اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803223758011120

استفاده از متریال‌های طبیعی در طراحی دکوراسیون رستوران مدرن

کد: 139803223758011120

http://bit.ly/2RiAk1W

، تهران , (اخبار رسمی): زیبایی طراحی دکوراسیون رستوران مدرن یا سنتی باعث افزایش لذت به هنگام غذا خوردن و ثبت زیبایی محیط و طعم لذیذ غذا در ذهن می‌شود.

استفاده از متریال های طبیعی در طراحی دکوراسیون رستوران مدرن
نیکا چوب آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ

برای ادامه کسب و کار یک رستوران، باید غذاهایی با کیفیت و طعمی لذیذ به مشتریان ارائه شود. در عین حال رعایت استاندارهای بهداشتی و قوانین حاکم بر بهداشت غذا و سالن غذا خوری نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

اما تنها رعایت این دو مورد برای پیروزی در بازار بزرگ رقابت در بین رستوران، طراحی دکوراسیون فست فود و کافی شاپ‌ها کافی نیست.

به همین دلیل است که انرژی زیادی در زمان طراحی دکوراسیون رستوران مدرن صرف هماهنگی فرهنگ آشپزی و سرو غذا با زیبایی شناسی محیط اطراف و فضای موجود می‌شود. زیبایی طراحی دکوراسیون رستوران مدرن یا سنتی باعث افزایش لذت به هنگام غذا خوردن و ثبت زیبایی محیط و طعم لذیذ غذا در ذهن می‌شود.

می‌توان به سایت‌های معرفی رستوران مراجعه و نظرات ثبت شده برای تعدادی از رستوران‌های محبوب را مطالعه کرد. دیده می‌شود که طراحی دکوراسیون رستوران مدرن و زیبایی محیط اطراف به عنوان یک تفاوت بسیار بزرگ توسط مخاطبان مطرح می‌شود.

غذای رستوران باید به بهترین شکل ممکن تهیه و سرو شود. اما اگر طراحی دکوراسیون رستوران مدرن خیلی تاریک باشد یا از لوازم قدیمی برای چیدمان استفاده شود، مشتریان مجبور به ترک رستوران با خاطره‌ای بد از فضای سرو غذا می‌شوند.

در طراحی دکوراسیون رستوران مدرن می‌توان با کمک گرفتن از کارشناسان و متخصصین، طبق نظر کارفرما انتخاب متریال را از انواع طبیعی آن انجام داد.

استفاده از متریال طبیعی می‌تواند حس و حال موجود در فضای رستوران را به طبیعت و محلی که خود غذا از آن جا آمده است، تبدیل کند. به دلیل قانون‌ها و مسئولیت پذیری زیاد در زمینه محیط زیست و استفاده از لوازم برگشت پذیر، انتخاب متریال طبیعی برای طراحی دکوراسیون رستوران مدرن و همچنین استفاده از لوازم برگشت پذیر برای کار در آن، بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

در حال حاضر انواع متریال‌های طبیعی منحصر به فرد با تنوع بسیار زیاد برای استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی وجود دارد. به دلیل افزایش تقاضا می‌توان تنوع زیادی در استفاده از استیل طلایی در طراحی دکوراسیون داخلی مدرن تا انواع چوب‌ها در رنگ‌های مختلف را مطابق با سلیقه و علایق خود یافت.

استفاده از رویه یا صفحه سورگوم

می‌توان گفت که رویه یا صفحه سورگوم می‌تواند منحصر به فردترین و بهترین جایگزین برای استفاده از چوب باشد. می‌توان از سورگوم یا شاخه‌‌های ذرت طبیعی برای طراحی رویه یا صفحه، دیوارکوب، طراحی مبل و صندلی و تخته چوبی استفاده کرد.

علف گیاه سورگوم به وفور در سراسر جهان و در کشورهای مختلف استفاده می‌شود. پس از برداشت می‌توان از ساقه این گیاه برای تولید بسیاری از مصنوعات سبک وزن اما با طراحی با دوام استفاده کرد.

علاوه بر اینکه استفاده از مصنوعات ساخته شده از سورگوم حس و حالی گرم به فضای داخلی در طراحی دکوراسیون رستوران مدرن می‌بخشد، می‌تواند در عین حال از طبیعی بودن لوازم و جلوگیری از آسیب رساندن به محیط زیست اطمینان حاصل کرد.

می‌توان از سورگوم در طراحی دکوراسیون آشپزخانه، دیزاین دیوار همانند طراحی دیوار چوبی یا حتی برای ساخت کارهای دستی استفاده کرد.

اسلب سنگ مرمر

می‌توان از انواع سنگ‌های طبیعی با روش‌ها و سبک‌های خلاقانه بسیاری در طراحی دکوراسیون استفاده کرد. سنگ‌های طبیعی همانند سنگ مرم از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین انتخاب‌ها در سبک طراحی دکوراسیون مدرن در سال ۲۰۱۹ هستند.

به طور معمول از سنگ‌های طبیعی برای رویه و صفحه کابینت یا طراحی دیوار (دیوارکوب)، استفاده می‌شود.

در طراحی دکوراسیون رستوران مدرن از سنگ مرمر به عنوان یک تکمیل کننده در کنار استفاده از سایر متریال‌های طبیعی همانند چوب و کاشی استفاده می‌شود. استفاده از اسلب سنگ مرمر در طراحی دیوار یا به عنوان صفحه سرویس بهداشتی و روشویی در طراحی دکوراسیون رستوران مدرن می‌تواند برای مشتری تجربه‌ای از حس و حال حضور در فضای با سبک دیزاین طبیعی ایجاد کند.

فولاد سیاه و سفید

در طراحی دکوراسیون کافی شاپ مدرن، دکوراسیون فست فود و رستوران به فور استفاده از فلز دیده می‌شود. استفاده از فلز سیاه و سفید در کنار چوب طبیعی یک کنتراست بسیار عالی از استفاده متریال طبیعی نرم و محکم در کنار یکدیگر ایجاد می‌کند. مسلما استفاده از چوب و فلز در کنار هم یک سبک بسیار منحصر به فرد در طراحی دکوراسیون رستوران مدرن است.

می‌توان از فلز فولاد سیاه یا استیل در طراحی میز و صندلی، دیوارکوب و با ایده‌های خلاقانه در طراحی لوسترهای مدرن یا کابینت‌های خاص و منحصر به فرد استفاده شود.

استفاده از بتن در طراحی دکوراسیون رستوران 

بتن جز جدانشدنی و یکی از مهمترین عناصر در ساخت و ساز بناهای ساختمانی است. در ابتدای کار از بتن برای فونداسیون ساختمان استفاده می‌شود. اما حالا می‌توان از آن به عنوان یک متریال محکم در طراحی دکوراسیون مدرن به سبک طبیعی استفاده کرد. ساده ترین روش استفاده از بتن در طراحی دکوراسیون رستوران مدرن در سقف و کف است.

استفاده از اسلب بتنی به دلیل کیفیت و دوام طبیعی، گزینه بسیار مناسبی برای استفاده در طراحی دکوراسیون داخلی است. همچنین می‌توان از بتن برای طراحی میز و صندلی، رویه میز یا دیزاین سایر قسمت‌ها در طراحی دکوراسیون رستوران مدرن استفاده کرد.

شیشه در طراحی دکوراسیون 

شیشه تنها یک عنصر زیبایی منحصر به فرد و خاص در طراحی دکوراسیون رستوران مدرن نیست. از شیشه به عنوان یک متریال طبیعی برای برای ایجاد شفافیت در سالن غذا خوری، بازی با نورها و نورپردازی سالن، استفاده می‌شود.

استفاده از شیشه و آیینه با ایجاد کنتراست خاصی از نور و رنگ‌ها باعث بزرگتر دیده شدن فضای داخلی می‌شود.

چوب بازیافتی در طراحی دکوراسیون رستوران

چوب‌های باقیمانده از سازه‌های تخریب شده توسط بسیاری از کشورها خریداری می‌شوند و در کوره‌های بازیافت زباله‌های چوبی استفاده می‌شوند. چوب‌های ریکلیمد یا چوب‌های بازیافتی با ترکیبی زیبا توسط باقیمانده‌های چوبی ساخته می‌شوند.

می‌توان از چوب‌های بازیافتی مجددا در طراحی سقف، کفپوش، دیوارکوب، رویه میز با ایجاد زیبایی بصری که هر یک از تکه‌های این چوب با داستانی جداگانه در کنار همقرار گرفته‌اند، استفاده کرد.

چوب‌های بازیافتی بسیار قوی و محکم هستند و اینکه هر یک از این چوب‌ها از کجا آمده‌اند می‌توانند یک موضوع هیجان انگیز در طراحی دکوراسیون رستوران مدرن باشد.

زمانی مردم مجددا یک رستوران را برای سرو غذا انتخاب می‌کنند که با یک خاطره بسیار خوب و دلنشین در اولین جلسه سرو غذا، آن جا را ترک کرده باشند. مردم به دنبال تجربه خاطره‌های خوب و شیرین تکراری هستند و به همین دلیل مجددا رستوران مورد علاقه خود با تجربه مثبت قبلی را انتخاب می‌کنند. حتی اگر مشتریان از زیبایی طراحی سقف، نورپردازی یا هر مورد کوچک دیگری لذت برده باشند، این موضوع می‌تواند در جلب نظر و رضایت آنها دخیل شود.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات صفر تا صد مشاوره، طراحی، تولید، نصب و اجرا در زمینه طراحی دکوراسیون رستوران و کافی شاپ می‌توانند به سایت گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب مراجعه و همچنین مشاوره رایگاندریافت کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب

گروه طراحی دکوراسیون داخلی نیکا چوب آماده ارائه خدمات در زمینه طراحی دکوراسیون اداری، دکوراسیون تجاری، دکوراسیون منزل، دکوراسیون هتل، دکوراسیون رستوران و کافی شاپ به مخاطبین است.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

دکوراسیون و منزل