اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803043710411120

طراحی دکوراسیون مدرن با متریال‌های طبیعی

استفاده از استیل طلایی در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن

کد: 139803043710411120

http://bit.ly/2MFs8Kt

، تهران , (اخبار رسمی): یکی از ایده‌های محبوب در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده از متریال طبیعی است. استیل طلایی، فلز مس، سنگ طبیعی، گرانیت، بتن و چوب از بهترین متریال‌ها برای استفاده خلاقانه و منحصر به فرد در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن هستند.

استفاده از استیل طلایی در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن
استفاده از استیل طلایی در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن

استیل طلایی، فلز مس، سنگ طبیعی، گرانیت، بتن و چوب از بهترین متریال‌ها برای استفاده خلاقانه و منحصر به فرد در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن هستند

استفاده از استیل طلایی یکی از بهترین گزینه‌ها برای دکوراسیون لوکس است. رنگ طلایی حس و حالی از ثروت و شکوهمندی را به فضای داخلی و دکوراسیون می‌بخشد. به همین دلیل ترکیب رنگ طلایی و به کاربردن آن با انواع رنگ‌های سفید، سیاه و طوسی به پرطرفدارترین انتخاب‌ها تبدیل شده است.

می‌توان از استیل طلایی در بسیاری از قسمت‌ها در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده کرد. کافی است از چند آلبوم طراحی دکوراسیون مدرن در اینترنت، مجلات معماری و دیزاین داخلی و از چند نمونه کار در فروشگاه‌ها دیدن کرد. اگر به کاربرد استیل طلایی در تولید مبلمان، آباژور، لوستر، دستگیره‌ها و سایر موارد توجه کرد، زیبایی استفاده از آن را در تولید یک محصول درک خواهد شد.

در کنار همه این موارد مشاوره با کارشناس و متخصص فعال در این زمینه می‌تواند نتیجه‌ای به همراه ایده‌های خلاقانه در طراحی و به کاربردن بهترین ایده‌های مدرن دکوراسیون به همراه داشته باشد.

در ادامه تعدادی از موارد کاربرد استیل طلایی در طراحی دکوراسیون را معرفی شده است.

استفاده از فلز مس با رنگ طلایی

فلز مس نیز جز متریال‌های محبوب در طراحی دکوراسیون مدرن امروزی است که به وفور از آن استفاده می‌شود. این روزها می‌توان از فلز مس با هر رنگ و هر شکلی استفاده کرد. به دلیل محبوبیت رنگ طلایی و کاربرد آن در مد دکوراسیون سال ۲۰۱۹ بیشتر از فلز مس به رنگ طلایی در طراحی دکوراسیون داخلی استفاده می‌شود.

در طراحی دکوراسیون مدرن امروزی امکان ساخت تمامی لوازم مصرفی و تزئینی و ترکیب آن با فلز مس میسر است.

حتی می‌توان برای کاهش هزینه‌ها تنها از ظروف مسی طلایی رنگ استفاده کرد. این روزها استفاده از ظروف غذاخوری و تزئینی در طراحی دکوراسیون رستواران سنتی طرفداران زیادی دارد. استفاده از این ظروف به عنوان لوازم مصرفی و یا تزئینی یکی از ایده‌های مدرن است.

استفاده از استیل طلایی در طراحی دکوراسیون منزل

یکی از روش‌ها برای طراحی دکوراسیون منزل با فضایی لوکس و منحصر به فرد کاربرد استیل طلایی در قسمت‌های مختلف است. انتخاب دستگیره‌های کابینت یکی از بهترین گزینه‌ها برای استفاده از استیل طلایی در طراحی دکوراسیون است. می‌توان از رنگ طلایی در قسمت‌های مختلف برای تزئین منزل و خرید اثاث مثل مبلمان، لوستر و… استفاده کرد.

فقط باید توجه شود که کاربرد رنگ طلایی به عنوان رنگ غالب زیبایی آن‌چنانی نخواهد داشت. ترکیب این رنگ در کنار رنگ سفید، طوسی و سیاه به عنوان رنگ مکمل از بهترین گزینه‌ها در طراحی دکوراسیون مدرن است.

استفاده از استیل طلایی در طراحی دکوراسیون اداری

برای ایجاد تغییر در طراحی دکوراسیون اداری، به کار بردن ایده‌های ساده و خلاقانه می‌تواند نتیجه خوبی به همراه داشته باشد. استفاده از استیل طلایی در طراحی دکوراسیون اداری نیز جز ایده‌های مدرن در سبک دیزاین و چیدمان است که می‌توان با کمی خلاقیت از آن استفاده کرد.

طراحی لوستر از جنس استیل طلایی، خرید یک آباژور جدید، میز و صندلی‌های فانتری و گزینه‌های بسیار دیگری وجود دارد که می‌توان در دکوراسیون اداری از آن‌ها استفاده کرد.

استفاده از استیل طلایی در طراحی دکوراسیون تجاری

هیچ تفاوتی ندارد که قصد طراحی دکوراسیون در چه صنفی از فروشگاه‌ها، مراکز زیبایی، درمانی، یا هر مرکز تجاری دیگری وجود داشته باشد.

ترکیب رنگ و استیل طلایی در طراحی دکوراسیون یکی از بهترین گزینه‌ها در سبک چیدمان مدرن است. طراحی مبل، صندلی، میز کار، آینه، یا هر قسمتی که متناسب با صنعت و شغل به آن احتیاج است می‌تواند ترکیبی از رنگ و استیل طلایی را به همراه داشته باشد. همانطور که توضیح داده شد استفاده از رنگ طلایی به شکل غالب و رنگ اصلی شاید نتیجه زیبایی به همراه نداشته باشد. اما می‌توان در کنار رنگ‌های مدرن طوسی، سفید یا سیاه به عنوان رنگ مکمل از استیل طلایی رنگ استفاده کرد. کارشناس و متخصص طراحی دکوراسیون با توجه به شغل، خدمات، فضای موجود و رنگ اصلی که انتخاب می‌شود، می‌تواند ایده‌های خلاقانه‌ای از کاربرد رنگ طلایی را در دیزاینی که در ذهن است، به کار برد.

استفاده از استیل طلایی در طراحی دکوراسیون هتل

یکی از بهترین رنگ‌هایی که همیشه در طراحی دکوراسیون هتل مدرن، کلاسیک و هتل‌های بسیار لوکس و گران قیمت به چشم می‌خورد، رنگ طلایی است. استفاده از استیل طلایی در طراحی دکوراسیون دیوارها، دستگیره در، دیوارکوب، تهیه تخت خواب و لوازم اتاق مهمان، دیزاین لابی هتل و سایر قسمت‌ها را همیشه در دکوراسیون داخلی هتل‌های زیادی می‌توان دید.

استفاده از رنگ طلایی در هر یک از قسمت‌های دیزاین هتل شکل شکوهمند و منحصر به فردی به طراحی دکوراسیون داخلی آن می‌بخشد.

کافی است برای کاربرد هوشمندانه و خاص رنگ طلایی با کارشناسان و متخصصان با تجربه کاری در این زمینه مشورت شود.

استفاده از استیل طلایی در طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ

یکی دیگر از کاربردهای استیل طلایی در طراحی دکوراسیون مدرن، استفاده از آن در دیزان داخلی رستوران و کافی شاپ‌های لوکس است.

همانطور که توضیح داده شد به دلیل محبوبیت مس بسیاری از رستوران‌ها غذای خود را در این ظروف سرو می‌کنند. طراحی لوسترهای خلاقانه یا آباژور از جنس مس، صندلی و دیوارکوب می‌توانند گزینه‌های بسیار جالب و منحصر به فرد در طراحی دکوراسیون کافی شاپ باشند.

استفاده از رنگ طلایی در طراحی دکوراسیون لوکس و مدرن کاربرد زیادی دارد. می‌توان برای طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ استفاده از رنگ و استیل طلایی را یکی از قسمت‌های مکمل رنگ و متریال‌های اصلی قرار داد. مشاوره با متخصصان فعال در این زمینه می‌تواند بهترین ایده‌ها را متناسب با فضای موجود و سبک مدرن دیزاین، پیاده‌سازی کند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی دکوراسیون اداری، دکوراسیون تجاری، دکوراسیون منزل، دکوراسیون هتل، دکوراسیون رستوران و کافی شاپ به مخاطبین است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل