اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139710233399510765

آب قلیایی باعث حفظ تعادل PH بدن در مقابل عوامل مختلف بر هم زننده تعادل می‌شود

7 دلیل علمی برای استفاده از آب قلیایی

کد: 139710233399510765

https://goo.gl/i13mvN

، گرگان , (اخبار رسمی): آب قلیایی، آبی با خواصی بی‌نظیر، غنی شده با املاح معدنی مورد نیاز بدن و عاری از نیترات و فلزات سنگین مضر موجود در آب است. همچنین باعث سم‌زدایی روزانه بدن، دفع مواد اسیدی مضر، خنثی کردن رادیکال‌های آزاد، جلوگیری از آسیب‌های بافتی، افزایش انرژی بدن و حفظ سلامتی استخوان‌ها می‌شود

7 دلیل علمی برای استفاده از آب قلیایی
لوکساب آب آشامیدنی یونیزه شده قلیایی برند لوکساب
7 دلیل علمی برای استفاده از آب قلیایی
آبی با خواصی بی نظیر
7 دلیل علمی برای استفاده از آب قلیایی
آب با حداقل نیترات

آب قلیایی آبی است که می‌تواند روزانه بدن را سم‌زدایی کند، مواد اسیدی مضر را دفع کند، رادیکال‌های آزاد را خنثی کند، از آسیب‌های بافتی جلوگیری کند و باعث افزایش انرژی بدن شود

چرا آب قلیایی؟

زندگی روی کره زمین کاملا وابسته به عنصر آب است. بدن تمامی موجودات زنده عمدتا از آب تشکیل شده است. 70 تا 90 درصد تمامی مواد آلی از آب هستند. واکنش‌های شیمیایی در تمامی موجودات در محیط‌‌‌های آبی انجام می‌شود. حال چه خوب است که آب مصرفی، آب سالم و مفید برای بدن باشد.

PH بدن نوزاد انسان حین تولد، معادل 7.4 است. انسان برای حفظ سلامتی خود نیاز به همین PH دارد. این PH در نتیجه عوامل مختلفی از قبیل فعالیت، تعریق، استرس، خستگی، گوارش، تغذیه نامناسب نیز دستخوش تغییراتی می‌شود که کلید شروع بیماری‌های مختلف است.

امروزه به میزان نیترات در آب آشامیدنی اهمیت بسیاری داده می‌شود و بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده آب آشامیدنی، سعی در کاهش آن داشته (نیاز به سرمایه گذاری قابل توجه در سیستم تصفیه خانه دارد) و شعارهای تبلیغاتی خود را بر این اساس بیان می‌کنند. نیترات هم مانند سولفات از عوامل موثر در سختی دائم آب است. همچنین باعث افزایش اکسیداسیون سلول‌ها و افزایش ریسک ابتلا به سرطان است.

آب قلیایی، با کاهش املاح مضر نظیر نیترات و سولفات و حذف بی کربنات‌ها و افزایش یون هیدروکسید، به همراه جذب اکسیژن بیشتر، می‌تواند تجربیاتی جدیدی از نوشیدن آبی گوارا و سالم را به انسان بدهد.

همچنین، میزان مواد معدنی سمی (فلزات سنگین) آب قلیایی کاهش قابل توجهی یافته است. در مجموع آب قلیایی را می‌توان به عنوان آبی با املاح معدنی مفید بیشتر، املاح مضر کمتر، با خاصیت آبرسانی و جذب اکسیژن بالاتر، دارای خواص بسیار برای کمک به حفط سلامتی و کاهش ریسک ابتلا به سرطان شناخت.

از آنجایی که همه در طول زندگی خود دچار بیماری‌های مختلفی می‌شوند، باید این را دانست که اکثر این بیماری‌ها ریشه در سبک زندگی دارد. در حالی که بیش از 70 درصد بدن را آب تشکیل می‌دهد، وابستگی شدید به آب، می‌تواند به عنوان پاشنه آشیل مورد حمله بیماری‌ها قرار گیرد. همچنین وقتی به اهمیت آب پی‌ برده می‌شود که بدانیم در زمان که احساس تشنگی می‌کنیم، تنها یک درصد از کل آب بدن خود را از دست داده‌ایم! پس استفاده از یک آب قلیایی استاندارد می‌تواند راهگشای زندگی سالم شود.

7 دلیل علمی برای استفاده از آب قلیایی:

خاصیت آنتی اکسیدانی:

علت افزایش PH آب قلیایی، افزایش یون OH- نسب به یون H+ است. یون هیدروکسید ماهیتی احیا کننده دارد و با کاهش نسبت یون‌های اکسید کننده به احیا کننده (ORP)، نقش آنتی‌اکسیدانی خود را ایفا می‌کند.

آب قلیایی رادیکال‌های آزاد را خنثی می‌کند و با کنترل و کاهش اکسیداسیون، ریسک ابتلا به سرطان را کاهش می‌دهد.

آبرسانی بیشتر:

مولکول آب شکلی نامنظم با زنجیره طولانی عمدتا 15 تا 16 وجهی دارد. آب قلیایی شکل مولکولی منظم و کوتاه، خوشه‌های ریز و کریستالی 5 یا 6 وجهی دارد که باعث قدرت نفوذ بالا در سلول‌ها می‌شود، نتیجه آن آبرسانی و اکسیژن رسانی بیشتر به سلول‌ها است.

افزایش انرژی بدن:

از دست دادن آب بدن (دهیدراته شدن) باعث بروز خستگی می‌شود. آب قلیایی با جذب بالاتر در روده‌ها، عامل آبرسانی سریع‌تر و بهتر به سلول‌ها ست.

همچنین آب قلیایی اسید لاکتیک ناشی از فعالیت ماهیچه‌ها را خنثی می‌کند. نتیجه آن، بهبود بازیابی و افزایش انرژی بدن است که به خصوص بعد از فعالیت‌های ورزشی حایز اهمیت است.

تعادل PH بدن:

PH طبیعی بدن 36/7 است. برای حفظ سلامتی و جلوگیری از بروز مشکلات در سوخت ساز بدن به این PH نیاز است. نقص در سوخت وساز بدن عوارضی مانند فشار خون، قند و چربی بالا را در پی دارد. استرس، خستگی، آلودگی هوا، تغذیه نامناسب از قبیل فست فودف نوشابه‌های گازدار باعث کاهش PH خون می‌شوند. به علاوه اینکه محیط اسیدی یکی از دلایل سرطانی شدن سلول‌ها است.

 اسیدوز (اسیدیته بالا) در جوامع امروزی بسیار شایع است. آب قلیایی باعث حفظ تعادل PH بدن در مقابل عوامل مختلف بر هم زننده این تعادل که روزانه با آن‌ها در تماس هستیم نیز می‌شود.

استحکام بافت استخوان:

با کاهش PH، مکانیزم دفاعی طبیعی بدن، آزاد کردن کلسیم و منیزیم از بافت‌های استخوانی به جریان خون و افزایش PH است. این راهکار خوبی است اما به تضعیف بافت استخوانی و افزایش ریسک ابتلا به پوکی استخوان می‌انجامد. آب قلیایی مخالف پوکی استخوان است!

راز جوانی!

آب قلیایی با خاصیت ضد اکسایشی و خنثی کردن رادیکال‌های آزاد روند پیری و تخریب سلول‌ها را کند می‌کند. همچنین آب قلیایی با آبرسانی بیشتر به سلول‌های پوست و در نتیجه رسیدن اکسیژن بیشتر باعث رشد بیشتر و سریع‌تر بافت های جدید و حفظ الاستیسیته پوست می‌شود. آب قلیایی را آب ضد پیری می‌دانند.

سم زدایی:

آب قلیایی با قدرت جذب و نفوذ بالاتر در سلول‌ها، باعث افزایش راندمان رسیدن مواد مغذی و اکسیژن به سلول‌ها می شود و در عین حال در دفع بهتر سموم و مواد زائد حاصل از سوخت و ساز سلول‌ها نقش موثری دارد. همچنین آب قلیایی در کلیه، به دفع سموم اسیدی مانند اسید اوریک کمک می‌کند. در دراز مدت احتمال تشکیل سنگ کلیه را کاهش می‌دهد.

در مجموع آب قلیایی آبی است که می‌تواند روزانه بدن را سم زدایی کند، مواد اسیدی مضر را دفع کند، رادیکال‌های آزاد را خنثی کند، از آسیب‌های بافتی جلوگیری کند و باعث افزایش انرژی بدن شود. باعث حفظ سلامتی استخوان‌ها می‌شود. آب قلیایی دارای آنتی اکسیدان است که نتیجه آن خواص ضد پیری و ضد سرطانی است. آب قلیایی آبی است سبک و کریستالی با ساختار مولکولی کم حجم، که راحت‌تر نوشیده شده و گواراتر است. با جذب بالاتر، باعث آبرسانی بیشتر و سریع‌تر به بدن و افزایش انرژی می‌شود. با نوشیدن آب قلیایی در عمل سم‌زدایی هم کمک قابل توجهی به بدن می‌شود.

شرکت خوش نوشان مشرق زمین:

شرکت خوش نوشان مشرق زمین، در منطقه خوش آب و هوای استان گلستان در دامنه کوه‌های البرز و نزدیک به ارتفاعات شاهکوه قرار گرفته است. آب مورد نیاز خود را از اعماق سفره‌های زیر زمینی تامین می‌کند. قرار گرفتن شرکت در چنین منطقه بکر و کوهپایه‌ای باعث شده که محصول آب آشامیدنی با کیفیت بالا، حداقل نیترات و بدون نیتریت با برند لایف لوکس به بازار عرضه شده است. یکی از اهداف اصلی شرکت سرمایه گذاری بیشتر در بخش تحقیق و توسعه و ایجاد بستر مناسب برای تولیداتی متنوع و نوآورانه در صنعت نوشیدنی است.

پروژه‌ای که تحقیق و آزمایش از سال 1394 روی آن انجام شد و با آزمون و خطاهای متوالی، حال آماده تولید محصول نهایی آن است، آب قلیایی یا آلکالین واتر است. آب قلیایی یکی از انواع محصولات صنعت آب آشامیدنی در دنیا است که با توجه به خواص اثبات شده که برای سلامتی انسان دارد. شرکت‌های بزرگی در دنیا اقدام به تولید آب قلیایی کرده‌اند. شرکت خوش نوشان مشرق زمین با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و نیروی متخصص و مجرب موفق به تولید آب قلیایی برای اولین بار در ایران شده است.

آب قلیایی، PH بین 8 تا 9 دارد، که نتیجه تفکیک املاح معدنی در آب است. این امر  با کاهش مواد معدنی مضر و سمی آب، که باعث اخلال در سوخت و ساز بدن و بروز بیماری‌های مختلف می‌شوند، انجام می‌شود. همینطور افزایش جذب اکسیژن و ازدیاد میزان املاح معدنی مفید و همچنین بهبود طعم آب از دیگر مزایای آن است.

علاقه‌مندان جهت دریافت نمایندگی فروش آب معدنی می‌توانند با شرکت خوش نوشان مشرق زمین از طریق تلفن 01732514570 الی 4 و همراه 09393710094 تماس حاصل کرده و همچنین می‌توانند به وب سایت به آدرس waterlife.ir مراجعه کنند.
 

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آب معدنی لایف لوکس و لوکساب

شرکت خوش نوشان مشرق زمین، در منطقه خوش آب و هوای استان گلستان در دامنه کوه های البرز و نزدیک به ارتفاعات شاهکوه قرار گرفته است. آب مورد نیاز خود را از اعماق سفره های زیر زمینی تامین می نماید. قرار گرفتن شرکت در چنین منطقه بکر و کوهپایه ای باعث شده که محصول تولیدی با کیفیت بالا، حداقل نیترات و بدون نیتریت عرضه شود.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]