اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139709073303810328

تعمیر ماکروویو در مرکز تعمیرات لباسشویی تهران سرویسکار

کد: 139709073303810328

https://goo.gl/L6sQKT

، تهران , (اخبار رسمی): با توجه به حساسیت و نوع کاربری دستگاه‌های ماکروویو، امور سرویس و تعمیرات دستگاه باید توسط کارشناس حرفه‌ای صورت گیرد.

تعمیر ماکروویو
تعمیر ماکروویو در مرکز تعمیرات لباسشویی تهران سرویسکار

مرکز تخصصی تعمیرات و سرویس ماکروویو تهران سرویسکار سال‌ها است که مجهزترین اتاق‌های تعمیر ماکروویو را در ایران راه‌اندازی کرده و بهترین نتیجه و بازدهی را در هربار سرویس دستگاه‌ها ارائه می‌دهد و از بهترین قطعات جهت ریکاوری و تعمیر ماکروویو استفاده می‌کند و به همراه هر بار تعمیر یا سرویس دستگاه گارانتی کتبی به دستگاه‌های تعمیری و سرویس شده ارائه می‌دهد.

برد دستگاه اگر قطعی داشته باشد باید دستگاه باز شود برد به همراه کلیه سیم کشی‌های داخلی و خارجی آن به همراه پل‌‌های روی کیت کاملا چک شود اگر مشکل از این بخش باید بعد رفع آن باید چندین بار تست شود بعد از رفع این مورد باید ترانس و دیگر قطعات و دلیل اصلی این مشکل پیدا شود تا بتوان رفع ایراد و مشکل دستگاه ماکروفر را تکمیل کرد.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مرکز تعمیرات تهران سرویسکار می‌توانند به سایت این شرکت به آدرس www.tehran-servicekar.com  مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز تعمیرات تهران سرویسکار

مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی و لوازم سرمایشی گرمایشی تهران سرویسکار با سال ها تجربه به همراه بهترین و حرفه ای ترین کارشناسان سرویس و تعمیرات، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در هر نقطه از تهران و کرج می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی