اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139709073304010328

خدمات تعمیرات لباسشویی در تهران و کرج

خدمات تعمیر لباسشویی در مرکز تعمیرات لباسشویی تهران سرویسکار

کد: 139709073304010328

https://goo.gl/h5bicf

، تهران , (اخبار رسمی): با نوجه به نوع کاربری ماشین لباسشویی و ضرورت سلامت دستگاه، آشنایی با یک مرکز تعمیرات معتبر لباسشویی از اهمیت بالایی برخوردار است. مرکز تخصصی و مجاز سرویس و تعمیرات پکیج دیواری در تهران و کرج آماده ارائه خدمات در این حوزه است.

تعمیر لباسشویی
خدمات تعمیر لباسشویی در مرکز تعمیرات لباسشویی تهران سرویسکار

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در مرکز تعمیرات لباسشویی تهران سرویسکار ما مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره‌های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید مناسب‌ترین فرد برای تعمیر لباسشویی خواهند بود.

به این دلیل که مرکز تعمیرات لباسشویی تهران سرویسکار به تمام نقاط قوت و ضعف تعمیر لباسشویی آشنایی کامل دارد در صورت بروز هرگونه مشکل در کمترین زمان ممکن به مشکل پی خواهند برد و تمامی سعی خود را نسبت به تعمیر قطعات و نه تعویض آن به کار خواهند بست. 

خدمات سریع

تعمیرگاه‌های مجاز ماشین لباسشویی با توجه به داشتن شعب متعدد در سراسر شهر تهران و کرج و نزدیک بودن به همه این امکان را دارند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهترین تعمیرکار لباسشویی را به محل مورد نظر اعزام کنند.

علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مرکز تعمیرات تهران سرویسکار می‌توانند به سایت این شرکت به آدرس www.tehran-servicekar.com  مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

مرکز تعمیرات تهران سرویسکار

مرکز تعمیرات تخصصی لوازم خانگی و لوازم سرمایشی گرمایشی تهران سرویسکار با سال ها تجربه به همراه بهترین و حرفه ای ترین کارشناسان سرویس و تعمیرات، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در هر نقطه از تهران و کرج می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

کسب و کار و خرده فروشی