اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805233954311803

واردات خرما از ایران به هند

کد: 139805233954311803

http://bit.ly/31FANiq

، تهران , (اخبار رسمی): کشور هند بزرگترین خریدار خرمای ایران است که در این مقاله نکاتی در مورد آن توضیح داده شده است.

واردات خرما از ایران به هند
واردات خرما از ایران به هند

واردات خرما به هند هر ساله در تناژ بالا انجام می‌شود. کشور هند یکی از بزرگترین واردکنندگان خرما در جهان است. هند، انواع خرماهای موجود در بازارهای جهانی را به کشور خود وارد می‌کند. 

یکی از تولیدکنندگان خرما در جهان، ایران است. ایران دارای خرماهای منحصر به فردی برای صادرات به کشورهای مختلف است.

کشور هندوستان بزرگترین خریدار خرمای ایرانی در سال‌های اخیر بوده است. آمار صادرات خرما از ایران به هندوستان به خوبی نشان دهنده علاقه مردم هند به خرمای ایرانی است.

خرماهای تولیدی ایران توانسته جایگاه مناسبی را در بازار هندوستان به دست آورد. ویژگی مهم خرماهای ایران منحصر به فرد بودن آنها است. این منحصر به فرد بودن مربوط به طعم، کیفیت و اندازه خرما است.

خرمای مضافتی (خرمای کیمیا)، خرمای پیارم (خرمای مریمی)، خرمای کالی (خرمای کلوته) و چند نوع خرمای دیگر خرماهایی هستند که در هند بازار مناسبی دارند و تولیدی ایران هستند.

آمار شرکت کریستال در صادرات خرما به هند نشان دهنده‌ی میزان توانایی این شرکت در تامین خرما برای صادرات به هند است.

واردات خرما از دبی به هند

کشور امارات و شهر دبی پایتخت خرمای جهان است.

بسیاری از تاجران و شرکت‌های خارجی برای خرید انواع خرما و همچنین دیدارهای تجاری در زمینه صادرات و واردات خرما به کشورهای مختلف در دبی با یکدیگر دیدار می‌کنند. بسیاری از خریداران خرمای ایران به دلیل شرایط خاص تجارت با ایران ترجیح می‌دهند خرمای ایرانی را در دبی تهیه کنند.

یکی از شعبه‌های شرکت کریستال در شهر دبی قرار داد و خریداران به راحتی می‌توانند با هماهنگی لازم و سپس مراجعه به این شعبه به راحتی خرمای مورد نیاز خود را در تناژ بالا برای صادرات به هند تامین کنند.

همچنین یکی از دغدغه‌های تاجران انجام معاملات با ارز رایج کشور امارت و یا دلار آمریکا است که شرکت توانسته این موضوع را برطرف کند و با تاجران و خریداران به راحتی با انواع ارزها معاملات تجاری را انجام دهد.

واردات خرمای مضافتی به هندوستان

خرمای مضافتی که در هند بیشتر با نام خرمای کیمیا شناخته می‌شود بیشترین حجم صادرات را در بین خرماهای ایرانی به هندوستان دارد. همچنین به خرمای مضافتی، رطب مضافتی نیز می‌گویند.

مضافتی به دلیل طعم خاص و خوشمزه در بین مصرف کنندگان خرما محبوبیت زیادی دارد. مردم هند نیز به این خرما که محصول شهر بم در استان کرمان استعلاقه‌ای خاصی دارند و هر ساله تناژ بالایی از این خرما در بین مردم هند مصرف می‌شود.

جالب است بدانید که در ایران نیز، مضافتی محبوب‌ترین خرما محسوب می‌شود و بیشترین مصرف را در بین مردم ایران نیز همین خرمای مضافتی دارد.

خرمای مضافتی دارای درجه بندی‌های مختلف است و همین موضوع باعث می‌شود که چند قیمت برای این خرما موجود باشد. مضافتی درجه یک بیشترین قیمت را در بین انواع مضافتی دارد و بسیاری از خریداران خارجی نیز به دنبال خرید همین خرمای درجه یک هستند.

شرکت خرمای کریستال با داشتن سردخانه اختصاصی در شهر بم که تولید کننده خرمای مضافتی است می‌تواند تناژ بالای مضافتی را با بهترین کیفیت، شیک‌ترین بسته‌بندی و مناسب‌ترین قیمت در اختیار خریداران قرار دهد.

واردات خرمای پیارم به هندوستان

خرمای پیارم که گران‌ترین خرمای ایران است هر ساله به کشور هندوستان صادر می‌شود. پیارم نیز همانند مضافتی نام‌های دیگری دارد. این نام‌ها عبارتند از خرمای مریمی و خرمای شکلاتی.

حجم صادرات پیارم کمتر از مضافتی است اما این خرما نیز همانند مضافتی در هند توانسته جایگاه مناسبی کسب کند.

پیارم نیز در استان هرمزگان در کشور ایران کشت می‌شود. خرمای پیارم یکی از لوکس‌ترین خرماها در ایران و جهان محسوب می‌شود .

از ویژگی‌های پیارم می‌توان به طعم بسیار منحصر به فرد و مقوی بودن این خرما اشاره کرد.

این خرما نیز همانند مضافتی دارای درجه بندی‌های مختلف است و طبیعتا پیارم درجه یک از سایر پیارم‌ها گران‌تر است.

شرکت کریستال با تجربه در فروش خرمای پیارم و همچنین سابقه صادرات پیارم به هند می‌تواند انواع پیارم درجه یک را در بسته بندی‌های اختصاصی برای واردات به هند تامین کند.

امکان بسته بندی مجدد برای واردات

تاجران و شرکت‌هایی که در زمینه خرما فعال هستند در برخی از مواقع مایل به بسته بندی خرما با برند خود هستند که در این مواقع نیز شرکت کریستال می‌تواند به راحتی خرما را تامین کند.

شرکت کریستال می‌تواند به راحتی بسته بندی را با برند مشتریان و خریداران انجام دهد.

استفاده از LC  در معاملات

LC  که به تجارت‌های بین المللی کمک زیادی کرده است به نحوی تضمین دهنده به خریدار است. کشور ایران به دلایل مختلف از LC  نمی‌تواند به خوبی استفاده کند، اما شرکت کریستال با داشتن شعبه در امارات و فرانسه به راحتی می‌تواند معاملات را با LC در صورت نیاز مشتریان انجام دهد.

همکاری با شرکت کریستال برای واردات به هند

شرکت خرمای کریستال (Crystal Date Company) انواع خرماها را در بسته بندی‌های مختلف با وزن‌های مختلف برای خریداران عرضه می‌کند. این شرکت می‌تواند با توجه به حجم سفارش خرما را برای خریداران در بسته بندی متناسب با نیاز مشتری تهیه کند. همچنین کریستال با داشتن سردخانه اختصاصی 4000 تنی در شهر بم می‌تواند بهترین قیمت را برای خرید خرما به خریداران ارائه دهد.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

کریستال

شرکت خرمای کریستال با فعالیت در زمینه صادرات به بیش از 20 کشور در جهان و همچنین پخش عمده خرما در کشور توانسته با تجربه ی کافی در این زمینه سال ها فعالیت کند . همچنین شرکت کریستال با داشتن شعبه در کشورهای امارات و فرانسه به خوبی می تواند با بازرگانان و تاجران خرما در سراسر جهان ارتباط برقرار کند و همچنین خرما را برای انواع نقاط جهان ارسال نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس:

صنایع غذایی و کشاورزی