اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139709063302610239

راهنمای خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری با رنگ نارنجی

کد: 139709063302610239

https://goo.gl/jBGdjc

، تهران , (اخبار رسمی): شناخت رنگ‌هادر انتخاب دقیق و هوشمندانه کاغذ دیواری و پوسترهای دیواری تاثیر به‌سزایی دارد. این شناخت باعث شادابی و سرزندگی محیط اطراف می‌شود. دیاکو در این گزارش ویژگی‌های رنگ نارنجی را مطرح خواهدکرد.

راهنمای خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری با رنگ نارنجی
راهنمای خرید کاغذ دیواری و پوستر دیواری با رنگ نارنجی

رنگ نارنجی بیشتر به عنوان رنگی بازیگوش، سرزنده، اجتماعی، شاد و کودکانه است که بیشتر برای کودکان بین ۳ تا ۶ سال توصیه می‌شود و در ضمن برای نوجوانان نیز به کار می‌رود

به گزارش آکادمی دیاکو، نارنجی به لحاظ دما، داغ‌ترین رنگ در میان رنگ‌ها است، همچنین یک رنگ مهیج و همواره تداعی‌گر برگ‌های خزان پاییز و شعاع پرتوهای خورشید در پاییز است، درخشان و حیاتی است و در شدیدترین حالت درخشندگی به عنوان رنگی که نباید خیلی جدی گرفته شود به چشم می‌آید. این نکته عجیب در افراد و شخصیت‌های «برون گرا» دیده می‌شود.

رنگ نارنجی بیشتر به عنوان رنگی بازیگوش، سرزنده، اجتماعی، شاد و کودکانه است که بیشتر برای کودکان بین ۳ تا ۶ سال توصیه می‌شود و در ضمن برای نوجوانان نیز به کار می‌رود. نارنجی رنگی عالی برای اسباب بازی‌های پلاستیکی نه‌چندان گران است. البته برای هر کالای دیگر که به نظر جوانان و یا افرادی که حداقل در قلب خودشان جوان هستند نیز مناسب است. در آثار هنری می‌تواند القاکننده نوعی گیجی و تاثیری کمدی، کارتونی باشد. به همین دلیل انتخاب خوبی برای بیان پیام‌های جدی نیست!

رایج‌ترین دلیلی که از نور فلورسنت نارنجی استفاده نمی‌کنند، پر زرق و برق بودن آن است. این رنگ در جلوه نئونی خود، رنگی نه چندان دلچسب محسوب می‌شود. تمام تونالیته‌های رنگ نارنجی پر زرق و برق و یا بی‌ارزش نیستند و چنین عقیده‌ای تاریخ مصرف گذشته است. این رنگ نمایانگر گرما و حیات است و واقعا خود را به خوبی در تم‌ها و ترکیبات نژادی و قومی نشان می‌دهد. به خصوص جایی که محصول یا تم از یک فرهنگ قدیمی مانند سالسای مکزیکی‌ها (قرمز-نارنجی) و یا ادویه و خوراکی با تم ادویه کاری هندی حرف می‌زند.

نارنجی مثل قرمز و زرد برای نشان دادن تاثیرات روانی روی سیستم اعصاب ارادی به کار می‌رود، چون اشتها را تحریک می‌کند. رنگ نارنجی به شکل عجیبی با رایحه میوه‌جات آمیخته است و به همین دلیل نام «نارنجی» را هم با خود یدک می‌کشد.

رستوران‌های فست فود از این سه رنگ (قرمز، نارنجی و زرد) برای جذب مشتریان استفاده می‌کنند تا اشتهای آن‌ها را تحریک کنند. تحقیقات نشان داده که ترکیبات روشن‌تر نارنجی مثل رنگ هلو، زردآلو، مرجان و هندوانه محبوب‌ترین کلمات و رنگ‌های ارتباطی هستند. این رنگ‌های روشن تر برای چشم‌های تیزبین بسیار خوشایند هستند و برای سطح بالا نشان دادن خود بسیار مفید هستند تونالیته هلویی برای محصولات مرتبط با سلامت، اتاق‌های غذاخوری، مرکز خدماتی غذایی و بسته بندی خوراکی‌ها عالی هستند چون آنها زیرکانه اشتها را تحریک می‌کنند و همیشه تداعی‌گر خوشمزگی هستند، این رنگ نشان‌دهنده مسائل مربوط به سلامتی هم است. به همین دلیل استفاده از آن در سالن‌های زیبایی، آرایشی و محصولات بسته‌بندی شده توصیه می‌شود.

همانطور که گفته شد رنگ نارنجی به عنوان رنگی بازیگوش، سرزنده، اجتماعی، شاد و کودکانه است که بیشتر برای کودکان بین ۳ تا ۶ سال توصیه می‌شود، در مجموعه‌ی گسترده و بی‌نظیر دیاکو می‌توان تصاویر مناسب کودکان با توناژ رنگی نارنجی را فقط با کلیک بر روی کلمه‌ی کودک مشاهده کرد. در این مجموعه تصاویری مربوط به کارتون نمو و در جستجوی دوری ارائه شده است.

علاقه‌مندان برای مشاهده تمامی طرح‌های کاغذ دیواری و پوستر دیواری با رنگ نارنجی، می‌توانند به صفحه  کاغذ دیواری‌های رنگ نارنجی رفته و با تنوعی از سبک‌ها و طرح‌ها شگفت‌زده شوند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

دیاکو

شرکت ابنیه سازان ستاوند مالک برند تجاری دیاکو، در عرصه تولید کاغذهای دیواری و پوستری از پیشگامان شناخته شده ایرانی است. این شرکت با بهره گیری از متخصصین و کارشناسان خبره توانسته است با توسعه شبکه نمایندگی خود محصولاتی با کیفیت را به تمامی ایرانیان برساند. همچنین محصولات این شرکت به کشورهای عراق و افغانستان در حال صادرات است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل