اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139709073303710328

تعمیر چیلر در مرکز تخصصی تهران سرویسکار

کد: 139709073303710328

https://goo.gl/qDPc3j

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به افزایش کاربرد و استفاده از دستگاه‌های چیلر به عنوان وسیله سرمایشی در ساختمان‌ها، تعمیرات چیلر از اهمیت بالایی برخوردار است.

تعمیر چیلر
تعمیر چیلر در مرکز تخصصی تهران سرویسکار

یکی از نیازهای ضروری هر ساختمان استفاده از سیستم سرمایشی در فصل تابستان است. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود سیستم‌های سرمایشی جدید به بازار این امکان برای سازندگان فراهم شده که بدون استفاده از کولرآبی و گازی که فضای زیادی در ساختمان اشغال می‌کنند تنها با استفاده از یک دستگاه به نام چیلر، سیستم سرمایشی کل ساختمان را فعال کنند.

از آنجایی که ساختمان چیلرها نسبت به سایر سیستم‌های تهویه مطبوع کمی پیچیده‌تر است. تعمیر چیلر نیازمند بهره‌مندی از تخصص، دانش کافی و تجربه است و به همین دلیل بسیاری از صاحبان مشاغل صنعتی و کارخانه‌ای در بازه‌های زمانی منظم به منظور تعمیر، سرویس و نگهداری تجهیزات، نیازمند استفاده از این خدمات هستند اما همواره یکی از دغدغه‌های آنان این است که این کار را بر عهده چه کسانی و چه مجموعه‌ای قرار دهند تا نتایج به دست آمده از عملکرد تجهیزات راضی‌کننده باشد و پشتیبانی و تعمیر چیلر به بهترین شکل به انجام برسد.

مرکز تعمیرات چیلر تهران سرویسکار، همراه با تیمی حرفه‌ای از تعمیرکاران چیلر در تهران و کرج به صورت شبانه‌روز آماده خدمت‌رسانی است.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مرکز تعمیرات تهران سرویسکار می‌توانند به سایت این شرکت به آدرس www.tehran-servicekar.com  مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز تعمیرات تهران سرویسکار

مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی و لوازم سرمایشی گرمایشی تهران سرویسکار با سال ها تجربه به همراه بهترین و حرفه ای ترین کارشناسان سرویس و تعمیرات، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در هر نقطه از تهران و کرج می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی