اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13971008336549278

ارتقا و بهینه‌سازی سایت عسل سیتی

کد: 13971008336549278

https://goo.gl/aWX5V4

، تهران , (اخبار رسمی): باتوجه به درخواست‌های مکرر کاربران، وب سایت جدید عسل سیتی ا اول دی ماه  به‌روزرسانی و به صورت رسمی فعالیت خود را در دوره تازه آغاز کرد.

ارتقا و بهینه سازی سایت عسل سیتی
ارتقا و بهینه‌سازی سایت عسل سیتی

به گزارش روابط عمومی عسل سیتی؛ وب‌سایت این مجموعه فعال در حوزه‌ی فروش اینترنتی عسل طبیعی از تاریخ 1397/10/1 به‌روز رسانی شده است و با شمایل و امکاناتی تازه به آدرس asalct.com در دسترس کاربران و علاقه‌مندان قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، در به روزرسانی تازه‌ی وبسایت، بخش‌های فروش عسل عمده و گالری عکس آنلاین به فهرست وبسایت اضافه شده است.

مدیر عسل سیتی با اعلام این خبر گفت: به روز رسانی مرتب وب‌سایت با عکس‌های با کیفیت و بی نظیر در مورد عسل و روش‌های متنوع سفارش عسل عمده، پس از این به روز رسانی مد نظر است.

او همچنین افزود: عسل سیتی وب سایت فعال در حوزه فروش اینترنتی عسل طبیعی است و پس از این به روزرسانی به دنبال ارائه‌ی راه کارهای تکمیل نیازهای کاربران در حوزه عسل و فرآورده‌های آن در سایت هستیم.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

عسل سیتی

سایت عسل سیتی از تابستان سال ۱۳۹۶ با موضوع اطلاع رسانی عمومی در مورد زنبور عسل و محصولات تولیدی آن و همچنین احداث فروشگاه اینترنتی در رابطه با عسل راه اندازی گردیده و هدف اصلی آن قرار دادن اطلاعات روز در مورد زنبور عسل و همچنین حمایت از تولید ملی در زمینه تولید عسل و محصولات وابسته می باشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنایع غذایی و کشاورزی