رتبه دوم : Avast Premier
رتبه سوم : McAfee Total Protection
رتبه چهارم : ESET Internet Security
رتبه پنجم : Trend Micro Maximum Security
رتبه ششم : AVG Internet Security
رتبه هفتم : Avira Antivirus Pro
رتبه هشتم : Bullguard Premium Protection 2018
رتبه نهم : K7 Ultimate Security
رتبه دهم : Panda Dome Premium
رتبه یازدهم : PC Matic 3.0
رتبه دوازدهم : Quick Heal Total Security
رتبه سیزدهم : Windows Defender Security Center
رتبه چهاردهم : Comodo Internet Security Pro 10

 نکته جالب این رتبه‌بندی این است که بسته امنیتی نورتون هم جزو بهترین آنتی ویروس‌های رایگان سال 2018 شناخته شده و هم جزو بهترین آنتی‌ویروس‌های پولی 2018 است.

علاقه‌مندان جهت دانلود بهترین آنتی ویروس‌های جهان می‌توانند از طریق کلیک روی دکمه زیر، به صفحه وب‌سایت تک نیوز مراجعه کنند:

 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تک نیوز ( تکنولوژی نیوز )

تک‎نیوز از سال 1392 با هدف انعکاس خبرهای علمی فناوری توسط جمعی از دانشجویان IT دانشگاه تهران تاسیس شد و رسالت آن دسترسی ایرانیان به خبرهای حوزه تکنولوژی و فناوری روز دنیا می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]