اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
کد: 139805253957810874

چگونه می‌توان ویزای کاری دریافت کرد؟

کد: 139805253957810874

http://bit.ly/31LvKgu

، تهران , (اخبار رسمی): در حال حاضر در کشور ایران تقاضا برای کار در خارج از کشور بالا رفته است که علت اصلی آن را می‌توان وضعیت نامساعد اشتغال دانست. داشتن یک شغل مناسب با درآمد کافی، از خواسته‌های اولیه‌ی اغلب ماست.

چگونه ویزای کاری دریافت کنیم؟
چگونه می‌توان ویزای کاری دریافت کرد؟

همواره افراد زیادی هستند در سراسر دنیا که قصد مهاجرت داشته باشند. عده‌ای برای تحصیل یا زندگی بهتر و عده‌ای هم برای کار به خارج از کشور خود سفر می‌کنند.

بسیاری از افراد به سودای داشتن یک شغل خوب به دنبال بهترین کشور برای مهاجرت کاری هستند. شغلی که با مهارت‌ها و قابلیت‌ها همخوانی داشته باشد و دستِ‌کم دغدغه‌های مالی‌‌ را رفع کند.

بسیاری از کشورها در صورتی‌که در آنجا پیشنهاد شغلی داشته و از حمایت شرکت‌های محلی برخوردار شد، با سهولت بیشتری ویزا می‌دهند. حتی برای کارآفرین‌ها، خود اشتغال‌ها و کسانی که باید پس از ورود به کشور مقصد، به دنبال شغل باشند هم گزینه‌های خوب کم نیستند.

درعین‌حال وقتی قصد مهاجرت وجود دارد، شرایط کار، میزان دستمزد و مزایایی که شاغلین در کشورهای مختلف دریافت می‌کنند نیز عامل مهمی در تصمیم‌گیری است. افرادی که می‌خواهند برای کار به کشوری دیگر مهاجرت کنند یا حتی اگر هدف نهایی‌ کسب اقامت دائم در کشور مقصد است، آگاهی از شرایط کاری و تحقیق درباره‌ی بازار کار آن کشور نقش تعیین‌کننده‌ای در تصمیم‌گیری دارد. سؤالی که دراین‌بین برای کسانی که قصد مهاجرت کاری دارند پیش می‌آید این است که:

شرایط و مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای کاری چیست؟

مدارک موردنیاز ویزای کاری را نمی‌توان به‌صورت مطلق نام برد. مدارک موردنیاز برای دریافت این نوع ویزا برای کشورهای مختلف متفاوت است. به‌طورکلی یک سری مدارک بین کشورها مشترک است که عبارت‌اند از:

  • رزرو بلیت
  • ترجمه رسمی مدارک تحصیلی
  • دعوت‌نامه
  • مدارک سوابق کاری
  • مدرک زبان

شرایط اخذ ویزای کاری همانند مدارک موردنیاز آن تا حدودی بین کشورهای مختلف مشترک است. یکی از شرایطی که تقریباً بین کشورها مشترک است داشتن سابقه کاری مناسب در زمینه ی کار مورد درخواست است. یکی دیگر از شرایط اخذ ویزا داشتن مدرک تحصیلی مرتبط با شغل درخواستی است. همچنین سابقه کاری باید با مدرک تحصیلی‌ یکی باشد.

از چه روش‌هایی می‌توان ویزای کاری دریافت کرد؟

1- اکسپرس اینتری
2- اسکیل ورکر
3- جاب افر

ویزای کاری از طریق جاب آفر

یکی از مسیرهایی که می‌تواند به اقامت دائم و نهایتاً شهروندی یک کشور در اروپا یا کانادا منجر شود، داشتن پیشنهاد شغلی معتبر است. افرادی که مایل هستند از طریق پیشنهاد شغلی یا جاب آفر وارد اروپا و کانادا شوند، لازم است در ابتدا با مشخصات و شرایط کار کردن اتباع خارجی آشنا شوند.

برای مثال چنانچه کارفرمایی در کانادا بخواهد فردی غیر کانادایی را به استخدام خود درآورد، ابتدا باید ثابت کند که وی نتوانسته فرد مشابهی را بر اساس نیاز فرصت شغلی موردنظر در کانادا چه در استان محل فعالیت آن شرکت و چه در سایر استان‌ها، چه از میان کانادایی‌ها، دارندگان اقامت دائم و سایر اتباع خارجی دارای اجازه کار قانونی بیاید.

در این صورت چنانچه کارفرما درنتیجه پست کردن آگهی‌های استخدام در جراید شناخته‌شده و وب‌سایت‌های مربوطه نتواند فرد موردنظر خود را بیابد، ممکن است بتواند یک فرد خارجی را جذب کند. البته در این راه لازم است ثابت شود که چگونه فرد موردنظر دارای صلاحیت‌هایی است که در سایر متقاضیان کانادایی موجود نبوده که خواهان کار در آن فرصت شغلی هستند. همچنین میزان حقوق در نظر گرفته‌شده برای آن شغل می‌بایست منطبق با پایه حقوقی میانگین آن شغل در کانادا باشد.

مزایای کار کردن در اروپا و کانادا 

امروزه کار در اروپا به دلایل زیر محبوب است و در سال‌های اخیر متقاضیان زیادی را به خود جذب کرده است

1- شرایط کار و حقوق برابر با شهروندان
۲- واقع‌شدن در منطقه شنگن و آزادی در رفت‌وآمد بین کشورهای اتحادیه اروپا
۳- داشتن حقوق اجتماعی و اقتصادی حقوق بیکاری
4- شرایط مطلوب برای خانواده
۵- چشم‌انداز اقامت دائمی

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره‌ی مهاجرت می‌توانند به سایت درس سایت ویزا نیو به آدرس visanew.com مراجعه کنند.

### پایان خبر رسمی

اخبار رسمی هویت منتشر کننده را تایید می‌کند ولی مسئولیت صحت مطلب منتشر شده بر عهده ناشر است.

پروفایل ناشر گزارش تخلف
درباره منتشر کننده:

ویزا نیو

موسسه مهاجرتی ویزا نیو با برخورداری از همکاری وکلای با تجربه و بین المللی در اروپا ، کانادا ، امریکا و استرالیا سعی دارد تمامی امور حقوقی مهاجرت ( کاری، تحصیلی، توریستی، سرمایه گذاری و ثبت شرکت، تمکن مالی، اخذ انواع اقامت های بلند مدت و کوتاه مدت، مشاوره حقوقی به امور مهاجرین و پناهندگان و …) فعالیت می نماید.

اطلاعات تماس
[نمایش اطلاعات]
منتشر شده در سرویس های:

کار و استخدام | سرگرمی و تفریح