اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 13980506389558941

قرارداد همکاری

امضای قرارداد همکاری شرکت آوا ماشین با درب ضدسرقت ایرانیان 

کد: 13980506389558941

http://bit.ly/2SMZAhm

، کرج , (اخبار رسمی): شرکت آوا ماشین با شرکت درب ضدسرقت ایرانیان با هدف ساخت دستگاه وکیوم چوب ودستگاه سی ان سی تخت در حوزه ساخت دربهای چوبی ضدآب در تاریخ ۰۵/۰۵ قرارداد همکاری امضا کرد.

امضای قرارداد همکاری شرکت آوا ماشین با درب ضدسرقت ایرانیان 
امضای قرارداد همکاری شرکت آوا ماشین با درب ضدسرقت ایرانیان 

به گزارش روابط عمومی آوا ماشین، نمایندگان دو شرکت آوا ماشین و  درب ضدسرقت ایرانیان در مراسمی رسمی با حضور اعضای هیات مدیره و برخی سهامداران، قرارداد همکاری در زمینه ساخت دربهای چوبی ضدآب امضا کردند. با امضای این قرارداد، نخستین گام برای ساخت دستگاه‌های مورد مذاکره برداشته می‌شود.

عقد قرارداد همکاری میان این دو شرکت پس از ماه‌ها مذاکره صورت گرفته است.

شرکت آوا ماشین تولیدکننده ماشین آلات صنایع چوب در ایران است. این شرکت فعالیت خود را از سال ۱۳۸۷ آغاز کرده و با داشتن سال‌ها تجربه در ساخت و تولید ماشین آلات صنعتی به یکی از شرکت‌های فعال در صنعت ماشین سازی تبدیل شده است.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

آواماشین البرز

طراح تولیدکننده ماشین آلات صنعتی : فعالیت خود در صنایع چوب را با ساخت لبه چسبان لترون، mdf درسال 1385 آغاز نمود و سپس در سال 1387 برای اولین بار در ایران اقدام به طراحی و ساخت ماشین آلات مخصوص تولید درب های ضد آب نمود وبا ساخت پرس و نواربر غلتکی ABS فعالیت خود را در صنایع چوب افزایش داد. امروزه اکثر تولیدکنندگان درب های ضد آب در شهرهای مختلف از دستگاههای آریا ماشین استفاده میکنند. از سال1390 با تولید پرس وکیوم و ارتقاء آن سعی در افزایش محصولات خود داشتیم. خط مشی ما ساخت دستگاه با کیفیت خوب و با علم روز، تعهد در تحول به موقع دستگاه به خریدار ودر نهایت تلاش برای ارائه خدمات خوب و به موقع به شما خریداران محترم میباشد.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

صنعت و تولید | تجارت و بازار