اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139803293781511635

پکیج اتاق عمل

کد: 139803293781511635

http://bit.ly/2Rt6sjx

، تهران , (اخبار رسمی): به علت خطرناک بودن هرگونه آلودگی در اتاق عمل علاوه بر استریل کردن وسایل اتاق عمل، لازم است هوای داخل اتاق نیز فاقد هرگونه آلودگی و میکروب باشد.

پکیج اتاق عمل
پکیج اتاق عمل

استفاده از پکیج تهویه رویا نوین ایرانیان مطبوع اتاق عمل به دلیل رواج بیماری‌های زیاد و لزوم نیاز به جراحی، امروزه بسیار پر کاربرد شده است. امروزه با رواج بیماری‌های زیاد و لزوم نیاز به جراحی، پکیج تهویه مطبوع اتاق عمل  بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

لزوم استفاده از پکیج تهویه مطبوع اتاق عمل

به علت اینکه وجود هرگونه آلودگی در اتاق عمل بسیار خطرناک است، علاوه بر استریل کردن وسایل اتاق عمل، باید هوای داخل اتاق نیز فاقد هرگونه آلودگی و میکروب باشد. بدین منظور از سیرکولاسیون هوای اتاق عمل باید اجتناب شود و لازم است صددرصد هوای تازه فیلتر شده (توسط فیلترهای کیسه ­ای، فیلترهای هپا و …) را با فشار مثبت وارد اتاق کرد و سپس با تعبیه فن‌های اگزاست، هوای ورودی را سریعاً تخلیه کرد.

استفاده از اسپلیت نوع دیواری به دلیل سیرکولاسیون پیوسته هوا در اتاق عمل ممنوع است. برای پکیج تهویه اتاق عمل لازم است از دستگاه هواساز (هوارسان) هایژنیک یا پکیج یونیت پشت بامی با افت اکسترنال فن حدود 2 اینچ آب استفاده شود.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پکیج می‌توانند به سایت تهویه رویا نوین ایرانیان به آدرس tahvienovin.ir مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

تهویه رویا نوین ایرانیان

شرکت تهویه نوین ایرانیان با استفاده از دانش امروزی و تجربیات گذشته خود توانسته تا در عرضه و فروش سیستم های تهویه ( سیستم های سرمایشی و گرمایشی ) با لطف ایزد منان بسیار موفق باشد. همچنین تهویه نوین ایرانیان با توجه به مشتری مداری و جلب رضایت مشتریان خود بالاترین ارزش را برای مشتریان خود قائل بوده و تا حد امکان خدمات بسیار عالی ای را برای مشتریان خویش فراهم می آورد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

بهداشت و درمان