اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980410381278941

جذب نیرو

آواماشین استخدام می‌کند

کد: 13980410381278941

http://bit.ly/2LI5TRS

، کرج , (اخبار رسمی): شرکت آواماشین برای تکمیل نیروی انسانی خود از میان واجدین شرایط برای سمت تراشکار نیمه ماهر استخدام می‌کند.

آواماشین استخدام می‌کند
آواماشین استخدام می‌کند

شرکت آواماشین  طراح و تولیدکننده ماشین آلات صنعتی در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۳ آغاز و با داشتن سال‌ها تجربه یکی از شرکت‌های فعال در صنعت ماشین سازی است.

شرکت آواماشین با هدف اشتغال زایی بیشتر، از کلیه متخصصین و واجدین شرایط که علاقه‌مند به فعالیت در محیطی حرفه‌ای و صمیمی هستند دعوت می‌کند با پرکردن فرم حاوی اطلاعات فردی، نسبت به درخواست استخدام خود اقدام کنند.

مهارت‌های مورد نیاز برای تراشکار نیمه ماهر 

  1. آشنایی به کف تراشی وپیشانی تراشی 
  2. مهارت در داخل تراشی
  3. مهارت در پیچ بری بیرون وداخل

علاقه مندان و افراد واجد شرایط می‌توانند رزومه خود را به ایمیل [email protected] ارسال کنند تا پس از بررسی صلاحیت‌های فردی و تطابق آن با اهداف و برنامه‌های کاری شرکت، برای مصاحبه و دعوت به همکاری با آن‌ها تماس گرفته شود.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آواماشین البرز

طراح تولیدکننده ماشین آلات صنعتی : فعالیت خود در صنایع چوب را با ساخت لبه چسبان لترون، mdf درسال 1385 آغاز نمود و سپس در سال 1387 برای اولین بار در ایران اقدام به طراحی و ساخت ماشین آلات مخصوص تولید درب های ضد آب نمود وبا ساخت پرس و نواربر غلتکی ABS فعالیت خود را در صنایع چوب افزایش داد. امروزه اکثر تولیدکنندگان درب های ضد آب در شهرهای مختلف از دستگاههای آریا ماشین استفاده میکنند. از سال1390 با تولید پرس وکیوم و ارتقاء آن سعی در افزایش محصولات خود داشتیم. خط مشی ما ساخت دستگاه با کیفیت خوب و با علم روز، تعهد در تحول به موقع دستگاه به خریدار ودر نهایت تلاش برای ارائه خدمات خوب و به موقع به شما خریداران محترم میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]