اطلاعات تماس
  • 031*****
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980415382738978

چرا بلیط هواپیما به عنوان یکی از ضرورت‌ها به شمار می‌رود؟

با پرترددترین مسیرهای پروازی در ایران آشنا شوید

کد: 13980415382738978

http://bit.ly/2lcSgPr

، اصفهان , (اخبار رسمی): سفر با هواپیما به دلایل زیادی همواره از محبوبیت خاصی برخوردار بوده است. رشد صنعت هوانوردی و سرعت جریان زندگی از جمله عواملی هستند که در این اتفاق مؤثر به شمار می‌روند. اما دلیل اولویت دهی هواپیما به دیگر وسایل نقلیه از نظر افراد چیست؟ چرا خرید بلیط هواپیما به عنوان یکی از ضرورت‌ها به شمار می‌رود ؟

با پرتردد ترین مسیرهای پروازی در ایران آشنا شوید!
با پرترددترین مسیرهای پروازی در ایران آشنا شوید

اکثر مسیرهای هوایی پرتردد در ایران از مبدأ پایتخت، تهران، انجام می‌شوند. تهران با برخورداری از دو فرودگاه بین المللی نقش مهمی در صنعت هوانوردی کشور ایفا می‌کند

باید گفت مهم‌ترین دلیلی که اکثر افراد هواپیما را به دیگر وسایل نقلیه برتری می‌دهند سرعت آن است. دلیل دیگر این موضوع خدمات شرکت‌های هواپیمایی در فرودگاه و در هواپیما است. نکته‌ی مهم دیگر در این انتخاب ایمنی سفرهای هوایی است. هواپیما به راستی در رتبه‌های بالا در بحث امنیت قرار دارد.

تمامی سفرهای هوایی مسیرهای هوایی را شامل می‌شوند و مسیرهای هوایی در رتبه بندی‌های خاصی از نظر تردد قرار می‌گیرند. در این مطلب پرتردد ترین مسیرهای پروازی در ایران بررسی شده است.

پرتردد ترین مسیرهای هوایی در ایران

اکثر مسیرهای هوایی پرتردد در ایران از مبدأ پایتخت، تهران، انجام می‌شوند. تهران با برخورداری از دو فرودگاه بین المللی نقش مهمی در صنعت هوانوردی کشور ایفا می‌کند. فرودگاه بین المللی امام خمینی برای پروازهای بین المللی و فرودگاه بین المللی مهرآباد برای پروازهای داخلی و حج در نظر گرفته شده است.

مسیر پروازی تهران شیراز

شیراز در دامنه‌ی کوه‌های زاگرس و در جنوب غربی کشور واقع شده است. شیراز به دلیل داشتن مجموعه‌ای از بناهای تاریخی و باغ‌های بسیار زیبا که در زمره‌ی مشهورترین آثار تاریخی در سطح ملی و حتی بین المللی هستند، در اکثر مواقع به عنوان مقصد گردشگری برتر در ایام نوروز شناخته می‌شود.

از فاکتورهای دیگری که در جذب گردشگر به این شهر مهم تلقی می‌شود آب و هوای مطبوعش علی الخصوص در بهار است. فرودگاه بین المللی شهید دستغیب که دومین فرودگاه مجهز ایران پس از فرودگاه امام خمینی است در شیراز قرار دارد. مدت زمان پرواز بین تهران و شیراز حدود یک ساعت و 15 دقیقه محاسبه می‌شود.

مسیر پروازی تهران بندرعباس

شهر بندرعباس که در جنوب ایران قرار گرفته مرکز استان هرمزگان است. بندرعباس به عنوان بزرگ‌ ترین بندر ایران شناخته می‌شود و همواره نقش مهمی در اقتصاد کشور ایفا کرده است.

قشم نزدیک‌ترین شهر به بندرعباس است. بندرعباس دارای آب و هوایی گرم و مرطوب است، به طوری که دمای هوای این شهر بندری در سردترین حالت خود به 2 و در گرم‌ترین حالت به 52 درجه‌ی سانتی گراد می‌رسد. اساساً بهترین آب و هوا در این شهر اواسط آبان تا اواسط فروردین ماه تعریف می‌شود.

آب و هوای معتدل در برخی از ایام سال، مجموعه‌ای بی‌تکرار از آثار دیدنی و پتاسیل اقتصادی بندرعباس باعث شده تا این شهر به عنوان یکی از مقاصد برتر در امر گردشگری شناخته شود. همینطور به دلیل فاصله‌ی زیاد با پایتخت، اکثر رفت و آمدها بین این شهر و تهران با هواپیما صورت می‌گیرد.

مسیر پروازی تهران مشهد

مشهد با مساحتی بالغ بر 350 کیلومتر مربع در شمال شرقی ایران واقع شده، علاوه بر اینکه شهری زیارتی و بارگاه امام هشتم شیعیان، حضرت رضا است، به عنوان یکی از کلان‌شهرهای مهم در ایران به حساب می‌آید. مشهد هر سال میزبان بیش از 27 میلیون نفر گردشگر است.

در سال‌های گذشته و با رشد استفاده از اینترنت و خریدهای اینترنتی، دیگر افراد بلیط‌ هواپیما را غالباً به صورت آنلاین تهیه می‌کنند. ایرپلین تیکت یکی از قدیمی‌ترین و خوشنام‌ترین سامانه‌های فروش آنلاین بلیط هواپیما است که با ارائه‌ی لیست کاملی از پروازها در کمترین زمان و فراهم آوری پروسه‌ی خریدی آسان سعی در ارائه‌ی بهترین خدمات به کاربران داشته است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ایرپلین تیکت

این وب سایت امکان رزرو بلیط هواپیما به صورت آنلاین را فراهم کرده است. برای شروع، پرواز مورد نیازتان را جستجو کنید تا همه ی پروازهای سیستمی شرکت های هواپیمایی و پروازهای چارتری بیش از دویست چارترکننده کشور به شما نمایش داده شود.

اطلاعات تماس
  • 031*****
[نمایش اطلاعات]